Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'de Romen (Çingene) Sorunu
« önceki   123 ... 1920212223   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
Misafir 252

1 yıl önce - Sal 03 Oca 2017, 14:10

İzmir de roman sorunu yoktur suriyeli sorunu vardır.

Misafir 203

1 yıl önce - Sal 03 Oca 2017, 21:33

Kürtlere verilen ayrıcalıklar romanlara mı verilmiş
Neden ırk ayrımı yapıyorlar ki?
Şu an ülkede
kürtler 1. Sınıf
türkler 2. Sınıf
romanlar 3. Sınıf vatandaştır.

Elin Oğlu
1 yıl önce - Çrş 04 Oca 2017, 09:26

Alıntı:
Daha 3 gün önce Kuruçaya gittim. Kuzenimde ufak esrarkeşlik var gidelim dedi. Bende bilmem etmem. Neyse gittik nasıl allahın belası bi yer. Ben astsubayım 21 yaşındayım. Üstümüze yürüyorlar küfür ediyorlar. Bi ara biri bıçak çıkardı. Dedim ben astsubayım kimliğimi gösterdim. Dedim sok o bıçağı bana bak bakiyim ertesi gün Tsk bu mahallede anası dürtülmedik adam bırakıyo mu? İşin doğrusu arkadaşlar İzmire misafir olarak geldim ve sırf bu mahalle yüzünden İzmire bakışım değişti. Güzel Izmirin bunlardan temizlenmesi lazım. He arada muhabbeti güzel insanı çıkıyo ama oda esrar kafası işte )

Sen askeri personel olarak esrar almaya nasıl gidebiliyorsun onu açıkla ilk önce

Misafir af0

11 ay önce - Cmt 28 Oca 2017, 19:33

Bir kere ben romanıno adetler bizde yok

Misafir 5a0

10 ay önce - Prş 02 Mar 2017, 11:34

İzmir'de Evimden işime giderken Tepecik / Kuruçay'ın yanında yan yol var iki hastane arasında kalıyor orası tek yöndür, neyse arabamla geçerken karşı ters yönden giren bir araba gördüm ben zaten yolu yarılamışım üstelik birde ters yöne girmiş karşı araç bir efelenmeler bir terslenmeler, güzellikle laf anlatıyorsunuz anlamıyorlar, üstelik kurallara uyma ve saygı denen birşey de yok, neymiş efendim mahallesiymiş, bana geri git diyor bende gitmedim tabi, bu geri gidip yolun başına çekti ve yolu kapadı sanki yol babasınn malıymış gibi, biz tartışırken baktım bir tanıdığı geldi, daha konuyu bilmeden başladı saçma sapan konuşmaya, bunlar çok seviyesiz insanlar, içlerinde iyileri varmı elbette var ama çoğunluk sanırım eğitimsiz, insanların malına mülküne ve hatta canına bile zarar verirler, bunları acilen eğitmek lazım, bu işte devlete düşer.

smyrnaki
10 ay önce - Prş 02 Mar 2017, 16:55

Alıntı:
İzmir'de Evimden işime giderken Tepecik / Kuruçay'ın yanında yan yol var iki hastane arasında kalıyor orası tek yöndür, neyse arabamla geçerken karşı ters yönden giren bir araba gördüm ben zaten yolu yarılamışım üstelik birde ters yöne girmiş karşı araç bir efelenmeler bir terslenmeler, güzellikle laf anlatıyorsunuz anlamıyorlar, üstelik kurallara uyma ve saygı denen birşey de yok, neymiş efendim mahallesiymiş, bana geri git diyor bende gitmedim tabi, bu geri gidip yolun başına çekti ve yolu kapadı sanki yol babasınn malıymış gibi, biz tartışırken baktım bir tanıdığı geldi, daha konuyu bilmeden başladı saçma sapan konuşmaya, bunlar çok seviyesiz insanlar, içlerinde iyileri varmı elbette var ama çoğunluk sanırım eğitimsiz, insanların malına mülküne ve hatta canına bile zarar verirler, bunları acilen eğitmek lazım, bu işte devlete düşer.

Ben bu tip durumlarda hiç ısrar etmiyorum.Cahil insanlara ne anlatayım Allahaşkına.Çoluğum çocuğum var.Burası Türkiye dengesiz insanlar had safhada.Olur veriyom gidyom valla

akin87
6 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 15:45

Bircok Kürt ve Cingene nerelesin diye sorulunca Izmirliyim diyor
galiba Izmir'de bu iki kesim yogun sekilde yasiyor ...

mahmut11
6 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 15:49

Akın saldırmandaki amaç ne? 4 aylık başlığı hortlatmanın sebebi ne ?

akin87
6 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 15:51

Diger baslikta konusu gecince buraya da yazayim dedim.
Bircok kisi artik izmirliyim demeye basladi ... moda oldu galiba ...

mahmut11
6 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 15:54

İnsan olabilene, insanca yaşayana kapımız açık...

sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 1920212223   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet