Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Trafik Sorunları ve Çözüm Önerileri
« önceki   123 ... 3233343536   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 33
Furkan ÇINAR
9 ay önce - Cmt 30 Eyl 2017, 15:33

Alıntı:
Furkan bey Bir üstteki mesaj mesela. Dünkü mesajınız.
Ayrıca cımbızla laf çekmiş siniz . Tamam Furkan bey olarak siz ayrım yapmıyorsunuz ama alaycı tavırlar da yok değil.
Bunun yanında size söylenmiş bir laf değil.
Savunduğunuz düşünce denilmiş siz neden üstünüze alindinizki.

Üstüme alınma yok; mesajınızı okudum ve son mesajlara şöyle bir göz attım, bahsettiğiniz üslup sorununu ben göremedim ve size sordum.

Dünkü mesajimda alaycı bir tavır yok.
"misafir ed8" tarafından verilen cevabı aynı üslup ile yanıtladım.

Alıntı:
sanayi çarşısının mahvolmasına eskişehir halkı
özellikle yenidoğan-erenköy-emek halkı müsade etmedi ve etmeyecektir.

Şu mesaja ne yanıt verilebilir ki?
Eskişehir'i bilmeyen birisi de Sanayi Çarşısı denen bölgeyi nezih, ferah, yemyeşil, trafikten arındırılmış, gürültüsüz bir bölge sanır. Ben de bunu yazdım.

Misafir e2c

9 ay önce - Cmt 30 Eyl 2017, 18:29

Evet sanayi çarşının durumu şu an kötü olabilir .ama en kötüsü : mal sahibi ve bölge halkının beğenmediği bir projedir. Bu yüzden bölge iyi değerlendirilmelidir.

bülentD

9 ay önce - Cmt 30 Eyl 2017, 19:23

Bu sayfa şehrimizin trafik sorunları ve çözüm önerileri. İlgisiz polemiklere sayfamızı kirletmeyelim.Varsa mantıklı bir oneriniz yazın,yoksa gereksiz yazışmaların anlamı yok. Bu sayfa gibi diğer sayfalarda da maalesef Eskişehir sayfaları dejenere edilmekte. Birkaç arkadaş iyi niyetle paylaşımlar yaparken,son zamanlarda türeyen misafir adlı zat lar iyi niyetle mi yoksa tersi bir niyetlemi olduğu belli olmayan tartışmalarla Eskişehir sayfalarını kavga dövüş,siyaset,inatlasma,kordovusu sayfalarına cevirdiler.Kiminle tartistigimizida bilmiyoruz,inmi cinmi belli değil.Arkadaslar bu kişilere cevap vermeyin.Kendilerini adam zannediyorlar ve muhtemelen egleniyorlar.Maalesef sayfalarimiz kirletiliyor.saygilar.

mertkara

9 ay önce - Cmt 30 Eyl 2017, 20:17

[url=]
[/url]

Misafir e2c

9 ay önce - Cmt 30 Eyl 2017, 22:49

Mert bey maalesef Eskişehir halkı bu proje yi istemedi.

Misafir c27

9 ay önce - Pts 02 Ekm 2017, 21:57

Eskişehirde bu sorun çözülmez hangi belediye gelirse gelsin hele ki cep doldurma derdinde olanlar göstermelik çözümler peşinde hepsi aynı bu siyasi partilerin.

Misafir 627

9 ay önce - Pts 02 Ekm 2017, 22:30

Çözülür öyle bir çözülür ki . Yeterki insan odaklı projeler yapılsın.
"Çobanın gönlü olursa tekeden süt sağar "
Reklama harcanan paralarla heryıl bir battık veya üst geçit yapılsa bu iş tamdı.

Misafir 9c9

9 ay önce - Çrş 04 Ekm 2017, 23:35

Eskişehir'imiz gayet güzel hiç bir sorunumuz yok.
Lütfen sayfayı provokasyonla kirletmeyin.
Bizler Eskisehirli olmaktan ve burada yaşamaktan memnunuz. Trafik sorunu yok . Ulaşım belli saatlerde elbet biraz yoğun ama problem derecesinde değil. En uzun tramvay mesafesi 36 dk falan. Her 6-7 dk uç noktadan merkeze tramvay var.yani ssk/çarşı yada çarşı -ogü gibi. Birçok mahalleye 10 -15 dk da otobüs seferleri var.
45 km uzaklıkta Seyitgazi ilçesine bağlı doğançayır mahallesine (köyüne ) kadar otobüs gidiyor.

uygar2580

9 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 00:34

Eskişehirli değilim evet ama buranın insanı nazik yardım sever, esnafı çok ilgili. Huzur var evet ama insanlar yeniliğe değişikliğe çok kapalı. Eski düzenim bozulmasın, yeniliğe ne gerek var. Ne eksiğimiz var havası hakim. Trafik sorunu bu şehirde var arkadaşlar. Eskişehirlinin çoğu bunun farkında fakat sorun etmiyorlar. 5-10 dk geç giderim problem değil düşüncesi hakim. Aslında 20-25dk geç gidiyorlar farkında değiller. Herkesin eli çok ağır. En ufak acele yok, müşterinin zamanını almayım diye düşünmüyorlar. Çoğu müşteri de de zaman problemi yok. Berberinden tut esnafına oto sanayicisine kadar bu şehir böyle. İstanbulda trafikten ve mesafeden işlerin halledilmez ise burada da boşvermişlik ve rahatlıktan işlerin halledilmiyor. Sürücüler 10dk lık yeri yarım saatte gitmeye razı. Yeşil yanıyor fayton kıvamında dehliyorlar, halkın %80i 80 yaşında bir insan gibi araba kullanıyor. Dışardan gelenler bunu çabuk fark ediyor fakat burada alan veren memnun olduğu için sorun olarak gözükmüyor. Bakalım nerede patlak verecek

Misafir 328

9 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 07:57

Sayın uygar bey , Eskişehiri biliyormusunuz bilmiyorum ama ; yeni adliyenin önünden Atatürk lisesinin önündeki kavşağa otobüsle 19 dk varabilmek. Hoş otomobilde olsa aynı süre olacaktı yaYürüyerek bile daha hızlı gidilir.
Gene Atatürk caddesinde gün içinde saat 14-15 civarı trafik Okadar yavastı ki sakın bir yürüyüş yapan bile ağaçlardan hızlıydı.
Tamam buyuksehirlerde bu sorunlar normal ama Eskişehiri kalıpta istanbul yada ankara'da karsilastirmayalim.

sayfa 33
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 3233343536   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM