Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'de Romen (Çingene) Sorunu
« önceki   123 ... 20212223   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
akin87
5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 15:57

Tespit oalrak yazdim ... negatif birsey yazmadim ...
sadece izmirli olmadigi asikar olanlarin izmirliyim demesini anlamiyorum ...

SERDAR OZAN
5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 15:58

Ben söyleyeyim bunların neden birden İzmir'e saldırıya geçtiğini. Bu malum güruh Adalet Yürüyüşünü ve de sonundaki muhteşem mitingi görünce paniklediler. Eh Adalet Yürüyüşünü ve mitingi yapanların merkez üssü de İzmir olduğuna göre topyekün İzmir'e sataşmaya başladılar işte. Olay bu kadar basit.

akin87
5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 16:01

Ne alaka yahu ....
O yürüyüsle zerre alakasi yok ...
baglanti müthis bir zorlama olmus ..

mahmut11
5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 16:04

Serdar bey, bu olaylardan önce de yazıyorlardı. Ben görüyordum, İzmir'de evet her şey mükemmel değil, bir çok hizmet eksiği var ve bunu eleştirdiğim de oldu, Ama mesnetsizce "Bütün çingeneler İzmir'liyim diyor" gibisinden şeyler söylemek hiç yakışmıyor..

akin87
5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 16:04

"Bircok" dedim ... bütün demedim ... mahmut niye lafimi carpitiyon ...
ayrica ben onlari izmirli olmadiklari o Kadar belli olduklari halde Izmirliyim dedikleri icin örnek verdim ...
Moda oldu diye yazdim ...
aslen karadenizli olup da Izmirliyem diyen var ... onlar da hep belli olmuyor ama ... sarisinlari izmirli diye gecebilir ...

mahmut11
5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 16:07

Ya İzmir'li olmak için 4 göbek İzmir'de mi yaşamak gerekiyor? İstanbul'da yaşayan, İstanbulluyum diyen kaç kişi İstanbul'lu?

Biz mutluyuz burada,

Rüştü BAKMAZ
5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 16:08

Alıntı:
Eh Adalet Yürüyüşünü ve mitingi yapanların merkez üssü de İzmir olduğuna göre topyekün İzmir'e sataşmaya başladılar işte

Sebep "adalet yürüyüşü" müdür bilemem ama, yürüyüşçülerin merkez üssü İzmir falan değil. Pansilvanya...

akin87
5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 16:09

o da yanlis ...
Istanbulluyum demek ile Istanbul'da yasiyorum demek arasinda daglar Kadar fark var ...
Ama izmirliyim diyenlerin amaci Avrupayi oldugunu ima etmek ... bu da moda oldu ...
Izmir ile alakali alakasiz cogu kisi bu modaya uyuyor

SERDAR OZAN
5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 16:31

Hah işte tam da söylemek istedigimi birisi yazmış bile. Yürüyüşün merkez üssü Pensilvanyaymışmış. Işte aslında ürkülen bir hareketin küçümsenme ve karalama girişiminin bir örneği. Tıpkı İzmir için yapılan gibi.

Kardeş, o dediğin Pensilvanyaya saygıda kusur etmeyenlerin, Hocaefendi lafını dillerinden düşürmeyenlerin, "Ne istediniz de vermedik"diyerek birlikte çalışıldığını adeta itiraf edenlerin kimler olduğunu sen de ben de herkes de çok iyi biliyor.

Misafir 653

5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 20:22

İzmir nüfusunun 4/1'ini oluşturan çingeneler hakkında konuşmak yerine adamlar boşa sarıp vatan haini terorist fetöye kadar getirmişler yahu

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 20212223   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet