Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
bilal hasan
6 yıl önce - Pzr 13 May 2012, 22:58
Yeniçağ gazetesi kimin için çalışır ?


Sitede benzer gazete başlıkları mevcut ama bu arkadaşları unutmuşuz galiba. Habere bakarsak; 'Evet' çıkarsa Türkiye bölünecekti ! 'Evet' çıktı, Türkiye bölünmedi ama bu defa da İktidar ile terör örgütünü işbirliği yapmışlar gibi göstermeye çalıştı. 12 Eylül referandum sonuçları gece açıklandı ama pkklılar yemedi içmedi 13 eylülde bu 'Evet'i kutlamak için halay başına geçtiler. Eh ve Yeniçağ, yalan gördüm de seninkisi gibi kuyruklusunu görmedim. Bunlar bir ara Ermenistanda gazete açıyorlardı.. Neyse konu dağılmasın, buyrun.
(+)

Fikir vermesi açısından Yeniçağ gazetesinin imtiyaz sahibi Ahmet Çelik ile ilgili bir haber..

Ahmet Çelik'in milletvekilliği sözü aldığı konuşulanlar arasında. Yeniçağ Gazetesi sahibi Ahmet Çelik mi boyun eğdi yoksa MHP lideri Bahçeli'mi? Mailler ile sorulan sorular cevabını buluyor.
habererk kaynaklarınca edinilen bilgilere göre Ümit Özdağ ve Ahmet Çelik şu sıralarda Bahçeli ile görüşme kuyruğunda özel kalemde beklemede.


ahmet28
6 yıl önce - Pzr 13 May 2012, 23:14

Mhp'deki Ulusalcı, biraz Kemalist, muhalefeti temsil eder (Ülkücülerin aksine yani).
Aslında Ülkücülerde var o gazetede yazan. Ama hain, Türk milliyetçiliğini Kürtleri pkk'ya itmek ister nitelikte yapan ve aslında pkk'yı kuran örgütün (Etö) kripto-komünist militanı filan yok.
Normal adamlar.


En son ahmet28 tarafından Pzr 13 May 2012, 23:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


Tarkan Kaya
6 yıl önce - Pzr 13 May 2012, 23:18

Türk milliyetciligi ve yer yer de Türkcü anlayışla yayın yapan bir gazete.

Yanliz ben bu 'Hurriyet kimin için çalışır, Zaman kimin kimin için çalışır, Sözcü kimin için çalışır, Radikal kimin için çalışır' v.s gibi konuları anlamıyorum...Demokrasilerde çok seslilik olmalıdır, o bu kim için çalışırlar ve komplo teorilerinden ziyade Türkiye'de bagımsız, özgür, sorgulayan gazetecilik neden yok bunu tartışmalıyız.

Bir yanda tamamen hükümeti korumak, beslemek ve yüceltmeyi yegane amaç bilen bir medyacılık, gazetecilik diger yanda hükümet ne yapsa saldıran, yerden yere vuran birkaç gazate v.s...

Objektif, Tarafsız, Soran, Araştıran medyacılıgın, gazeteciligin önemi çok ama çok büyük Turkye demokrasisi için..Ahmet Kozanlı
4 yıl önce - Pts 24 Hzr 2013, 23:40

iran'ın emri ile köşe yazarını kovan gazetedir.

İran aleyhine yazdığı köşe yazısının ardından, yeniçağ gazetesine iran konsolosunun yaptığı ziyaretin ardından, yazılarına son verilen yazarı vardır.

http://www.yg.reklam_link.com.tr/yazargoster. ...aber=25820

kime hizmet ettiği ortada olan bir gazetedir. linkteki köşe yazarının son yazısına dikkatinizi çeker bir daha yazmamasını sorgulamanızı dilerim.


erdalbzkrt
4 yıl önce - Pts 24 Hzr 2013, 23:43
eksen kayması yaşıyor gibi


Ülkücü taban ile yükselmiş bir gazetedir yıllarca buradan nemalanmıştır ancak sın zamanlarda anlaşılan ulusalcılaşma ihtiyacı hissetmeye başlamıştır, diyaneti arayıp biber gazı oruç bozarmı caiz mi vs gibi sorular sorup sonrasında haberleştirenin zihniyetide bellidir

ra55
4 yıl önce - Cmt 08 Şub 2014, 16:38
Yeniçağ Gazetesi


Merhabalar.

Bu dünyadaki çıkar ve menfaatleri uğruna kimsenin asil bir duruşu yok demek ki... Ne kimse olduğu gibi, ne de göründüğü gibi değilmiş. Yazıklar olsun!

Selam ve dualarımla.Cemoli D18
1 yıl önce - Cum 09 Arl 2016, 09:45
Yeniçağ gazetesine saldırı


Dün gece gazete binasına saldırı düzenlendi.

Yeniçağ Gazetesi'nin İstanbul Yenibosna'da bulunan merkez binasına kalabalık bir grup tarafından saldırı gerçekleştirildi.

Yeniçağ Gazetesi olay hakkında yaptığı haberde saldırganların silahları olduğunu, kar maskesi taktıklarını ve kaldırım taşlarıyla gazeteye saldırdıklarını yazdı.

Yeniçağ Gazetesi'nin Yenibosna'da bulunan merkez binasına bu akşam saatlerinde 30 kişilik bir grup saldırdı. Saldırı sonrasında gazetenin binasında geniş çaplı maddi hasar meydana gelirken ölen ya da yaralanan olmadı.

Yeniçağ gazetesi olay hakkında yaptığı haberde saldırganların kar maskeleri taktıklarını, silahları olduğunu ve kaldırım taşlarıyla saldırdıklarını yazdı. Yine aynı haberde silah sesleri duyulduğu da belirtildi.


http://www.ensonhaber.com/yenicag-gazetesine-sald ...12-08.html

Büyük geçmiş olsun.


Misafir dde

1 yıl önce - Cum 09 Arl 2016, 12:15

Failleri ortaya çıkacak !!! Ancak kimler olduğunu tahmin etmekte zor değil.

Misafir dde

1 yıl önce - Cum 09 Arl 2016, 13:12

Görüntülerde bazılarının yüzleri açık ..ergeç kimlerin yaptırdığı ve yaptığı ortaya çıkar.Birilerinin ateşle oynadığı kesin.

ilginç olan şu an a kadar saldırıyı sadece kılıçtaroğlunun kınaması...Diğer liderler kınadıda benimmi haberim yok ?


Cemoli D18
1 yıl önce - Cum 09 Arl 2016, 14:14

Terör uzantıları çıkar muhtemelen...sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET