Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Ahmet Kozanlı
8 yıl önce - Çrş 09 May 2012, 23:24
pkk-kck'lıların islam dinine bakışı

alternatif cuma namazı peşinde koşanların, iç yüzü.ediperdogan
8 yıl önce - Çrş 09 May 2012, 23:27

PKK'nın dini Zerdüştlük bunlara müslüman muamelesi yapılması zaten zırvalık.

<br />PKK ZERD&Uuml;ŞT AYİNİNDE ile vaktibaharahmet28
8 yıl önce - Çrş 09 May 2012, 23:35

pkk zerdüşt filan değil, safkan komünist.
Devyolcu Fatsa'da da (80 öncesi), Müslümanlıkla ilgili benzer yorumlar yapardı, çayanistler.


ediperdogan
8 yıl önce - Çrş 09 May 2012, 23:37

PKKlıların dini ile ilgili linki mutlaka okuyun tavsiye ederim

http://www.habervaktim.com/haberoku.php?id=206757


metehan88
8 yıl önce - Çrş 09 May 2012, 23:51

Bu şerefsizlerin ne olduğunu zaten herkes biliyor, sadece Pkk destekçileri sözde müslümanlar inkar edebiliyor bunları. Pkk'yı da, Pkk'ya destek veren bölücüleride Allah kahretsin. Bir gün Türkler, vatansever Kürtler ve diğer milletler hep birlikte bunların sonunu getirecek inşaallahhandecik
8 yıl önce - Çrş 09 May 2012, 23:55

Alıntı:
pkk zerdüşt filan değil, safkan komünist.


bdp 2.5 milyon oy aldığına göre türkiyede milyonlarca komünist var demek.

o kadar darbeye, baskıya, işkencelere rağmen iyi bir rakam.


Guven75

8 yıl önce - Prş 10 May 2012, 00:14

Alıntı:
bdp 2.5 milyon oy aldığına göre türkiyede milyonlarca komünist var demek.

o kadar darbeye, baskıya, işkencelere rağmen iyi bir rakam.Sana "Diplomatik " Dil kullanmak aslında bir yerde Yanlış...

İnşallah birgün bir bindiğin Otobüse/Arabaya/Ev e/Mahallene bu "Demokratik 2.5 Milyon " Molotof cu senin Mahallene de Evine de bindiğin Otobüse bir Uğrarlar..Hatta Kapını dahi çalarlar umarım.Çünki DAVA SAHİBİ bir MİLİTANİSTİN ( SEN ) Ailesinden bir Ferdi de ( Çocuğun mesela ) DAĞ KADROSUNA çıkarırlar..O zaman bu 2.5 Milyon Yüzleri Poşulu/Ellerinde Molotofcu Demokratlar MOBESELERE saldırdıklarında ki kayıtlarda kedni yakınını da görürssün umarım...Belki de " Suriye nin Bekaa Vadisinden aldığın Hafız Esad Destekli Akademik Eğitimin ( Mahsun Korkmaz Akademisi ) seni bu kadar Cesaretlendirici konuşturuyordur.Belki de bu İşin içindessin..Kim bilir Umarım bilhassa İstanbul ve de Büyük Kentlerden 5 Yaşında ki Çoçukların ellerine belki MOLOTOF verdirten senin gibilerdir..Umarım MİLLİ İSTİHBARATIMIZ senin gibi " beyinci " Takımını da izliyordur eminim..( Mezarlardan izlenip yakalanan BOMBACI da yakalayan bunun ucunda senin 2,5 Milyon Oy alan Suriye Kamplarında Eğitimli BDP li Ahlaksızların olduğunu da ( bunun gibi 1000 lerce kanıtlar ) ortada iken sen sen ol DİKKATLİ OL...Ama ister isen OLMA böyle DEVAM et..Bu Ülkenin GÜVENLİĞİ için bunu yapıyorlar zaten anlaşılan sen kaşınıyorssun.Kaşın bakalım....Edepsiz AHLAKSIZ seni.Sen çok oldu artık..Bizlere TÜRKİYE YE HAKERET etmek TEHDİTLER savurmak senin gibi Mikroplardan geliyor ise gelssin...Senin derdine de Merhem vardır bu Ülkede eminim..Bundan sende de Emin ol...


hasan arpak
8 yıl önce - Prş 10 May 2012, 07:30

Alıntı:
bdp 2.5 milyon oy aldığına göre türkiyede milyonlarca komünist var demek.

o kadar darbeye, baskıya, işkencelere rağmen iyi bir rakam.

mesele de bu zaten alnı secdeden kalkmayan adam eğer bdp gibi bir partiye oy veriyorsa müslümanım iddiasını nasıl değelnedirmek lazım.
1-körü körüne faşist kürtçülük
2-bilgisiz ve cahil müslümanlık
3-her ikisi de.


Ahmet Özbuluk

8 yıl önce - Prş 10 May 2012, 08:41

Alıntı:
bdp 2.5 milyon oy aldığına göre türkiyede milyonlarca komünist var demek.


benim gözümde o 2,5 milyon kişi cahil müslüman değil gayrimüslüman. Müslümanın cahili olmaz. Kan la müslümanlığın ilişkisi ne ? Bu vatandaki aldıkları nefesi bile haketmiyorlar.


Ahmet Kozanlı
8 yıl önce - Prş 24 May 2012, 07:18

Alıntı:
PKK imamı ailesinin gözü önünde katletti

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesine bağlı Yaygınyurt Köyü imamı Mehmet Uzun, başına sıkılan iki kurşunla hunharca katledildi.


Yatsı namazının ardından evine giden Uzun, "Bir bakar mısın" denilerek dışarı çıkarıldı, sonrasında ise eşi ve çocuklarının gözleri önünde kurşun sıkılarak şehit edildi. Katliamın, son günlerde Güneydoğu'daki AK Parti mensuplarına yönelik öldürme ve kaçırma eylemleri gerçekleştiren terör örgütünün işi olduğu belirtiliyor.

Edinilen bilgilere göre, önceki gece saat 22.30 sıralarında kimliği belirsiz kişi veya kişiler, Uzun'un evinin önüne geldi. Yatsı namazının ardından evine giden imam Mehmet Uzun , bu kişiler tarafından dışarı çağrıldı. Kuytu bir köşeye götürülen Uzun, burada hunharca katledildi.

EŞİ VE ÇOCUKLARININ GÖZLERİ ÖNÜNDE KATLEDİLDİ


Saldırıya, Uzun'un eşi ve üç çocuğu da şahit oldu. Kafasına yakın mesafeden ateş edilen Uzun'un olay yerinde hayatını kaybettiği bildirildi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, ilçede geniş çaplı güvenlik önlemi alındı. Konya nüfusuna kayıtlı Mehmet Uzun'un (37), bu yıl sözleşmeli olarak göreve başladığı öğrenildi. Uzun'un cenazesi otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Uzun, işlemlerin ardından memleketi Konya'da toprağa verilecek.

MÜFTÜLÜK: 20 METRE UZAKLIKTA VURDULAR


Konuyla ilgili bilgi veren Doğubayazıt Müftülüğü yetkilileri, Mehmet Uzun'un Yaygınyurt Köyü camisinde görev yaptığını belirtti. Yatsı namazından sonra evine gelen birileri tarafından dışarı çağrılan Uzun'un, evinden 20 metre uzaklıkta kuytu bir köşede başına iki el kurşun sıkılarak katledildiğini doğrulayan yetkililer, bunun terör örgütünün bir eylemi olduğu iddialarıyla ilgili "Savcılık soruşturuyor" dedi. Katliamın, son günlerde Güneydoğu'daki AK Parti mensuplarına yönelik öldürme ve kaçırma eylemleri gerçekleştiren terör örgütünün işi olabileceği belirtiliyor.
http://www.stargazete.com/guncel/pkk-imami-ailesi ...ber-583072

Bölge halkına yakın davranan gönlünü kazanmaya çalışan Din adamlarımız hain - şerefsiz teröristlerin hedefinde. Allah yardımcıları olsun. Çok büyük bir fitne ile mücadele ediyorlarsayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET