Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yaşamkent'te yaşanmıyor
« önceki   123 ... 434445   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 44
Misafir a68

6 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 16:15

Çankaya nın acilen bölünmesi lazım başka türlü kurtuluş yok. ODTÜ sınır olmalı. Bilkent den itibaren bu taraf komple yeni bir ilçe olmalı. İsmine de oturanlar karar verir Ümitköy Çayyolu İncek herne ise. Ama tek başına bir ilçe olmalı.

mursel kasap
6 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 17:07

Yaşamkentin Çankaya belediyesine bağlı olması hata.Yaşamkentin acilen etimesgut belediyesine bağlanması gerekiyor.Neticede birbirine yakın olan semtlerin en yakın belediye hangisi ise o belediyeye bağlanması gerekir.Etimesgut,sincan belediyesi sokak köpeği sorunu hakkında başarılı buluyorum.O beğenmedim Etimesgut,Sincan mahallelerinde en azından sokak köpeği çetesi yok.Yaşamkent etimesgut belediyesine bağlanırsa sokak köpeklerine belki çözüm bulunabilir.

Misafir 51a

6 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 20:34

Ne sincanı ne Etimesgutu köpeklerde olsa yaşamkent Çayyolu halkına Çankaya Belediyesi yakışır köpekdir yoldur parktır bu sorunlar zamanla çözülür zihniyet sorunları bakidir

Misafir ebc

6 ay önce - Pts 28 Oca 2019, 09:51

Misafir 51a kendi gittiğin mekanları yazmışsın. Oralara gitmek istiyorsan yakındır tabi ama Ankara sadece Tavacı recep ve balıkçıköy den ibaret değil. Batıkentte bir çok restaurant vs var. Hastanenin şubeleri değil bizzat kendisi var. Metro direk içinden geçiyor. Elit insan diye belirttiğiniz çok para, pahalı ev ve pahalı araç ise bu da sizin bakış açınız. Kolej de var iyi devlet okulları da var. Yaşamkentte kaç tane devlet okulu var. Pazar yeri bile yok. Ana bulvar haricinde doğru düzgün yolu yok. Sokakta yürümeye kalksanız kaldırım yok. Kafanızı kuma gömmüş yaşıyorsunuz.

Misafir 18a

6 ay önce - Pts 28 Oca 2019, 14:16

Pazara gitmiyorum devlet okuluyla da işim yok metro kullanmıyorum kaldırımda da yürümüyorum demek ki yaşamkent ideal olmuş benim gibi insanlara

Misafir 52a

6 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 15:03

Yaşamkentin Etimesgut Yapracık Mahallesine bağlı sokaklarda Etimesgut Belediyesi ekipleri yol çalışması yapıyor bugün.

Misafir d4d

6 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 16:38

Kanka Yapracık ne zamandan beri Yaşamkent sayılıyor? Kendin yazmışsın Etimesgut Yapracık diye.
Yaşamkent Çankaya ya bağlı.

Misafir 4f1

6 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 17:13

Yaşamkentin bir bölümü eskişehir yoluna bakan kısım Yapracık Mahallesi.

Misafir ebc

6 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 17:44

Yaşamketin bir kısmı çok şanslı. Hizmet alıyorlar

Misafir f9a

6 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 20:15

Yaşamkentin bir kısmı halen Etimesgut ve Çankaya arasında mehkemelik, evimizin aynı yıla ait hem Çankaya hemde Etimesgut belediyesine borcu var(emlak vergisi) yıllardır da böyle Çankaya bana yatıracan diyor Etimesgut o da bana yatıracan diyor, ikiside mahkemeliğiz diyor bitmedi mahkeme anasını satayım caddenin sağı etimesgut solu Çankaya aynı anda hem Çankaya hem Etimesgut çöp kamyonları görebilirsiniz, ikiside bana bağlısın diyor ama yollar delik deşik biride ben asfalt atayım demiyor. Apartmanın yarısı vergisini çankayaya yarısı etimesguta yatırıyor tam bir karmaşalık elbet bir gün çözülür...........

sayfa 44
« önceki   123 ... 434445   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet