Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

Aziz Kocaoglu verdigi sözleri neden yerine getirmiyor ?
Beceriksiz ve iş bilmez oldugundan 38.5%  38.5%  [67]
Bütün projelerini yerine getiriyor 8.6%  8.6%  [15]
Zamanla yapacaktır 10.3%  10.3%  [18]
Hükümet engelliyor 42.5%  42.5%  [74]
Toplam Oy : 174

mert101

8 yıl önce - Pts 25 Hzr 2012, 22:24

Alıntı:

Arkadaşım sen herşeyi bir el şıklatmasıyla olacak mı zannediyorsun ? Sen İzmir'de ki engellemeleri görmüyormusun ?

Ben sadece orada 1 tane evden bahsetmedim bir çok projeden bahsettim . Yani geçen sene operasyonlardan başlanamayan projelere bu sene . Bu sene içinde başlanacak projelerede seneye başlayacaklar. Herşey kolay olsa dediğin gibi parasıda var o elinin şıplatmasıyla yapılırdı . Ama mağlesef bir restorasyon işi için bile 2,3 sene bekletilen bir şehrimiz var. O bina kaç senedir uğraşılmaktaydı . Bunun gibi bir çok projede böyle . Ama aksaklıklara rağmen yapıldığı için ayrıca kutlamak lağzım

Uçanyolun zaten ihalesine o tünel başlanacak denmeden öncesinde sürecine girilmişti ki ihalesi yapıldığı gün tüm yetkileri elinden alındı . Şimdi bunları tartışmak değil önemli olan engellemelerin sürekli bu şehire yüz karası oturmasıdır.

engellemeler olsa senin saydıgın o projelerde yapılmazdı emin ol. İzmirde engelleme var ama bu genelde bir takım gruplardan geliyor . Onlarda cakmur , sehir plancıları odası ve kikten geliyor. Hükümet istese bugün belediye birsey yapamaz bu bir mazaret değil. Eskişehir de aynı partiden ama adam calısıyor. Artık gercekleri görelim hem farz ederim ki hükümet engelliyor nasıl yaptı peki gecmişte altgecitleri , dogal yasam parkını v.s. bunlar sadece bahanedir. Belediye de bu bahaneyle rahatlıkla oy sömürüyor.. Secimlerde atıp tutarken iyidi. 5 senede yapıcam demekte iyiydi. Kusura bakmada senin o saydıgın projelerin cogu proje bile sayılmayacak basit işler. O projeleri anadolunun kücük kentleri bile yapıyor. Birde hicbirsey yapmayan belediyeyi kutluyorsunuz ya diyecek sözüm yok size

uzay
8 yıl önce - Pts 25 Hzr 2012, 22:32

Anadolunun küçük kentleri dediğin şehirler 40 milyon tlye gidipte kamulaştırmasıyla birlikte koskoca yonca kavşak yapamıyor . En az 20 sene konusu çıkar, 20 senede oluşur ya da devlet yapar biri yapar geçer . Ancak böyle işler .

Bu saydığım projelerin hiç biri bugün çıkmış projeler değildir . Senelerdir uğraşılan projelerdir . Çakmur'un suyu kurudu adam sustu kaldı eskisi gibi değil . Farkedemedin mi hala ? Güldürüyorsun adamı hala onu bunu kıyaslıyorsun. Eskişehir geliştiyse ne mutlu Türkiye'ye ama gelipte her seferinde bir şehri başka şehirle bir coğrafyayı başka bir coğrafyayla kıyaslaman abes kaçıyor mağlesef. Biraz etrafında olanlara bak. Daha dünde vardı senin o karşıda gördüğün gecekondular 50 sene öncede . Ama bir fark var artık yavaşta olsa o gecekondular yıkılmaya başlandı .!

mert101

8 yıl önce - Pts 25 Hzr 2012, 22:41

Alıntı:

Anadolunun küçük kentleri dediğin şehirler 40 milyon tlye gidipte kamulaştırmasıyla birlikte koskoca yonca kavşak yapamıyor . En az 20 sene konusu çıkar 20 senede oluşur ya da devlet yapar biri yapar geçer . Ancak böyle işler . Bu saydığım projelerin hiç biri bugün çıkmış projeler değildir . Senelerdir uğraşılan projelerdir . Çakmur'un suyu kurudu adam sustu kaldı eskisi gibi değil . Farkedemedin mi hala ? Güldürüyorsun adamı hala onu bunu kıyaslıyorsun. Eskişehir geliştiyse ne mutlu Türkiye'ye ama gelipte her seferinde bir şehri başka şehirle bir coğrafyayı başka bir coğrafyayı kıyaslaman abes kaçıyor mağlesef. Biraz etrafında olanlara bak. Daa dünde vardı senin o karşıda gördüğün gecekondular 50 sene öncede . Ama bir fark var artık yavaşta olsa o gecekondular yıkılmaya başlandı .!

yonca kavsak yapmak cok zor değil bunlardan bursa belediyesi de yapıyor. Ayrıca 250.000 nüfuslu trabzon belediyesi izmirden daha fazla calısıyor. git bak sitesine sonra gel konus cakmurun suyu ısındı diyorsun onun icin mi basmane de utanc cukuru halen daha duruyor ? Bugün suskunsa yarın ortaya cıkar elbet. Tabi ki de karsılastıracagım kayseri , eskişehir , konya , ankara gelişiyorsa izmirde gelişmeli o kentlerden gelen insanlar izmir ne kadar cirkin dememeli.. evet gecekondular 50 sene öncede vardı ama sadece izmirde değil heryerde vardı ve suan izmir bu konuda belkide dünyanın sayılı kentleri arasındadır. 5 sene gittigimde ankaradaki gecekondular beni cok sasırtmıstı ama bugün o gecekonduların cogu apartman oldu ve oluyor izmirde ise aynı duruyor. sadece kadiffekalede 3000 tane gecekondu yıkmakla olmuyor bu işler. O yüzden ben tartısmak istemiyorum konu da gecekondu konusu değil belediyenin verdigi sözleri neden yerine getiremedigidir. Ama partizanlar susmuslar cevap bile atamıyorlar ..

Ayhan
8 yıl önce - Pts 25 Hzr 2012, 22:43

Mert, İzmir'de hangi belediye başkanı Yeşildere'deki gecekonduları yıkmaya cesaret edebildi. Ahmet Piriştina bile kentsel dönüşümde bu kadar çalışmadı?

Hangi belediye başkanı Doğal Yaşam Parkı, Kent Ormanı gibi yeşil alanlar yaratbildi? Daha düne kadar Kültürpark harici büyük yeşil alan var mıydı?

Hangi belediye (ilçe belediyeleri de dahil) restorasyona bu kadar öçnem verdiler ?

Yapamadığı projeler için katılıyorum sana, söz verdiği birçok şeyi hayata bile geçiremedi ama yaptığı şeyleri de unutmamak gerek.

Ayrıca Yalın sana yazma demiştim, yazmıcam söz demiştin???

Yalın35_Göztepeli

8 yıl önce - Pts 25 Hzr 2012, 22:46

Yada hangi ilçe belediye gecekonduları yıktı veya bir sürü ağaç dikti,Parklar ve Rekreasyon alanları ve Spor alanları yaptı.

8 Sene önce bu durumlar bile yoktu. İzmir'deki belediyelerin hepsi cesaretli bana göre. Ahmet Piriştina yaşasaydı Kadifekale ve Yeşildere'deki gecekonduları yıkamazdı. Bayraklı'yı kimse şaha kaldıramazdı. Ama o büyük cadde,Rekreasyon alanı vs. gibi bir kaç projeyle Bayraklı'yı eski günlere döndürdü.

Abi ben siyasi olarak yazmıyorum sadece unutulmuş tamam bundan sonra yazmayacağım bu sefer söz.

En son Yalın35_Göztepeli tarafından Pts 25 Hzr 2012, 22:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

uzay
8 yıl önce - Pts 25 Hzr 2012, 22:47

Mağlesef dediğin gibi gecekondu sorunu her şehirde var. Sadece bir onay iin 1 yıl bekletilen bir şehrimiz var . Üvey evlat muamelesi tam gaz devam ! Partizanlık değil yaptığım doğruya doğru yanlışa yanlış demenin bir çözümüdür . Devlet Konak tünelini yapıyor bak bu knouda destekliyorum . Gerçekten çok iyi düşünülmüş bir proje . Tabii önüne gişe koymayıp parasız geçişli oluyrsa güzel olur .

Bunlar dışında yonca kavşak yapımı bel ki kolaydır tamam çok güzel ama emin ol bu kadar kamulaştırma bedeli verilecek yani nasıl söylüyeyim bir karış toprak için bile İzmir'de tonlarca para yağdırılması gerekiyor. Mecbur kamulaştırma yapmadan hiç bir projeyede başlanılamıyor. Bende bu anlamda büyük görüyorum projeyi .

mert101

8 yıl önce - Pts 25 Hzr 2012, 23:05

Alıntı:

Mert, İzmir'de hangi belediye başkanı Yeşildere'deki gecekonduları yıkmaya cesaret edebildi. Ahmet Piriştina bile kentsel dönüşümde bu kadar çalışmadı?

Hangi belediye başkanı Doğal Yaşam Parkı, Kent Ormanı gibi yeşil alanlar yaratbildi? Daha düne kadar Kültürpark harici büyük yeşil alan var mıydı?

Hangi belediye (ilçe belediyeleri de dahil) restorasyona bu kadar öçnem verdiler ?

Yapamadığı projeler için katılıyorum sana, söz verdiği birçok şeyi hayata bile geçiremedi ama yaptığı şeyleri de unutmamak gerek.

ayhan ben zaten dogal yasam parkı , kent ormanı gibi büyük projeleri baslıgı actıgımda yazdım. Onlara sözüm yok yaptı ama o yaptıklarının hepsi 3 sene önceydi secimlere kadar iyi calıstı. Taki 2009 yerel secimlerini kazanıncaya kadar , ne olduysa ondan sonra oldu zaten Restorasyon işleri tabiki önemli güzel işler yaptı yapmadı diyen de yok zaten. Ama söz verdigi projeleri yerine getirmedi sorun orada zaten..

Alıntı:
Bayraklı'yı kimse şaha kaldıramazdı.

duyanda bayraklıyı istanbudaki atasehir gibi oldu sanacak , halen daha insanlar gecekondularda yasamaya calısıyor

Alıntı:

Mağlesef dediğin gibi gecekondu sorunu her şehirde var. Sadece bir onay iin 1 yıl bekletilen bir şehrimiz var . Üvey evlat muamelesi tam gaz devam ! Partizanlık değil yaptığım doğruya doğru yanlışa yanlış demenin bir çözümüdür . Devlet Konak tünelini yapıyor bak bu knouda destekliyorum . Gerçekten çok iyi düşünülmüş bir proje . Tabii önüne gişe koymayıp parasız geçişli oluyrsa güzel olur .

konak tüneli bedava , sabuncubeli tüneli paralı olacak bildigim kadarıyla. Bu arada bilmiyorum okudunuz mu alsancaktaki kruvaziyer limanı yapımı icin bölgedeki trafigin yeraltına alınma projesi de vardı ama belediye avm yi bahane ederek yaptırtmamaya calısıyor

gecekondu konusunda her proje meclise gitmek zorunda mı ? neden antik tiyatronun oldugu bölge kamulastırılmıyor , neden müze yapılacak alan kamulastırılmadı. Bu alanlarda gecekondu bölgesi. Agorayı kamulastırdıgı gibi buraları da kamulastırsaydı simdi acılmıstı o bölgeler..

uzay
8 yıl önce - Pts 25 Hzr 2012, 23:15

Kamulaştırma çalışmaları yapılırken bazı konut sahipleriyle mahkemelik olmuştur büyük bir ihtimalle . Böyle olaylar yurdumuzda çok oluyor mağlesef. Ama yeni çıkan yasayla birlikte artık kentsel dönüşüm çok hızlı bir şekilde yapılacağından hiç şüphem yok.

Ayrıca avm projesi bahanesi falan değil yapılmak istenen işin tüm şehrin ulaşımının bel kemiği noktasında trafiğe kapattığınızda nasıl oalcağını hiç düşünmeden konuşmayalım. Avm projesi zaten saçmalıktan başka birşey değil .Mavişehir veya Balçova bölgesine yapsınlar mağdem avm için çok dil döküyorlarsa.

Mustafa Caliskan
8 yıl önce - Pts 25 Hzr 2012, 23:30

Mert; at yalanı..... Yalan söylemede üzerine yok; yada çok bilgisizsin. Yada tam teşekküllü tarafsın.Biraz kaynaklı ispatlı konuş; atıp tutma.

Cicipark,Kadifekale ve Agora kazı alanı olarak belirlendi; o yüzden Cicipark'a rekrerasyon alanı yapılmıyor... Oradaki tarihi eserlerin; Efes ve Bergamada bile olmadığını söylüyor kazı başkanı al oku biraz..Bu arada ikiçeşmelik restore falan edilmeyecek; yıkılacak... Oralar kazı alanı...

http://www.haberciniz.reklam_link.com/smyrna-agorasi-kazilari ...04698h.htm

Antik tiyatro yapılacak; ha deyince olmuyor antik tiyatro için çalışmalar başladı 4.000 metrekare kamulaştırma yapıldı tiyatro için; 3.7 Milyon ödendi sadece tiyatro kamulaştırmasına; daha 8.000 metrekare kamulaştırma daha yapılacak... Projesi herşeyi hazır.

http://www.izmir.bel.tr/Details.asp?textID=10086

Uçan yol ihalesi yapılmadımı?Bu kadarda olmaz ki... Neden sürekli yalan söylüyorsun ? Uçan yol ihalesi geçen yıl yapıldı; kazanan firma belli oldu. Belediye 8 Km'lik yolu yapacaktı.Ancak aynı günlerde hükümet ben konak tüneli yapacağım kavşakla çelişiyor deyince ihale iptal edilmek zorunda kalınıldı ve hükümeti alın siz yapın denildi. Olay bu.Belediye Uçan Yol için tam 16 Milyon TL kamulaştırma yaptı ve yolun 7,5 Km'ini belediye,geri kalan tünel ve kavşağı hükümet yapacak.. Orada binlerce ev var; orayı boşaltmak,yıkmak, ikna etmek,insanları taşımak kolay mı? Belediye bu çalışmaları,kamulaştırmayı bitirdi ve yeni ihaleye çok yakında çıkılacak inş.

http://www.hurriyet.com.tr/izmir/19415100.asp
http://ulkebulteni.com/bolge-1332517587-6-60--Buc ...landi.html

Alsancak Otoparkı için ihaleye çıkıldı; yakında başlayacak...
http://www.izmir.bel.tr/Details.asp?textID=9862

Sen Doğal Yaşam Parkına hiç gitmedin heralde; yeni yapılan büyük kapalı Botanik Parkı gitde gör...

Statlar aynı hikaye hep; hükümetten arazi istendi; hükümet ben yapacağım diyerek arazi temin etmedi ve hükümet yapacak.Uçan yol gibi onuda belediyenin elinden aldı..Hükümet ülke genelinde tam 16 yeni stadyum yapıyor; bizede yapacak elbet...

Metrolarda aynı şekil; geçen sene çıkan yasa ile artık belediyeler metro yapmayacak; İstanbul ve Ankara hükümete devretti,İzmirde bütün metro projelerini hükümete devretti olay bu..

Zübeyde Hanım Opera Binası 2012 stratejik planı içinde var; bu sene başlanacak,1.500.000 TL...

Çok amaçlı salonlar yapılıyor zaten şuan tam 21 adet salon yapıldı... Tüm semtlere yapılacağı haberi yalan; öyle birşey olsa İzmirde 10.000 semt var ; haber sitesi yanlış yazmış...

Bak ben İstanbulda 4 sene yaşadım ; yemin ederim İst.B.B ; Kocaoğlunun yaptıklarının yüzde 1'ini yapmıyor.. İstanbulda her resterasyon çalışmasını Kültür Bakanlığı,her yol köprü viyadük yapımını Ulaştırma Bakanlığı yapar; 1 tane bile yolun yada tarihi binanın resterasyonu,kazı alanı çalışmasında İst.B.B görmemiştim...

Tramvay projelerinin tamamı beklemede; hükümet engellemesinde...

Konak Tramvay Projesi uzun süredir gündemde. Üçkuyular ile Alsancak’ı sahilden şık bir şekilde bağlayacak. Ama Kalkınma Bakanlığı İktisadi Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü (Eski adıyla Devlet Planlama Teşkilatı) ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onaylamadığı için bir türlü başlayamıyor.

Karşıyaka Tramvay Projesi ise Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Demiryollar, Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü’ne takılmış durumda.

Buca Tramvay Projesi de Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Demiryollar, Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra TCDD’nin onayını bekliyor.
Bu üç projeyi bakanlık bir yıla yakın süredir bekletiyor.

Şunuda unutmaki; belediyeler her zaman seçim yaklaşırken çalışmalarını yoğunlaştırırlar;seçimi beklerler birazda... Ve Belediye 2014 yılına kadar yapacağını söyledi; yani daha 1,5 sene var. Emin ol engel olunanlar hariç; tamamını yapacak...

mert101

8 yıl önce - Sal 26 Hzr 2012, 00:05

Alıntı:

Mert; at yalanı..... Yalan söylemede üzerine yok; yada çok bilgisizsin. Yada tam teşekküllü tarafsın.Biraz kaynaklı ispatlı konuş; atıp tutma.

arkadasım benimle yarısma gecen gün seni nasıl nakavt ettigimi unuttun sanırım.akvaryum projesinden bile haberin yokmus güya.. Yalancı benmiyim sen misin o gün ortaya cıkmıstı..

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=2730916

Alıntı:

Cicipark,Kadifekale ve Agora kazı alanı olarak belirlendi; o yüzden Cicipark'a rekrerasyon alanı yapılmıyor... Oradaki tarihi eserlerin; Efes ve Bergamada bile olmadığını söylüyor kazı başkanı al oku biraz..Bu arada ikiçeşmelik restore falan edilmeyecek; yıkılacak... Oralar kazı alanı...

sen ya izmirli değilsin ya da haberi tam okumadan direk kopyalayıp yapıstırmıssın. EFES - BERGAMA gibi denilen yer AGORA.. cicipark değil ikicesmelik caddesi restore edilecek yıkılmayacak bunuda bir tek sen uyduruyorsun zaten

Alıntı:

Antik tiyatro yapılacak; ha deyince olmuyor antik tiyatro için çalışmalar başladı 4.000 metrekare kamulaştırma yapıldı tiyatro için; 3.7 Milyon ödendi sadece tiyatro kamulaştırmasına; daha 8.000 metrekare kamulaştırma daha yapılacak... Projesi herşeyi hazır.

secimlerden hemen sonra baslıyacak denilen projede daha somut adım yoktur. Evler kamulastırılıp yıkılmadan da bu proje yok niteligindedir. Yapılacakla edilecekle isler bitmiyor.

Alıntı:

Uçan yol ihalesi yapılmadımı?Bu kadarda olmaz ki... Neden sürekli yalan söylüyorsun ? Uçan yol ihalesi geçen yıl yapıldı; kazanan firma belli oldu. Belediye 8 Km'lik yolu yapacaktı.Ancak aynı günlerde hükümet ben konak tüneli yapacağım kavşakla çelişiyor deyince ihale iptal edilmek zorunda kalınıldı ve hükümeti alın siz yapın denildi. Olay bu.Belediye Uçan Yol için tam 16 Milyon TL kamulaştırma yaptı ve yolun 7,5 Km'ini belediye,geri kalan tünel ve kavşağı hükümet yapacak.. Orada binlerce ev var; orayı boşaltmak,yıkmak, ikna etmek,insanları taşımak kolay mı? Belediye bu çalışmaları,kamulaştırmayı bitirdi ve yeni ihaleye çok yakında çıkılacak inş.

sen neden okumadan direk yorum yapma geregi duyuyorsun. Ben ucanyol ihalesi yapılmadı diye bir söz söyledim mi ? Bak kardesim ben diyorum ki bugün ihaleye cıksa yarın iş yapılır. Çünkü alan suan müsait. Tünel iceriden kazılıyor dısarıda birsey yok

Alıntı:

Alsancak Otoparkı için ihaleye çıkıldı; yakında başlayacak...

cok duyduk bu sözleri. 3 senedir her ay yapılacak deniyor. Ayrıca ne oldu bucadaki , evka 3 teki , karsıyakadaki otoparklar

Alıntı:

Sen Doğal Yaşam Parkına hiç gitmedin heralde; yeni yapılan büyük kapalı Botanik Parkı gitde gör...

herhalde senin botanik park dedigin yer sürüngen hayvanların ( timsah , yılan v.s. ) oldugu alan

Alıntı:

Statlar aynı hikaye hep; hükümetten arazi istendi; hükümet ben yapacağım diyerek arazi temin etmedi ve hükümet yapacak.Uçan yol gibi onuda belediyenin elinden aldı..Hükümet ülke genelinde tam 16 yeni stadyum yapıyor; bizede yapacak elbet...

vay bee koskoca izmir metropol belediyesinin bos arsası yok stad yapmak icin ne kadar inandırıcı , tabi devlet yapıcak elbet ama söz veren belediye yapan devlet. Bu durumda bursa , kayseri , konya enayi yerine konulmus oluyor

Alıntı:

Metrolarda aynı şekil; geçen sene çıkan yasa ile artık belediyeler metro yapmayacak; İstanbul ve Ankara hükümete devretti,İzmirde bütün metro projelerini hükümete devretti olay bu..

bu kadar basit senin icin öylemi.. Ama unuttugun birsey var istanbuldaki kadıköy - kartal metrosu koskoca izmir metrosunun acılacak olan f. altaydan - evka 3 e kadar olan bölümünden bile büyük ve belediye yaptı. Bizim ki anca söz versin

Alıntı:

Zübeyde Hanım Opera Binası 2012 stratejik planı içinde var; bu sene başlanacak,1.500.000 TL...

2014 yılında bitecekti güya daha baslamadı zaten bitmeyecegini kendi cıkıp söyledi , yazık

Alıntı:

Çok amaçlı salonlar yapılıyor zaten şuan tam 21 adet salon yapıldı... Tüm semtlere yapılacağı haberi yalan; öyle birşey olsa İzmirde 10.000 semt var ; haber sitesi yanlış yazmış...

zaten birsey oldu mu hep yalan haber yada elbet yapacaktır olur nedense

Alıntı:

Bak ben İstanbulda 4 sene yaşadım ; yemin ederim İst.B.B ; Kocaoğlunun yaptıklarının yüzde 1'ini yapmıyor.. İstanbulda her resterasyon çalışmasını Kültür Bakanlığı,her yol köprü viyadük yapımını Ulaştırma Bakanlığı yapar; 1 tane bile yolun yada tarihi binanın resterasyonu,kazı alanı çalışmasında İst.B.B görmemiştim...

koskoca istanbul belediyesi hicbirsey yapmıyor daha bugün adam haberlere manset olarak vermis 1 milyon kişilik meydan yapıyoruz otoparkı yeraltına alıyoruz diye , 25 km civarındaki kadıköy - kartal metrosunu da sana göre devlet yapmıstır sanırım

Alıntı:

Tramvay projelerinin tamamı beklemede; hükümet engellemesinde...

Konak Tramvay Projesi uzun süredir gündemde. Üçkuyular ile Alsancak’ı sahilden şık bir şekilde bağlayacak. Ama Kalkınma Bakanlığı İktisadi Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü (Eski adıyla Devlet Planlama Teşkilatı) ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onaylamadığı için bir türlü başlayamıyor.

Karşıyaka Tramvay Projesi ise Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Demiryollar, Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü’ne takılmış durumda.

ikisi de onaylandı dpt onayları alındı

işte konak tramvayı :

http://www.yeniasir.com.tr/KentHaberleri/2011/09/ ...l-ediliyor

1 eylül 2011 de verilmiş nerdese 1 sene oldu

işte bu da karsıyaka tramvayı :

http://www.izmir.bel.tr/Details.asp?textID=9931

6 nisan 2012 de verilmis

kimin yalan söyledigi artık ortaya cıktı

Alıntı:

Buca Tramvay Projesi de Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Demiryollar, Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra TCDD’nin onayını bekliyor.
Bu üç projeyi bakanlık bir yıla yakın süredir bekletiyor.

bir tek o proje onaylanmadı..

sayfa 2
« önceki   123 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet