Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Yenikapı'ya deniz üzerinde yeni meydan
« önceki   123 ... 252627

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 27
selman yıldırım
1 yıl önce - Pts 12 Arl 2016, 01:08
Bu parkın adı ne oldu bilen var mı?

Parkla ilgili en çok beğendiğim özellik aşağıda gözüken yolu tam Sultanahmet Camii'ne bakacak şekilde yapılmış olması. Ağaçlar büyüyünce daha güzel bir etkisi olur bu dokunuşun.

(+)

Beğenmediğim kısmı ise ağaçların bir çok yerde kavak tarlası nizamında ekilmiş olması. Biraz peyzajda şiirsellik beklemek fazla mı İstanbul gibi bir şehirde?

(+)

(+)

fatiheness

1 yıl önce - Sal 13 Arl 2016, 10:33

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=5424764#5424764
Alıntı:
Böylesine devasa bir yapıya dair internette hiçbir habere bilgiye raslayamadım. Bu nasıl mümkün olabilir? Otobüs renkleri falan halka soruluyor çok demokratikiz ama. Neyse böyle fonksiyonu belirsiz İstanbul standartlarına göre güzel görünen bir bina var dolgu alanda. Paylaşayım dedim.

İbb projelerinde etkinlik çadırı diye geçiyor.Detayları linkte mevcut.

http://ibbqr.ibb.gov.tr/yenikapi-rekreasyon-ve-et ...#detayGrid

selman yıldırım
1 yıl önce - Prş 05 Oca 2017, 18:28

Maltepe dolgu alanının tersine burası atıl kalmış durumda. Başlıca sebeb yakınlarda ortasınıf nüfus yerleşimi olmaması. Fakat geleceği çok parlak bu bölgenin. 50 yıl sonrasını çok merak ediyorum. Ömür yeter mi görmeye bilmem.

Hamza Koçak
1 yıl önce - Çrş 25 Oca 2017, 00:09

Burç

8 ay önce - Pzr 10 Arl 2017, 20:35

(+) Denize dolgu ile yapılan devasa park

selman yıldırım
8 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 05:40

Bugün kudüs mitingi dağılırken şahit oldum rezalete. Burası tam olarak böyle mitingler için yapılmadı mı? Öyleyse gösteriye katılanları getiren otobüsler neden yola yığılıyor? 4 şeritli yol tıkanmıştı bu yüzden. Yolcu indirme bindirme alanları cepleri yok mudur varsa bile niye yeterli miktarda yapılmamıştır? İett otobüsü durağa yanaşamadı hengame yüzünden. Zaten bu şehirde arabası olmayan adamdan sayılmıyor.

Ayrıca geniş üst geçit acil olarak işlevlendirilmeli. Düz boş beton alan insanı istanbulda değil Fellucedeymiş gibi hissettiriyor. Yenikapıya gelen metro hatlarından en az biri 1 durak ileri gidip dolgu alandaki çadıra ulaşmalı çünkü yenikapı marmaray metro durakları buraya çok uzak kalıyor.

Adem sivri
1 ay önce - Çrş 11 Tem 2018, 17:07

Bugün İstanbul vodafone parkta shakira konseri var
Bu tür büyük konserleri neden istanbulda iki yakada bulunan denize dolgu ile yapılan büyük meydanlarda yapılmaz hiç anlamam
Şu ana kadar mitingler, festivaller, iftar çadırları,
protestolar yapıldı ama konser hiç yapılmadı
Bu meydanları iyi değerlendirmek lazım her gün faaliyetler olmalı bu meydanlarda

sayfa 27
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 252627
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet