Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'de Romen (Çingene) Sorunu
« önceki   123 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 22
Misafir d2a

5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 20:37

Ben kendim öz Egeliyim izmire yakin bir kazada oturuyorum ben bile sordularmi izmirliyim demiyorum..

G_ünsal
5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 20:49

Akın87 kardeşim;

Lütfen provokatif sözlerle ortamı germeyelim.
Ben de inançlı biri olarak, yazdıklarınızdan, tavrınızdan,
üslubunuzdan çok rahatsız oluyorum.

İnsanları inanmaktan, dinden, dindar olanlardan soğutan hareketleriniz var.
İnanca davet etmeyi beceremiyorsanız susun, didişmeyin, kışkırtmayın.
Dindarlık böyle olmaz, daha yumuşak üsluplu, daha mütevazı, daha davetkar olun.

Tatlı dil kullanın; sanki zorla, silah zoruyla,
git insanları dinden soğut demişler gibi davranıyorsunuz.

Bir kaç yerde denk geldim;
belli bir bölgeyi, yöreyi ve oranın insanını kötülemek, lekelemek ne haddinize?
Rabbim'in sizin gibi işini bilmez bir inanana ihtiyacı yok, işi ehline bırakınız.
Rabbim'den sizi ıslah etmesini diliyorum, lütfen daha dikkatli olun, hayırlı akşamlar...

akin87
5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 20:52

demagoji yapma ... nerde provokasyon var ... sacma sapan bir modaya deginiyorum ... o kadar ...

Misafir 555

4 ay önce - Pzr 16 Tem 2017, 21:18

romen var mı görmedim gittiğimde bir sürü kürt alevi tipler vardı suriyelileri saymıyorum
doğu sandım izmirmiş mardinli mahodan midyelerimizi alıp şehrimize geri döndük

Misafir ba7

4 ay önce - Çrş 02 Ağu 2017, 23:27

Ben ege mahallesi. Oturan kültürlü bi çingene im üniversite mezunuyum bu yazıyı yazan şahısbiz Romen değil ingilizce Romanya kelimesinden gelen roman denilen bir toplumuz sen ne fasit bi insansın seni Allah yarattı ise bizleri ki m yarattı senromanlae değil sorunlu olan senin zihniyetinde toplumun bu insanları cahil garip fakir güçsüz bırakan devletin hatta bu toplumu türk toplumu içinde tutan osmanlı sen rezil bi insansın sorunlu olan sessin

Misafir 143

4 ay önce - Prş 10 Ağu 2017, 18:49

romanlara haksızlık edılmıyormu bu kadar
kurtlerıde bu ulkeye soktular zamanında ama onlar vatana ıhanet edıyorlar romanlar ıse bunu yapmıyor oysa romanllar bu ulkede çok dışlanıyorlar ış verılmıyor hıç bıryerde sayılmıyor oysa dunya dakı herkez kardeş deyılmı roman kurt laz çerkez hepımız kardeşız ve herkez goçmen bu ulkede oysa bu olaya bakış açısından kaynaklanıyor

Misafir 143

4 ay önce - Prş 10 Ağu 2017, 19:14

roman ları bu kadar kotulemek ayıptır ve gunahtır bu ulkede sadece roman lar yok kurtler laz lar vs her kesım var her mılletten ıyısı var kotusu var kardeşım peygamberımızın bır hadısı var ınsan ayıran bızden deyıldır bunu herkez bılmelı

Misafir 10a

3 ay önce - Cum 25 Ağu 2017, 13:04

yıllarca kuruçay, tenekeli, zeytinlik' e gidip geldim. roman vatandaşların evlerine misafir oldum, sofralarına oturdum. netice olarak şunu gördüm; çalışmayı pek sevmiyorlar. uyuşturucu işinde büyük para var. o tarafa yöneliyorlar. erkelerin kafaları genelde uyuşuk. sisteme entegre olmak onlar için daha az gelir, daha çok çalışmak demek. genelleme yapıyorum tabi yoksa işinde gücünde, ekmeğinde olanı da çok. durumları biraz tercih gibi geliyor bana.

Misafir 54d

2 ay önce - Çrş 20 Eyl 2017, 10:18

Eşim İzmirli roman yengesi önü ne gelene büyü yapmış öyle böyle değil ölüm büyüsü alilece cinlenmisler evlendiğimden beri evimizi ışıklar basıyor İzmir zindan oldu bize banada araba çarptı hocaya gittik şişman kara bir kadın sabun büyüsü yapmış dedi hepsi değil çoğu uğraşıyor büyü ile yaşamamış bilmiyor lar aman ha aman dikkat edin tepecik malum yer merkezi

Misafir 425

2 ay önce - Çrş 20 Eyl 2017, 10:59

en azından Atatürkçü maskesine bürünüp pkk ile işbirliği yaptığı iddia edilen partiye oy vermiyorlar

sayfa 22
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet