Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
osman plevne
2 yıl önce - Sal 22 May 2012, 18:41
Yarın Grev Sebebiyle Türkiye'de Hava, Kara, Deniz, Ray Ulaşımı Yapılmayacak 2012

KANALD haberde duyduğum haliyle,istenilen zam yapılmadığı gerekçesiyle,greve gidiliyor,sanırım sadece kamuya bağlı olmayan minibüsler işleyecek diye tahmin ediyorum,belkide hiç grev yaşanmıyacak,bilemiyoruz,ama ulaşım tamamen duracak dendi,başka sektörlerde yapsalar,bizim suçumuz ne,ulaşımımız aksasın,tekstil falan ideal sektör mesela,olmazsa olmaz biryer değil.
Kamu ve Kamuya Bağlı yerler olur,tabi olursa,yarın ulaşım sıkıntısı yaşayan olursa ve yeni bilgi varsa,hangi ulaşım aksıyacak,bilgimiz olsun.

emrenmert

2 yıl önce - Sal 22 May 2012, 18:54

yarın trene binmeyi planlıyordum. Demiryolları çalışacak mı?

Ayrıca bütün illerdeki ulaşım mı duracak? Nasıl yani, belediye otobüsleri falan?

Barış Sevin2

2 yıl önce - Sal 22 May 2012, 19:17

O kadar kapsamlı bir ulaşım duraksaması olacağıı zannetiyorum. Zira biz Şehirhatları Gemi Adamları olarak, Düdük Protestoları yaparız maaşların ödenmediği gerekçesi ile...

Ali Dağcı
2 yıl önce - Sal 22 May 2012, 19:25

Maasinizi alamiyor musunuz. Duzenli bir sorun mu? Hic mi alamiyorsunuz yoksa gecikmeli mi aliyorsunuz

Serdar YAZICI
2 yıl önce - Sal 22 May 2012, 20:25

Makinist greve katılırsa tren işlemez. Kesk ve Türk Kamu Sen iş bırakıyor.
Minibüs ve otobüsler çalışıyor.
Deniz ulaşımında bir aksama olmayacaktır.

korkutyil
2 yıl önce - Sal 22 May 2012, 21:12

Memurların grev haklarına saygı gösterip tepkileri o insanlara yönlendirmemek lazım yaşanan aksaklıklarda. Hükümet ve medya büyüyoruz zenginleşiyoruz propagandası yapıyorlardı ancak ne zaman zam pazarlığı başladı Yunanistandan beter olacağımız dillendirildi. Büyümeden hakkımızı istiyoruz. Her emekçi %10 nun üzerinde zammı hak ediyor. Grev yapanlara saygı gösterelim.

osman plevne
2 yıl önce - Sal 22 May 2012, 21:17

Yarın işe gecikmemek için haydarpaşa-pendik ve sirkeci-halkalı ve türev hatlarına binecekler,erken çıkıp evlerinden kontrol etsinler,yoksa gidecekleri yere geç kalabilirler.

Ana Sayfa -> ULAŞIM