Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Yalın35_Göztepeli

8 yıl önce - Pzr 24 Hzr 2012, 15:57

Alıntı:
Peki neden Toki sadece dağ başına 20.000 kişilik stat yapmakla İzmiri kazıklıyor?

İşte İzmiri kullanmak istiyorlar. Bide parti düşmanlığı olmasa. İzmir'in suçu ne hiç anlamıyorum. Hele Aziz Kocaoğlu gibi bir insanın suçu bile yokken 397 yıl hapis istemine bile üzülüyorum. Zaten hapis cezası ile ilgili mahkemede temmuzun başında tekrar yapılacak. Umarım iyi sonuç çıkar.

Ayhan
8 yıl önce - Pzr 24 Hzr 2012, 16:00

Yazmıcam diyorsun hala yazıyorsun!

mert101

8 yıl önce - Pzr 24 Hzr 2012, 16:09

Alıntı:

Valla sonsuza kadar Aziz Kocaoğlu taraftarıyım. Adama gayet iyi işler yapıyor.

cocugum sen aziz kocaoglu taraftarı filan değilsin. Sen daha 12 yasında kücücük cocuksun. Aziz kocaoglunu futbol takımımı sandın taraftarı oldun Senin annen baban o partiyi tuttukları icin sen de dogal olarak bu yasta onu savunuyorsun. O yüzden senin burada yorum yapman cok sacma oluyor.

belediyenin devletin projelerine karsı ıktıgı ortada. Devlet herseye ragmen izmire birseyler yapmaya calısıyor

izban torbalı hattı ==> belediye daha civi bile cakmadı. Devlet üstüne düsen görevi yerine getiriyor daha belediye hic bir sey yapmadı

havalimanı ic hatlar ==> 14 ay sonra acılacak

cevreyolu menemen uzantısı ==> 2014 yılına kadar bitecek suan ulukente kadar dayandı

konak tüneli ==> hızla devam ediyor. 2014 e kadar bitecek

sabuncubeli tüneli ==> yapımı devam ediyor. 2014 e kadar bitecek

izmir - istanbul otoyolu ==> devam ediyor

candarlı limanı ==> yapımı devam ediyor

hızlı tren ==> afyon - ankara arası ihalesi yapıldı. Bu yıl sonuna kadar izmir - manisa -usak arasıda ihaleye cıkacak

AYRICA

kruvaziyer liman ihalesi yakında yapılacak

2 adet stadyum projesi bu yıl baslıyacak

5 adet yat limanı bu yıl baslıyacak

kampüs hastaneleri yapımı baslıyacak

Halen daha devlete camur atanlar var.. Belediye 3 senede ne yaptı izmire ? Bu sayfdıgım projeler 1 yıldır yapılıyor. E insaf yani.. Eskiden kızıyordum devlete ama artık gercekten izmire yatırım yapıyorlar.

not : eksi veren partizanları tebrik ediyorum ve eksi vererek kendilerini kücültüklerinin farkında değiller sanırım. Belediyeyi haklı bulan kişilere artı verenler , dogruyu söyleyince basıyorlar eksiyi.. Ne kadar yandas kişiler var bu sitede. Onlara sadece acıyorum . 1O tane daha eksi verebilirler. Benim icin önemi yok

En son mert101 tarafından Pzr 24 Hzr 2012, 16:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mesut Yeşil
8 yıl önce - Pzr 24 Hzr 2012, 16:26

Mert sen gerçekten limana avm yapılmasını istiyor musun?

Ayhan
8 yıl önce - Pzr 24 Hzr 2012, 16:30

Limana AVM, Alsancak stada AVM... bu nedir gerçekten ?
Hiç doğuracağı sonuçları düşünmeden direkt belediyeye giydirmek için fırsat bu fırsat deyip tepki koymak ne derece akıllıca ?

Mustafa Caliskan
8 yıl önce - Pzr 24 Hzr 2012, 16:44

AVM'ye herkes karşı çıkar; Belediye AVM ye karşı çıkıyor; bende 148.000 mt lik Kruvaziyer Limanının 96.000 mt sine AVM yapılmasına karşıyım..! Gemilerden inen turistler AVM görmek için mi geliyor? Şehri gezmek için geliyorlar... Devletin görevi AVM yapmak mı? Kentsel ve Tarihsel Dönüşüm yapsın..! Turizm tarih ve kültür ile ilgili hangi resterasyonu,projesi,kazısı var? Devlet gitsin Agoraya yardım etsin; Kadifekaleyi dönüştürsün,turizme kazandırsın; turistler bunlar için gelir! Kalkıp Avm yapmasın limana...!

Torbalı hattı için 4 istasyon ve 7 üst geçit yapılacak ihaleye çıkıldı zaten sen merak etme... daha 1 senesi var bitmesine;4 istasyon ve 7 geçit rahatlıkla yetişir...Torbalı hattı içinde 40 yeni İzban seti alındı... http://www.izmir.bel.tr/NewsDetail.asp?newsID=895 ...;menuID=53

Havalimanını hükümet yapmıyor ki? Hükümetin cebinden 5 kuruş çıkıyor mu onu söyle bana ? Yap- İşlet-Devret modeli ile yapıyor. Ama Belediye tüm projelerini kendi özkaynaklarıyla cebinden yapıyor...
Sanki havalimanımız yoktu;tek sorunumuz havalimanıydı; metro yapmak,kentsel dönüşüm yapmak varken havalimanı yapıldı...

Şu saydığın projelerin neredeyse tamamını hükümet yapmıyor; hepsi yap-işlet-devret... İzmir - İstanbul Otoyoluna 15 Dolar ödeyecek misin her geçişte? Hiçbirisi İzmirin öncelikli sorununu,can damarını,İzmirliyi temelden ilgilendiren projeler değil. Arkadaş;hükümet metro yapsın,kentsel dönüşüm yapsın öncelikle...

İzmir otoyoluymuş; hayır tabikide İstanbul otoyolu,İstanbul u Çandarlı limanına bağlamak için yapılıyor, niye İzmirden başlamadı İstanbuldan başladı ? Aynı şekilde Ankara YHT... İstanbul ve Ankaraya metro ve kentsel dönüşüm yapıyor hükümet,bizede yapsın başlasın artık... Limana,stada AVM yaptırarak,İzmiri satarak,Rantsal dönüşüm yapmasın!

35ksk
8 yıl önce - Pzr 24 Hzr 2012, 16:56

neden yaşa taktınız eskiler gibi yaşa değil başa bakın...
niyet önemli burada niyeti bozuk olanları yapılanlardan edilenlerden görüyor tüm izmir li.
türkiye geneli açısından gerçek muhalefet olabilicekler çıkabilse o zaman seyrelleyin gümbürtüyü ki gelde bul muhalefeti.
hem izmir için olsun hemde türkiye geneli için olsun birbirimizin kuyusunu kazıyoruz. elin gavuru(kusura bakmayın) atı aldı üsküdar diye bişi bırakmadı biz hala kendimizi baltalayalım...
objektif bakış açısı diye bir şey kalmamış

erhan344

6 ay önce - Prş 16 Oca 2020, 21:55

Zihniyet meselesi. yıllar geçse de kafalar aynı

14 Aralık 2001.

sayfa 2
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet