Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
bahadiraltundal

5 yıl önce - Pts 06 May 2013, 18:06

Teşekkür ederim Kurtuluş.

Kurtuluş21
5 yıl önce - Pzr 12 May 2013, 15:40

Ergani-Yenişehir

Ergani-Yenişehir

Adnan Menderes Mahallesi

Ergani Belediyesinden Alıntır.

nurtutu
5 yıl önce - Pts 20 May 2013, 00:55

Arkadaşlar böyle muhteşem foto için tebrikler.Ergani yenişehir Diyarbakır kayapınar'ı andırıyor.yakın zamanda sağlık meslek lisesi, öğrenci yurdu ve halk eğitim merkezinin yapılmasıyla çok daha güzelleşecek.Belediyenin en kısa zamanda burayı ayrı mahalle statüsüne alması gerek.

taygun21
5 yıl önce - Pzr 30 Hzr 2013, 12:17

Muhteşem bir yapılaşma var.nurtutuya katılıyorum.Başlık Ergani-Yenişehir olmasa Kayapınar semtindeki inşaat zannedecektim.Yeşil alan ,kaldırım çalışmaları da tamamlanırsa daha güzel bir görünüme kavuşacak.Ergani Diyarbakır ilçelerinde her yönden en gelişmiş bir ilçe.Uzun yıllarda liderliği kimseye kaptıracağını düşünmüyorum.

fuat atilla

5 yıl önce - Pzr 30 Hzr 2013, 17:17

ergani çok güzel bir yer yanlız verilipte tutulmayan söz çok şehirler arası otobüs terminalimiz şuana kadar bitmesi gerekiyordu yerinde yeller esiyor temel dahi atılmamış seçim vaatlerinde bir sürü sözler hiçbiri yerine gelmedi yanlız diyebilirimki ergani inşaaat sektöründe çok iyi hızlı bir betonerme yapı son beş senedir başını almış gidiyor diclenin herhangi bir bölümünüde bu şehire verebilirler çok iyi olur erganide çarmar yeni bir yer açtıcemo giyim mağazası açıldı teknosa'nın inşaatı bitmek üzere merkezdeki jandarma karakoluda yıkılıp carrefoursa yapılacağı dedikoduları dönüyor inş yapılırda erganiye yenilik katar

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler