Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 220

Hile yapılıyor mu?
Evet 83.2%  83.2%  [327]
Hayır 16.8%  16.8%  [66]
Toplam Oy : 393

Misafir 624

7 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 17:48

Mesai bitimine 15 dk kala yaptım açıklama yazamadım 347 ve 568 aynı formülden 15 hf diğer formülden çıktı ona göre oynayın ilk 3 rakamların çıkması garanti dwğildir ilk 3 rlm formülle alakalıdır yani inşallah yanılmadım
Not rakamların 1 altı 1 üstü çıkabilir dikkat

Misafir d6d

7 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 20:35

Kumar haramdır.

Pazarcı.

Misafir de3

7 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 13:11

pazarcı be iyi diyon da parasızlı caresizli bilinyormu ha senin gibi bazılar istisna tenzi ederim tip leri de istemem yan çebime koy der ler . devlet işçisiy dik çalişyorduk. biz de erzurumlu remzi diye iş arkadaşım hep oda haram der di var haram
şim iyi oku. burayı remzi arkadaş şeytanmı uydu yoksa ne dersen de 2011 yılbaşın 3 gün kala bir yarım mp bileti almiş .
bileti saklar misali . ve elbise soyunma odasın cüzdanı düşürür ve ben gördüm ve belki iyi bir şey degil . reflesk misali . cüzdanına baktım baktım bileti gördüm dedim baktım ve remziye dedim bu mp bileti sahte dedim . bayiden hiç bir yer den yarım bilet istanbul da . kalmamıştı . diye duymuştum .. neyse çekişi oldu remziye o bileti . 500 bin tl yarısana isabet etti ve iş yrnde izin alıp 2011 oçak 3 de sabahı aksaray mp şübe müd gider ve bileti inçeler ler hakikatan bilet sahte oldugunu anlarlar ve polis çagirlar . .remzi arkadaşı karakola götürler şorüşturma başlarlar ve
polis .başlar bileti kimden aldın ve senmi yaptın bileti, ve aldıgın adamı ve bayi tanıyormusun ,, ve işyerine ararlar ve kamu çaliştırdıgımıziçin iş yeri müdürümüz telefon la ve fask gereken açıklamayı bildiri polis e kendisini düzgün birkişi oldugunu ve böyley asadişi işler olmacagını izah edr ve polis serbert bırakır . müdüremiz yanında çalışan arkadaş yemek paytosun da yemek hanede anlatır bizlere
bir az güler olduk ve remzi . arkadaş ayın 4 de yıllık izne çıkmaya ister . utanmasın mı üzüttünen mi bilemem ama yıllık izinlerimiz her yıl haziranın başla masın dolayı yok denildi ve . uzun sure remzi şakaştık ve bize çok kızar dı ve bize mp bileti almayın derdi işte böyle
.

Misafir 1fe

7 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 14:13

https://i.hizliresim.com/POZ4mN.jpg

Arkadaşlar ne diyeceğimi bilemiyorum ama ben üzgünüm yapacak birşey yok ilk rkm aynı sonrası bozuldu
ama hile olduğunun bir kanıtıda budur bu işte formül olmazsa ben bunları bulabilirmiyim sorarım size

komutan

Misafir de3

7 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 18:50

evet bundan sonra.. ikrameye nin 4 bin tl . olanlar üzerin de vergi kesiliçek hemde yüzde 10 şimdilik ve mecliste torba yasıyla .. onaylarsa yüzde . 20 olacakmiş ha diyeceksiniz çıksında önemli degil ama kazın ayagı işte öyle bundan hile cik kokuyor beyler,ben söylemesi BİR DOST

Misafir 3e8

7 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 20:29

. Yukar daki misafir bir dost yanlışın olmasın . . nasıl olur bir arkadaşımın. Bacanagin bu yil temmuz ayın da on numara dan. 91 bin tl kazandı ve sordum hiç de vergi kesilmemiş. Acaba yeni bu yakin zaman da. kesilmeye .başladılar acaba

Misafir ac3

7 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 23:34

Inan arkadaşlar mp sitesin güya. Canli sans topu. Çekilişi seyretmeye. Baktım a ne forum.ve 1 den 34 rakamlari yapil di.cekilisin tam arti LI rakamlar da yayin gitti erro. Buna teknik bir hata degil degil hilerin bariz hilesidir bunu yapanlar tek kelimeyle yazik olsun. HAMAL.🚛CEMAL🏡

Misafir 6a4

7 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 10:08

msfr BY MERAKLİ,-- sana hak veriyorum cemal arkadaş . zaten şans topunu ve devirli bu ankara nın çankaya
mahlesinnin .çıkması ve bir hilenin ta kendisidir ya bu şans topu niye hep çankaya mı çıkar mp büyük ikramiye bayilerini . listesine biraz inçeledim baktıgımda çankayayi kazanan bayileri iki ve üçü geçmiyor .
. .. göze batmasına dikkatimi çekti özellikle şans topun da ve sizlerin de inçelemenizi isterim bana hak vericeksiniz...

Misafir 0f1

7 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 21:44

Devrettirilip ikramiye büyüyünce her nedense hep "Bir kişi" biliyor! Daha doğrusu bildirttiriliyor. Yani hile şekil a'da görüldüğü gibi "Ben buradayım" diyor. Özellikle inanmayanlara ve malı götürüp te insanlara yutturduğunu sananlara özellikle duyurulur. MİSAFİR ALANYALI

Misafir 4cc

7 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 00:00

şans oyunlarını bu ayın sonuna kadar oynamaya devam edeceğim ve sonrasında bırakacağım. yeter artık son 30 çekiliş ankara istanbul antalya ısparta mersin ? eskiden izmir tekirdağ manisa bursa van sinop çıkardı en son izmire sinop'a vana ikramiye ne zaman çıktı ? tekirdağ ikramiye sayısı 2 KKTC ikramiye sayısı son 3 ayda (3) ikramiye

sayfa 220
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET