Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
Ahmet Çamlı

2 yıl önce - Pzr 20 May 2012, 12:14
İmc TV kimin için çalışıyor !!!

Uydudan(Türksat) yayın yapan İmc TV'yi takip ediyor musunuz acaba?
İlk başlarda Normal bir haber kanalı sanmıştım,Sonraları BDP'lilerin ekranda sıkça yer aldığını fark etim ama kanal'a konuşmacı olarak çıkanlar sadece BDP'li veya Kürt asıllı olan kişiler de değil.Fakat BDP siyasetinin dışladıkları da değildi.
Mesela Nuray Mert, dikkat etmişseniz ne bir programa çıkıyor ve de bir tartışma programına davet ediliyor. Sadece İmc TV'de progam yapıyor, bu haftaki Programında konuğu ise BDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'tı

Kanal Türkçe yayın yapıyor yayına genel ülke siyasiti ile ilgili programlara yer veriyor ama BDP'nin yayın organı tarzına gibi bir his bıraktı ben de..

Bir de 19 Mayıs'ta dikkatimi çekti Kanalların hepsi bayram dolayısıyla ekranların sağ veya sol köşelerine Türk bayrakları koymuşken "İmc" TV'de bayrak yoktu ve Bayramla ilgili tek bir haber ve gündem yer almadı..

Batur

2 yıl önce - Pzr 20 May 2012, 12:17

handecik(ler) için çalışıyordur, gereksiz bir kanal.

Kahraman5050
2 yıl önce - Pzr 20 May 2012, 13:07

Alıntı:
Bir de 19 Mayıs'ta dikkatimi çekti Kanalların hepsi bayram dolayısıyla ekranların sağ veya sol köşelerine Türk bayrakları koymuşken "İmc" TV'de bayrak yoktu ve Bayramla ilgili tek bir haber ve gündem yer almadı..

Hilal Tv, Berat Tv onlarda 19 Mayisi kutlamadi. Asil en cok ne dikkatimi cekti biliyormusunuz?
Hilal Tv de Haber Programinda "3 Asker Hayatini Kayip Etti" oluyor ve bunu hep yapiyorlar inanmiyorsaniz bakin ! Ama Olay Mavi Marmara oluncak "Sehitler" diye bahsediliyor..

Birde Yol Tv var .... Cok ilginc bir Kanal cok Basit Alevi Propagandasi yapiyorlar. Kürt Ermeni Alevi ezilen Halk olarak göstertiliyor ! Ayrica Dersim 38. Olayini "Soykirim" diye bahsediyorlar

Ali Cem 07
2 yıl önce - Pzr 20 May 2012, 13:12

Her fikrin neredeyse gazete ve televizyonu var az çok.Bu kanal da kendisi gibi düşünenler içn çalışyor.Kendi çizgisini başkalarına anlatmaya çalışıyor.Bana göre de "gereksiz" yığınla kanal var, açmıyorum izlemiyorum oluyor bitiyor!

Emre Eyyub 25
2 yıl önce - Prş 24 May 2012, 07:57
Bir de 19 Mayıs'ta dikkatimi çekti

İmc TV bayrak koymuyor bu iş olmuyor

Bayrak koyması gerekiyordu koymadı mili bayramlar için bayrak konulmalı

Ahmet Çamlı

2 yıl önce - Cmt 11 Ağu 2012, 11:48

Yine Kanalda dikkatimi çekti Şehitlerimizle ilgili haberlere vermiyor hatta şehit cenazelerimizle ilgili tek bir haber izlemedim...
Bunun yanında Askerlerimiz tarafından yanlışlıkla vurulan bir sivilin habeini yapmaktan geri durmayan bir kanal. hoş o da haber ama bu art niyet neden..

Misafir 6073

4 ay önce - Sal 15 Tem 2014, 03:01

Alakası yok imc tv son derece dürüst bir kanal sırf kemalist veya milliyetçi olmadığı içinmi size ters geliyor mhp nin bengü chp nin bugün tv akape nin bir sürüyse ezilenlerin dili kültürü inkar edilenlerin de imc olsun ne olmuş yani bayrak meselesine gelince sizin bayrağınıza sizden daha çok saygı gösteriyoruz piknikte sofra bezi miting te minder niyetine kullanan sizsiniz imc değil

Misafir 2348

3 ay önce - Pts 04 Ağu 2014, 16:22

TÜRKİYE'DE İMC" KADAR CESUR, TARAFSIZ VE HALKÇI BİR KANAL GÖRMEDİM. HER ŞEYİ OLDUĞU AKTARIYOR VE HERKESİ PROGRAMLARINA DAVET EDİYOR..

Misafir 3182

3 ay önce - Prş 21 Ağu 2014, 14:16

Barış sürecini bozmak adına 3 asker şehit oldu Mayın patladı gibi doğru olmayan sırf tekrar çatışmaların başlaması için yapılan yalan haberlere kanmayın

Misafir 3805

3 ay önce - Prş 21 Ağu 2014, 14:35

Alıntı:
yani bayrak meselesine gelince sizin bayrağınıza sizden daha çok saygı gösteriyoruz piknikte sofra bezi miting te minder niyetine kullanan sizsiniz imc değil

Ne demek sizin bayrağınız? senin bayrağın başka mı yoksa?

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET