Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Urla
« önceki   123 ... 28293031   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
sayfa 29
mahmut11
3 yıl önce - Sal 22 Mar 2016, 21:59

Ada şuanda halka açık mı Aydoğan bey?

mehmet GZL
3 yıl önce - Sal 22 Mar 2016, 22:09

Alıntı:
Ada şuanda halka açık mı Aydoğan bey?

Ada da önceleri hastane vardı Mahmud bey .. Fakat hastane kapatıldı herhangi bir çalışma yapılmıyor... Urla içmeler yolu üzerine daha moden ve büyük bir hastane inşa edilip kullanımına sunuldu ...Urlalılara sorarsan ada Katarlılara satıdı yada Erdoğan burayı kendine yeni saray yapacak derler ... Hata Acun buraya gece kulubu yapacak diyenini bile duydum Fakat henüz kimse ne olacağını bilmiyor

Böyle bir haber var bekleyip göreceğiz
Alıntı:
Urla Karantina Adası eğitim merkezi olacak
İzmir İl Sağlık Müdürü Bediha Türkyılmaz, Urla'daki adayla ilgili tartışma ve söylentilere son noktayı koydu: "Şimdiki hastanenin yerine, dünyanın en büyük eğitim merkezlerinden biri yapılacak. Yabancı hekimler bile buraya eğitim görmeye gelecek
http://www.sabah.com.tr/egeli/2013/09/09/urla-kar ...ezi-olacak

Aydoğan Akyüz

3 yıl önce - Çrş 23 Mar 2016, 10:22

Esasında, bu adanın çok güzel bir doğası ve görünümü var.. Bir zamanlar sağlık nedenleri ile oradaki eski bir binada yerleşik hastahaneye giderken, burada niçin modern bir hastahane kurulmuyor diye düşünüyordum. Ben de bir çok rivayet duydum ilerisi için, ama sağlık müdürlüğünün beyanı inandırıcı geliyor.. Modern ve çok amaçlı bir sağlık tesisi buraya çok yakışır ve sanırım Türkiyede tek olur.

ahmetgülen
3 yıl önce - Pzr 01 May 2016, 21:11

Şimdi Enginar festivali yapılıyor, bugün ordaydım. Makinem yok, yoksa fotolardım.
Süper oluyor, insan kaynıyor. Birde herşeyin enginarlısını yapmışlar, mantı, reçel, munbar, sushi, bruşetta(neyse), ekmek, çay, sirke, sarma, pilav, kabak tatlısı,midye dolma, kek, baklava, pane, makarna,turşu vs. çoğu denenecek gibi değil, yalnız hünkar beğendi ye enginar yakışmış.

mehmet GZL
3 yıl önce - Pzr 01 May 2016, 21:38

(+)

(+)

(+)

(+)

Bende Cuma günü Enginar festivalinde idim çok kalabalıktı ...Enginar sevmesemde katılmak bizede nasip oldu

sayfa 29
« önceki   123 ... 28293031   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR