Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Uğuray
site denetçisi

8 yıl önce - Cum 15 Hzr 2012, 18:36

Su an yayında olan Ceyhun YILMAZ 'ın okudugu Istanbul sıırıde superdı. Paylasan olabılır mı acaba.

Hüseyin_44

8 yıl önce - Cmt 16 Hzr 2012, 11:15

Alıntı:
Su an yayında olan Ceyhun YILMAZ 'ın okudugu Istanbul sıırıde superdı. Paylasan olabılır mı acaba.

Umarım Ceyhun Yılmaz'ın okuduğu şiir budur
videoyu embed yapamadım buradan izleyebilirsiniz yada video olarak paylaşabilecek arkadaşlar varsa
seviniriz

Aykutayhan
8 yıl önce - Cmt 16 Hzr 2012, 12:31

Aşığımn sana istanbul:Ama sarayına denizine değil...

Metrocity'ne aşığım..Kanyonuna aşığım..Sapphire'ine aşığım..

Bunların yanısıra:
1 ) Rıhtımın(Et balık binasının yanından) kenarından "bu suyun esansı eksik agam diyerek" denize çişini yapanlarına

2 ) Sevgilinle elele rahatça dolaştırmayan,çiçek satmak için her türlü rezilliği çıkaran çingenelerine

3 ) sana kol,bacak gibi fiyat çıkaran esnafına

4 ) kol,bacak,ayak gibi kira fiyatı çıkaran ev sahiplerine

5 ) eşşek kadar yazıyla "burada sigara içilmesi yasaktır" yazmasına rağmen "vapurda tellendirmesi keyifli oluyor" diyerek yasağı ve sağlığımızı delen "kadıköy vapurundaki düşüncesiz cigara tiryakilerine"

6 ) güya temizledik denilmesine rağmen buram buram mis(!) kokan kurbağalıderesine

AŞIĞIM ULEN İSTANBUL AŞIĞIM

Benimde adımı nereye yazarsanız yazın..aha bende aşığım...ama benim adımı öyle siyah harflerle yazmayın tahoma formatında bold ve 72 punto ile yazın...

şaka bir yana bu şehri sevmesem bu şehirde ne evim olurdu ne de bu şehirde yaşardım..ben ankarayı da istanbulu da seviyorum..ama aşk gibi fanatik gibi tapar gibi değil..seviyorum işte hepsi bu kadar..

ceren aydın
8 yıl önce - Pzr 17 Hzr 2012, 19:25

Akşam insanlarıdır. Ağzılarının tadlarını bilirler onlar. Mesela yazın yapış yapış sıcakta dışarı çıkmaz. Akşamın alacakaranlığında kendini sokağa atarlar. Güzel yerleri bilirler. Örneğin; bir Bağcılar'a gitmezler. Trafiğe kalmazlar. Nasıl yaparlar bunu hiç anlamam.

aykut kayıhan
8 yıl önce - Pzr 01 Tem 2012, 00:33

Pendik'in o binlerce kişinin aynı anda geçtiği,çok işlek caddesi,istasyondan sahile inen.Hele öğlen vakti,o kadar doluyorki,sarılanlar,gülenler falan derken,insan bakmaya doyamıyor,o sokakların,caddelerin işvesine.

Hüseyin_44

8 yıl önce - Pzr 01 Tem 2012, 00:47

Çok özlüyorum seni çok...

Hüseyin_44

7 yıl önce - Pzr 05 Ağu 2012, 20:04

Yarışma programlarına form dolduruyorum belki çıkarda bu sayede canım İstanbul'u görmüş olurum birazda şans meselesi şu ana kadar hiç cevap gelmedi

batuhandemir1
7 yıl önce - Pts 03 Eyl 2012, 17:29

Marmaray,bölgesel raybüs düzce-tekirdağ arası,havalimanı bağlantıları ve bu bağlantıları sağlayacak metrolarla lider şehir

deryailter

7 yıl önce - Pts 03 Eyl 2012, 18:43

İstanbul bambaşka bir dünyadır...Gerçek olamayacak kadar güzel bir rüyadır sanki.
Özellikle geceleri hafiften esen meltemin serinliğinde Bostancı iskelesinden karşıdaki Prens adalarının ışıklarını seyretmek,
Salacak sahilinden kız kulesinin o eşsiz güzelliğinde tarihi yarımadanın silüetine bakmak,
Çengelköy'deki çay bahçelerinden boğazın serin rüzgarında önümüzden geçip giden gemileri takip etmek,
Daracık sokaklarında yürümek,Vapurla karşı sahile geçerken bizi takip eden martılara simit atmak,
Eminönü iskelesinin önünde balık ekmek yemek,Galata köprüsünde oltayla balık avlamak,
Sarıyer'de,Tarabya'da,Bebek'te dolaşmak,
Haliç kıyılarında Eyüp'te,Sütlüce'de,Kasımpaşa'da yaşamak,Pierre Loti'de çay içmek,
Galata kulesinin,Kız kulesinin,Boğazın incileri köprülerinin ışık gösterisini,hisarların eşsiz görüntüsünü izlemek,
Tarihi camilerin etrafında dolaşıp güvercinlere yem atmak,Mısır çarşısında,Kapalı çarşıda alış veriş yapmak,

Kapatın gözlerinizi,hayal etmeye çalışın,böyle bir güzellik dünyada başka hangi şehirde var.
Gerçek olamayacak kadar güzel bir rüya sanki.

Hüseyin_44

7 yıl önce - Çrş 05 Eyl 2012, 19:55

Alıntı:
Kapatın gözlerinizi,hayal etmeye çalışın,böyle bir güzellik dünyada başka hangi şehirde var.
Gerçek olamayacak kadar güzel bir rüya sanki.

Hocam ne güzel anlatmışsınız İstanbul'u Gerçek olamayacak kadar güzel ve (harikulade)
Tekrar İstanbul'a gelmek için gün sayıyorum nasıl sayacağım onuda bilmiyorum çabuk geçsin zaman!

sayfa 4
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet