Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ'ın En Elit Semti Sizce Hangisidir ?
« önceki   123 ... 121314   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2

Elazığ'ın En Elit Semti Sizce Hangisidir ?
Doğukent 7.6%  7.6%  [9]
Hilalkent 7.6%  7.6%  [9]
Abdullahpaşa 7.6%  7.6%  [9]
Harput 10.9%  10.9%  [13]
Sürsürü 13.4%  13.4%  [16]
Ataşehir 28.6%  28.6%  [34]
Bahçelievler 24.4%  24.4%  [29]
Toplam Oy : 119

fatih özcan
5 yıl önce - Çrş 13 Hzr 2012, 20:14

Ataşehir ve Bahçelievler Anadolu'daki pek çok şehirde bulunmayacak kadar güzel iki semt. Bahçelievler Akgün tarafı özellikle.
Abdullahpaşa da güzeldir, orada doğmamdan kaynaklı belki de çok beğeniyorum yerleşimini, apartmanların bahçelerini.
Sürsürünün de kendine has bir kültürü var, gecekonduların mevcut olduğu sokaklarda bile rahatça dolaşıyordum tatillerde, sakin ve samimi bir yapısı var. Bu 4 semt kafaya oynar bence.

Kurtuluş21

5 yıl önce - Sal 01 Oca 2013, 16:50

Dün gece Ataşehir tarafındaydım dahada güzelleşmiş diyebilirim... Çaydaçıra Köprülü Kavşağının bitmesi, Malatya Yolu yeşil kuşak üzerindeki aydınlatma çalışmaları, Elazığ Belediyesi Yeni Binası, Kültür Merkezi, HazarDağlı iş merkezi, İmam Efendi Bulvarındaki kanal çalışması, Yol boyundaki restorantlar vs. Bayağı güzel olmuş...

Anadolu Hastahanesi karşısındaki boş arsada Yumakgil tabelası vardı sanırım avm arazisi olarak bahsedilen yer. Bitmesi durumunda bölge çok daha canlanacaktır, ayrıca yer seçimide çok iyi olmuş.

Bu arada Ataşehirde ki Final Dersanesinin hemen yanında bitmek üzere bir olan bir inşaat vardı iş merkezi felanmi olacak ?

EHALİLB

5 yıl önce - Sal 01 Oca 2013, 17:06

Orası Elazığ Finans Merkezi olacak...

Resul

5 yıl önce - Sal 01 Oca 2013, 17:24

Elazığ Fırat Üniversitesi'nden 2007 yılında mezun oldum ve Ataşehir diye bir semtin olduğunu ve burada kafelerin olduğunu az önce okudum ve şaşırdım. Elazığ 5 yılda bu kadarmı değişti çok merak ettim doğrusu, Ataşehir'in fotoğraflarını paylaşabilirseniz çok sevinirim

voltron
5 yıl önce - Sal 01 Oca 2013, 17:30

Cumhuriyet mahallesini unutmuşsunuz banakalırsa en elit semtlerin başında geliyor.Kiralarda Ev fiyatları olarakda rekor bu semtte sanırım.

Alparslan Yalçın

5 yıl önce - Sal 01 Oca 2013, 17:52

Alıntı:
Bu arada Ataşehirde ki Final Dersanesinin hemen yanında bitmek üzere bir olan bir inşaat vardı iş merkezi felanmi olacak ?

Kurtuluşun mesajına Enes arkadaşımız yanlış cevap vermiş.

Final'in karşı köşesi Finans Merkezi, yan tarafına yapılan yeni binanın ne olarak kullanılacağı bilinmiyor ancak zemin katı MADO olarak kullanılacak.

EHALİLB

5 yıl önce - Çrş 02 Oca 2013, 10:59

Alıntı:
Kurtuluşun mesajına Enes arkadaşımız yanlış cevap vermiş.

Final'in karşı köşesi Finans Merkezi, yan tarafına yapılan yeni binanın ne olarak kullanılacağı bilinmiyor ancak zemin katı MADO olarak kullanılacak.

Kusura bakmayın arkadaşlar ben karşı tarafı olarak anlamışım. Düzeltmen için teşekkürler Alparslan abi. Bu arada iyi tanımadığım için başlarda abi demedim ama herkes abi diyince ben de diyorum artık Alparslan abi

Misafir 6b2

2 yıl önce - Sal 31 Mar 2015, 18:42

ataşehir

beydağı44
2 yıl önce - Sal 31 Mar 2015, 23:56

Bence en elit semt akgün otelin olduğu bölge arapgir keban yolu üzeri..

Misafir 45f

2 yıl önce - Prş 02 Nis 2015, 18:56

Malatlayı Arkadaş Bahçelievler ve çaydaçıra dan bahsediyor herhalde bence en sakin ve elit ataşehir ve cumhuriyet

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET