Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Uğuray
site denetçisi

7 yıl önce - Cum 26 Nis 2013, 20:48

Aşkın fotoğrafı.

orhan akıncı
7 yıl önce - Cum 26 Nis 2013, 21:09

Kime İstanbul'lu denir? İstanbul'da doğanlara mı hayır.İstanbul'u sevenlere

Hüseyin_44

7 yıl önce - Cmt 27 Nis 2013, 17:03

Ne güzel bir şehir...

Hüseyin_44

6 yıl önce - Pzr 04 Ağu 2013, 01:18

zaman nasıl geçti anlamadım bile
yine hüzün çöktü
ama iyi kareler yakaladım bu sefer

(+)

Mehmet44
6 yıl önce - Pzr 04 Ağu 2013, 01:28

İstanbul'a aşık olmak, zengin kız fakir oğlan hesabına benziyor.
Avrupa'nın en pahalı ama en kalitesiz ulaşım ağına, kiralık evlerin ateş pahası olmasına, adım atmanın bile yakında paralı hale getirileceği düşüncesine rağmen yine de inatla bu şehirden kopamamak başka neyle açıklanabilir ki?

AbdullahOmer
6 yıl önce - Sal 06 May 2014, 21:22

ya bunu neye göre yazdın? Sen hiç Paris'e gittin mi? Hadi onu bırak, Budapeşte'ye git ya, Avrupa'nın en pahalı ulaşım ağı neredeymiş bir gör. Dostum İstanbul'da ulaşım öğrenciye 1lt. Avrupa'da bu fiyat yok. Onu bırak İzmir'de bile daha pahalı. En pahalı kiralık daire mi? gerçekten bilmeden yazdığını düşünüyorum......

Ama İstanbul'a aşık olmak konusunda haklısın
Ben buna İstanbulomanya diyorum, vapurla Eminönü'nden Üsküdar'a giderken bana çok oluyor, kendi tutamıyorum, sürekli aklıma her yeri nasıl güzelleştirebiliriz fikri geliyor, hayal kurmaktan kendimi alamıyorum.

Cemoli D18
6 yıl önce - Çrş 07 May 2014, 03:44

Alıntı:
İstanbul'a aşık olmak, zengin kız fakir oğlan hesabına benziyor.
Avrupa'nın en pahalı ama en kalitesiz ulaşım ağına, kiralık evlerin ateş pahası olmasına, adım atmanın bile yakında paralı hale getirileceği düşüncesine rağmen yine de inatla bu şehirden kopamamak başka neyle açıklanabilir ki?

Londra'da ulaşım çok pahalı.
Arkadaşım anlattı 20 liraya İstanbul'da tur atarsın dedi orada ise işe ya da okula anca gidip gelirsin dedi

Vural Demir
6 yıl önce - Çrş 07 May 2014, 03:56

Istanbul anlatilmaz benim gibi dip bucak gezip 5 senede 60 gb fotoğraf cekmekle anlatılır Hahahaha çok seviyorum çok

Hüseyin_44

6 yıl önce - Çrş 07 May 2014, 19:09

İstanbul'u çok uzakta olduğum için resimlerle yaşıyorum her gidişimde yüzlerce fotoğraf çekiyorum çektiğim fotoğraflara o anı yaşamak için hemen hemen her gün bakıyorum
İstanbul anlatılmaz yaşanır

Hüseyin_44

6 yıl önce - Pts 30 Hzr 2014, 18:31

Bu sene İstanbul'u göremeyeceğim 1 sene daha sensiz geçireceğim
Görüşmek üzere İstanbul

sayfa 6
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet