Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Misafir 070

1 yıl önce - Prş 23 Mar 2017, 20:00

433 KM lik E33 yolu yani İstanbul-İzmir otoyolunun Savaştepe ilçesinden somaya dönüp kırkağaç-akhisar-izmire yönelmektedir. bu nedenle, savaştepe özellikle cazibe merkezi olmaması için hiç bir neden yok, Belkide otoyolun geçtiği güzerbagtaki ilçelerde en bakir ilçe savaştepedir.

Erdal Düven

1 yıl önce - Prş 23 Mar 2017, 20:06

Dün Savaştepeye giderken otoyolun baya bir gelişme kaydettiğini gördüm Ertuğrul kurulan mahallerimizin olduğu kısımda neredeyse tüm viyadük tabliyeleri tamamlanmış durumda idi heybetiyle göz kamaştırıyor gibiydi projede baya bir yol alınmış inşallah en yakın zamanda tamamlanır.

Misafir 881

1 yıl önce - Prş 30 Mar 2017, 17:16

Savaştepe'de otoyol çalışmaları ciddi ciddi kolaylanmış. otoyol, ormanların içinden-yeşilin yanından geçiyor, ne doğa harikası oluyor inanın süper, Ertuğrulda viyadükler kendini göstermiş, ....2018 sonunda açılacak otoyolla, İzmire 2 şekilde ulaşılması mümkün, Savaştepe-soma-Bergama-Aliağa-İzmir ......Savaştepe-Soma-Akhisar-Kırkağaç-Akhisar-Turgutlu-K.Paşa-İzmir.......Savaştepe tam kavşakta....

Misafir 881

1 yıl önce - Cum 31 Mar 2017, 22:59

Savaştepeden YHT yüksek hızlı tren projeside tamamlannak üzere.otoyol; BALIKESİR soma double yolu ve YHT savaştepeyi ciddi cazibe merkezi yapacaktır. Göstergesi ise ilçeye gelen yatırımcı sayısı.

Misafir 2b4

1 yıl önce - Cum 07 Nis 2017, 14:08

Merhabalar; Savaştepe otoyolların birleştiği kesiştiği noktada olmasına rağmen hızlı tren avantajına rağmen yatırımcıların gözdesi olmuş ama tarla fiyatları hâlen çok ucuz. Dağ köylerine dönümü 800 liradan toplayan kendini uyanık sanan bazı şirketler gariban köylünün elinden çok ucuza alınıyor. Burdan tğm köylülere belirtmek isterimki 2 yada 3 yıl sonra bu tarlaları ciddi fiyat artışı olacaktır. Savastepede hakettiği konuma inanın gelmek üzeredir. Şirketlere Ucuza nerdeyse bedava sayılabilecek bedellere satmamalarını tavsiye ederim.

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Cum 14 Nis 2017, 20:47

Sil Yanlışlık olduda Özür dilerim.....

Erdal Düven

1 yıl önce - Çrş 03 May 2017, 21:54

(+)

(+)

Balıkesir bursa karayolu Yeniköy mevkiinde anladığım kadarıyla otoyola geçiş için bağlantı viyadüğü yapılıyor.

Misafir 0ca

1 yıl önce - Cum 19 May 2017, 19:44

balıkesir savaştepe üzerindeki yol çalışması yapan firmalar oporetörlerin parasını yatırmadıkları için yazıklar olsun diyorum emeğimizin karşılını vermediler ana firma nurol taşören firma Alemdar gurup hakkımız haram olsun size....

Misafir eb8

1 yıl önce - Pzr 18 Hzr 2017, 17:51

İyi ramazanlar diliyorum, Ben bir ivrindili olarak üzülüyorum, tarlalarımızı 500 lira/dönümden toplayan boya firması, bu tarlalara fidan dikip köylünün gelirini artırıcağını söylemişlerdi. ama gariban köylüm iyi niyetiyle kandırıldı. hemde ne kandırılma, tarlaların karşılığında teminat gösterilip teminat arazisi gibi kullanıldığını duydum.
Burdan İvrindi ve Savaştepe ye bağlı yaklaşık 130 köy deki vatandaşlarımıza sesleniyorum, metrekaresi 1-2 liraya tarla olmaz. sabırlı olun, otoban açılınca çok daha değerli olacak. kandırılmayın. tarlalarınızı çok zorunlu olmadıkça yok pahasına satmayın.

Erdal Düven

11 ay önce - Çrş 23 Ağu 2017, 20:32
Ertuğrul mahallesi viyadükleri son durum

(+)

(+)

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 891011   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara