Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 315

Hile yapılıyor mu?
Evet 83.8%  83.8%  [388]
Hayır 16.2%  16.2%  [75]
Toplam Oy : 463

Misafir 190

7 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 06:34

Bu gunkü on numara da tahmim ve tiyo bilecek varmi bekliyorum gelecek.diye
Varfiyacı.fabria.işçisi vatandadş rıza.

Misafir 31c

7 ay önce - Sal 09 Nis 2019, 08:56

Ya bazıları kişleri şimdi hani .istanbula . İkramiye . Verilmiyor de
Son çekilişler de hep istanbul on numara şans topu 100 bin tl ile 250bin tl ama ide konak x izmir en son 3.milyon 500bin tl bu şans diyecekmisşniz ha ha öyle he he
MİSFR ARNAVUTKÖYLÜ .♨CAYCI AVNİ♨

Misafir fd4

7 ay önce - Çrş 10 Nis 2019, 15:17

Ben kendi adıma misafir /KENT HAKİMİ /olarak *x boş konuşmam örnek mi
2018, e.Kadar mili piyango özel.çekilişlerin de 4 milyon tl buyuk ikinçi ikramiye 400 bintl ikramiye ama bilet fiyatı 24tl ne oldusa bu yıl bilet tam fiyatı 40 tl buyuk ikramiye 4milyon tl ikinci 10 bin tl beş adettir iyide . Ne bu bukadar adaletsiz biçimde fark fiyat olurmu bu bir şahibe ve hile var artık size bırakıyorum . Soz miletın zavalli benim
Gibi . Ahali

Misafir 10f

7 ay önce - Çrş 10 Nis 2019, 22:40

Bu sıra ikramiye kazanan mp listesini
Geçiktitir liyorlar bilerek on numara halen kazanan listesini yok.şans topu da belki hafya yayınlarlar bu da hile derim bence

Misafir bea

7 ay önce - Prş 11 Nis 2019, 00:02

Arkadaşlar fikirlerinizi okumak güzel ama lütfen yazarken özen gösterin. Anlamak için iki defa okuyoruz. Bazen de hiç anlamıyoruz.

kara çam
7 ay önce - Prş 11 Nis 2019, 01:19

Yapılabilir. İçine adam sızdırırsanız tabi yapılabilir.

Yalnız, bu adamların sadece yönetici kadrosu olması yeterli değildir. Çekilişin yapıldığı salonlardaki makinelere çalışan kızların bile, çekilişe hile sokanlardan olması lazımdır. Aksi takdirde bir deli bütün işi berbat edip yöneticileri hapse attırabilir. Ya düşünce ile, ya rüşvetle ya da zorla kendi taraflarına çekerler.

Buraya kadar tamam. Şimdi gelelim hilenin olduğuna ispat:

Öncelikle ispattan önce bir öngörü yürütmenizi istiyorum. Şimdi, yurtdışındaki bütün çekilişlere bakıyorum: Çıkan bütün ikramiyelerde ikramiyenin çıktığı kişilerle illa ki bir fotoğraf çekilir ve bu fotoğraf çekilen adamların arasında 2 hafta sonra kanserden ölen bile var. Büyük ikramiye olmasına gerek yok ha, (sallama miktardır) 25 bin dolar çıkan adamın bile fotoğrafı var.

Fakat Türkiye'ye bakıyorum: 70 milyon TL çıkan adam MPİ'den parasını bile almamış. Unutmuş olabilir, yaşlıdır falan diyeceksiniz, piyango tarihine dönün bakın. Kaç tane insan aldığı bileti unutacak kadar umursamaz? Ya da 95 yaşındaki kaç dedeye büyük ikramiye çıkmış? Hadi fotoğraf çekilmiyorsun, ismini de bilmeyelim, haberin de mi çıkmasın? Cidden mi?

Şimdi gelelim bir hile ispatına(sitesine girip belgeleri test edebilirsiniz. Gerçi bütün belgeleri MPİ patlatmıştır ya, bir ihtimaliniz vardır belki hala.):

Hadi iyi geceler.

Misafir 4d7

7 ay önce - Prş 11 Nis 2019, 13:21

05.01.2019 sayısal loto 1181 ci çekilişteki 5 tuturanların sayısını gördünüzmü

tam tamına (1901)kişi aslında her hafta buna yakın sayılar olması lazım hile yapmasalar.

bu çekilişte bişiler ters yapmışlar bence yada milleti yemliyolar daha fazla oynansın diye tv ye reklamda veremiyolar .arada böyle yaparak reklam yapıyolar.

Misafir 172

7 ay önce - Cum 12 Nis 2019, 01:43

Şans oyunlarını genelde, fakir fukara, garibanlar oynuyor. eger garibanın umutlarınıda çalıyorlarsa yazıklar olsun. fakir fukaranın, garibanın ahını hakkını çalıyorlarsa, buna kim göz yumuyorsa, Elbette bunca mazlumun, garibanın, ahı tutacaktır birgün

Misafir c91

7 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 05:28

çekilişi 10 metrekarelik. gizli bir alanda kendi aralarında yapıp hazır video göstermeleri arkadaki saat ve tarih, hiç inandırıcı degil. canlı olduguna inanmıyorum.

Misafir 653

7 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 10:58

Biz 2012 beri şans oyunlatın.çekilişletin hile oldugu nu millet vekilin den halk a.vatandaş ta ya .çok iyibilir hele canli yayın da sözüm ona tam merdiven altı. korsan çeklim i gibi . Bul karo yu al parayı üç kagıt ha
Hile gibi bugunkü devir sayıdal da ya gene bir hayali.kişi milli ve şahibeli yerleri gider ol du bitti maşallah gibi
Meydancı selo

sayfa 315
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET