Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yaşamkent'te yaşanmıyor
« önceki   123 ... 42434445   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 43
Misafir 572

10 ay önce - Prş 24 Oca 2019, 21:34

Neden yazıktır. Yaşamkentin batıkente göre artıları nedir? Siz onları sayın bende diğerini

Misafir 0dc

10 ay önce - Cum 25 Oca 2019, 02:08

Yaşamkent de batıkent de gayet güzel yerler. Isteyen istediği yerde oturur, buna saygı duyarım şahsen. Ben 10 yıldır yasamkentteyim ve çok memnunum. Ama memnun olmak sorun olmadığı anlamına da gelmiyor. Yaşamkent'te bana göre en büyük problem yol kalitesi. Ikincisi ise başıboş köpekler. Onun dışında büyük beklentilerim yok. Büyükşehir belediyesinin hicbir faaliyetini hatırlamıyorum. Şu an belediye çalışıyor mu ondan da şüpheliyim. Çankaya belediyesinin de park yapmak dışında pek bir faaliyetini hatırlamıyorum. Herhalde hizmetler oran birlik dikmen vs.de yoğunlaşıyor. Benim şahsen en büyük ümidim mansur yavaş 'ın büyükşehiri alması ve yaşamkent e hizmetlerin artması. Aksi takdirde çukur yollarda zıplamaya devam...

Misafir ebc

10 ay önce - Cum 25 Oca 2019, 09:24

Çankaya belediyesi boş olan tüm kamu ve belediye arazilerine ağaç diksin. Tüm yaşamkent halkı olarak hep beraber el birliği ile dikelim. Kup kuru parklar yapılacağına ağaç dikilsin. Yaşamkentte yeşil alan yok. Bunu bari yapsın Çankaya belediyesi.

Misafir 0e5

10 ay önce - Cum 25 Oca 2019, 14:39

misafir ebc çok haklısın. ağaç demek temiz hava demek, ağaç demek canlı yaşamı demek, ağaç demek kışın rüzgarı yazın güneşi kesmek demek. gerekirse masrafına ortak da olunur, açsınlar bir stand, herkes kendi ağacını alıp görevliye diktirsin. harika olurdu gerçekten.

Misafir ebc

10 ay önce - Cum 25 Oca 2019, 14:54

Herkes hane halkı kadar ağaç dikse binlerce ağaç olur. Bunu aslında muhtar ile konuşmak lazım. Muhtar belediyeye siz birşey yapmıyorsunuz halk bari yapsın desin. Yer belirlesinler her yeri ağaçlandıralım. Biz 4 kişiyiz 4 ağaç bizden

Misafir 51a

10 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 15:20

Artılarını saymakla bitmez ki Batıkent dediğiniz semtin 4 tarafı sanayilerle çevrilidir 4 tarafı derken lafın gelişi değil yukarı giderseniz İvedik sağa dön başkent şaşmaz sola dön gimat ostim
Yaşamkentin eğitim ve sosyo kültürel düzeyi açık ara öndedir
Yaşamkentin evleri Batıkent’e göre lükstür iki semtte de inşaat yapan aynı müteahhit bile yaşamkentte kullandığı malzemeyi Batıkent’te kullanmaz çünkü satarken ona göre fiyatlar ve gelir düzeyleri bellidir
Yaşamkentte oturan birisi istediği mekana 5 dakika da ulaşır tavacı Recep’ten tutun balıkçıköye kadar her restaurant eğlence mekanı Cafe bar elinizin altındadır eğitim deseniz bütün kolejlerin Şubesi hastane deseniz hepsinin hizmet binası vardır yani sayılacak çok neden var uzatmayayım Batıkent ile yaşamkent mukayeseye açık dahi değildir

mustafaunalin
10 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 15:26

Yaşamkent, Koru civarında millet bahçesi olmaya aday çok fazla ağaçlık ve çalılık arazi var aslında Özhasekinin projelerinde değinilmemesi üzücü.Oy oranına göre hizmet mantığı daha sandığa gitmeden kendini gösteriyorsa vay Ankaranın haline..

Misafir 57d

10 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 15:34

özhaseki gelemez

Misafir dd9

10 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 15:39

Yaşamkent i ilk önce oy verilen Çankaya belediyesi görsün. Lafa gelince nezih semt güzel semt, hizmet?
Ona gerek yok duruşumuz yeter mi diyor Yaşamkent sakinleri. Heryer terkedilmiş havasında hakikaten kötü. CHP nın de hizmet felsefesinin olmadığını zaten biliyoruz. Ben Çankaya belediyesinin yerinde olsam derim ki yahu Türkiye nın en büyük CHP'li belediyelerinden biriyiz cumhuriyetin başkenti Ankara'da ve çok değer verdiğimiz Atatürk ün ikameti olan ilçe. Bakıyorsunuz heryer bakımsız. Biz Çankaya belediyesi atom parçalasın uçan kaçan projeler yapsın demiyoruz. Düzenli şehir planlaması, çöplerin yolların kaldırımların nezih olması. Yeşil alan düzenlemesi vs. Bunları kastediyoruz. Ama Yaşamkent e gel hakikaten yaşanmaz durumda. Oturduğunuz villanın yada sitenin kapısından çıktığınızda köpek çeteleri arasında moloz yığınları arasında kalıyorsunuz. Heryer bakımsızlıktan dökülüyor. Sitelerin bahçelerindeki çimler bı iki tane ağaç olmasa zaten çöl görünümü var.
Kime söylüyoruz ki ? Boşuna konuştuk yine.

Misafir f38

10 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 15:41

Millet bahçesi her bölgeye yapılıyor bu tarafa yok. Koru-Yaşamkent-Bağlıca metrosu listeye konmuş ama son sırada. Ne zaman yapılacağı açıklanması gerekiyor.

sayfa 43
« önceki   123 ... 42434445   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet