Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
AgaH
14 yıl önce - Sal 15 Şub 2005, 20:28
Terörist yanlıları yine meydanlarda

Beyoğlu’nda, terör örgütü lideri abdullah öcalan lehine slogan atarak Yunanistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu’na yürümek isteyen DEHAP’lı grup, polisin müdahalesiyle dağıtıldı.
Terör örgütü lideri abdullah öcalan ın yakalanmasının altıncı yılında Diyarbakır ve Mersin’de düzenlenen gösterilere polis müdahale etti.
ntvmsnbc.com

Yazmayayım diyorum fakat kendimi tutamıyorum. Ama tepkimi de göstermek istiyorum. Birçok kez aynı başlıklar açıldı, aynı şeyler yazıldı ben de yine tekrarlıyorum inadına "Bu ülkeyi asla bölemeyecekler" ve "Ne mutlu Türküm diyene"

Hikmet
14 yıl önce - Sal 15 Şub 2005, 20:58

Sana tamamen katılıyorum... Bu ülkeyi kimse bölemez.. Biz Milliyetçi güçler olduğumuz müddetçe kimsenin gücü yetmez.... Senin için rahat olsun , ama bu olaylardan ve gidişattan rahatsızlıkta duy...Duymalısın...
Hainler artık iyice yüzlerini göstermeye başladılar.. Medyada, iş dünyasında, siyasettede, hatta sanat ve edebiyattda bile..
pkk lıların, büyük şehirlerin meydanlarında yüzsüzce boy göstermesi, Orhan pamuk efendinin haince açıklamaları, televizyonlarda tek bir milli unsura yer verilmemesi, aksine vıcık vıcık kültürsüz bir toplum yaratma çabaları, 16-25 yaş kuşağının tamamen apolitize edilmesi, kafalarının başka şeylerle meşgul edilmesi, gibi birçok sorun var.. ve bunların hepsi bilinçli bir saldırı.. Dimdik ayakta durmalıyız....
MUHTAÇ OLDUĞUĞUMUZ KUDRET,
DAMARLARIMIZDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR!....

selimcakar
14 yıl önce - Sal 15 Şub 2005, 21:03

bu yazından ötürü seni tebrik ediyorum kardeş
BU ÜLKENİN EKMEGİNİ YİYİPTE ONA İHANET EDENLER
BİR GÜN MUTLAKA CEZASINI BULUR.....

OsMaN UyGuN

14 yıl önce - Sal 15 Şub 2005, 21:11

akşam haberlerinde izleyince şok oldum..
polis arkadaşlar bu sefer biraz insaflı olmuşlar..
ama eminim kameraların olmadığı yerlerde hakedilen şekilde muamele uygulamışlardır!!!
ellerine sağlık TÜRK POLİSİ...

birDilek
14 yıl önce - Çrş 16 Şub 2005, 12:37

bu gösterilere katilanlari da sevgili Apolarinin yanina götürüceksin...ama sonra devlet bu insan kiliklilarin bir de karnini doyurmak zorunda kalicak...

A_Cüneyt
14 yıl önce - Çrş 16 Şub 2005, 13:05

Karinlarini da doyurmayip otlarla taslarla kendi hallerine birakacaksin böyle hainleri...ama AB'ye ha alincaz ha alindik derken vermedigimiz taviz yok, onun icin böyle mahluklara "dokunamiyoruz" bile.

Hepsini toplayip Kuzey Iraka sürmek var aslinda...

unals
14 yıl önce - Çrş 16 Şub 2005, 23:17

var ya artik bunlari gormekten igreniyorum... sagduyulu Kurt kokenli vatandaslarimizin bu tip gruplara tepkilerini gostermesi lazim..ama nasil gosterecekler? sivil sekilde orgutlenme hakki versen, PKK yanlilari en once atlayip suistimal ediyorlar... guneydogu'da bol bol yatirim, egitim... uzerine egilmeliyiz, daha cok isimiz var... oof of.

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET