Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul'a rakip olunur mu?
123 ... 131415   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1

istanbul'a rakip olunur mu?
Kısa vadede olunmaz, uzun vadede olabilir. 26.1%  26.1%  [46]
Kesinlikle olunmaz. 53.4%  53.4%  [94]
Olabilir, başladı bile. 20.5%  20.5%  [36]
Toplam Oy : 176

okaaan
5 yıl önce - Sal 03 Tem 2012, 21:24
İstanbul'a rakip olunur mu?

Sayın Türkiye sevdalısı wowturkey üyeleri, aranızda tahminde bulunmak isteyen var mı?

İstanbulu tam geçmese bile en azından neredeyse çok yakın olacak dediğiniz iller var mı?
Var ise sebeplerini yazarmısınız ?

Eskiden istanbul neredeyse tekken şuanda en azından alternatifleri var diyebiliyoruz mesela sonra istanbulu nüfus artış hızında geçen şehirler olmasıda ilginç çünkü bu önceden imkansızdı.

Dediğim gibi 2.likte olabilir, uzun vadeli düşünün 10 yıl-20 yıl sonra mesela?

Değerli fikirlerini ister direk isterse destekleyeyici sebepleriyle yazarsa seviniriz.

sevgiler..

M_YILDIRIM
5 yıl önce - Sal 03 Tem 2012, 21:42

tmm da ne konuda rakip olunurmu ?

UfukRaifoğlu
5 yıl önce - Sal 03 Tem 2012, 21:46

Cenk camcay beyefendiye sorun İzmit olabilir der kesin.

ahmet özbek
5 yıl önce - Sal 03 Tem 2012, 21:48

soru mantıklı ama maaalesef Türkiyedeki medya İstanbulu dev yaptı Türkiye İstanbuldan ibaret gibi yol kapalı olur manşet bir kablo kopar manşet kaza olur manşet yağmur yağar olay güneş çıkar başka olay yani İstanbula yerleşen medya asla izin vermez buna sarmışlar İstanbulu bırakmıyorlar yoksa 40-50 sene sonra herşey farklı olabilirdi Bursa Adana Antalya Mersin İzmir Ankara gibi dinamik iller sürpriz yapabilirdi ama medya olduğu sürece İstanbulu kimse geçemez

koray006
5 yıl önce - Sal 03 Tem 2012, 22:13

Şehir milliyetçiliğinin tavan yapıp milletin birbirine gireceği bir başlık olmuş...

35 gökhann
5 yıl önce - Sal 03 Tem 2012, 22:17

Bu başlığa İstanbul dan bir üyeyi merakla bekliyorum isim vermeyeceğim, yasak sanırım isimle hitap etmek.Bide Gaziantep ten herkesin bildiği üyeyi merakla bekliyorum

ömer
5 yıl önce - Sal 03 Tem 2012, 22:19

En azindan cesitli sektörlerde olunur misal Antalya turizmde Istanbula rakip hatta yanilmiyorsam gecti bile.

derbeder2007
5 yıl önce - Sal 03 Tem 2012, 22:21

baslikta ne yazdigi anlasilmiyor ama bende tokyo ve madrid 2020 olimpiyatlarirda rakip olurmu diye anlaiyp keisnlikle olamaz diyorum

Ömer YILMAZ
5 yıl önce - Sal 03 Tem 2012, 22:23

Yalnız başlığı açan üyemizn mesajı 1 saattir şu şekilde:
Alıntı:
[Bu mesaj henüz onaylanmadı]

Biliyoruz yeni üyelerde böyle bir uygulama olduğunu fakat sadece başlığın adına bakar da pek bir fikirde bulunamıyoruz. Sadece İstanbul'a rakip olunur mu diyor. Ben de neye göre, kime göre diyorum

şafakrecep

5 yıl önce - Sal 03 Tem 2012, 22:28

istanbul'a tam manasıyla rakip olabileceklerini düşünmemekle beraber kısa vadede izmir, bursa ve antep; uzun vadede ankara, antalya, mersin, adana, samsun, sivas, şanlıurfa, diyarbakır ve trabzon'dan gelişim atakları beklenebilir.. aslında bu konunun ulusal bir çerçevede değerlendirilerek bir planı yapılsa çok iyi olur.. 30 milyona dayanan bir istanbul'u kabuslarımda dahi görmek istemem..

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet