Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Zağnos Paşa Meydanı
« önceki   123 ... 353637 ... 414243   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 36
Erdal Düven

4 ay önce - Pzr 08 Nis 2018, 11:29

Alıntı:

illa dışardan birimi gelsin yapsın başkanlığı anlamadım ki ayıp valla ayıp

Misafir arkadaşa katılıyorum güzel fikir tepeden gelen biri tıpkı vali gibi atanan biri bile daha güzel projeler geliştirir ve halk ve kamu adına yapılması gerekenleri yapabilir diye düşünüyorum

Çünkü bugüne kadar tok Mehmet amca yok Ayşe teyze üzülmesin diye projeler hep yarım kaldı ama artık 1960ların 70lerin Türkiyesi ve balıkesiri yok diğer şehirler bizi geçti ve geçiyor her zaman söylüyorum meydanlar şehirlerin simgeleridir heyecanların paylaşıldığı yerlerdir
Örneğin ben şu yıkılan binalar sayesinde deve lonca Turan caddesinden meydana gelişte karesi türbesi ve paşa hamamının gözüküp ortaya çıkmasına bile çok sevinşyorum meğer yıllardır nede kapalı bir şehirde yaşıyormuşuz aynı şekilde eski bandırma caddesi hamidiye cami karşısı çay deresinde olduğu gibi

Kısacası yakın bir zamanda ümitlenmeyelim çünkü mahkeme olumlu sonuçlar verse bile önümüzde seçimler var proje eski Büyükşehirin projesi idi bunu tekrardan uygulanmaya koyabilecek birde başkana ihtiyaç duyacağız malesef

ahmet sert

4 ay önce - Pzr 08 Nis 2018, 12:24

Alıntı:
illa dışardan birimi gelsin yapsın başkanlığı anlamadım ki ayıp valla ayıp

Vallahi şehrimi daha yukarıya taşıyacak, standartlarını yükseltecek, yaşam kalitesini arttıracaksa benim için mahsuru yok.Hatta aklımda olasılıklar, muhtemel isimler da var.Şimdi polemik olmasın diye saymıyorum. Belki şehir içinden de çok daha değişik isimler de olabilir, bakalım önümüzdeki 8-9 ay neler gösterecek.O zamana kadar büyük olasılıkla bazı isimler de zikredilmeye başlanır yavaş yavaş.

Profesör
4 ay önce - Pzr 08 Nis 2018, 12:50

Umarim Zekai kafaoğlu gibi vizyonsuz biri olmaz da.Eski enerji Bakanı aklınızdaki isimlerden biri olabilir diye düşünüyorum.

bahattin10

4 ay önce - Pzr 08 Nis 2018, 12:51

Tam ben yaziyordum taner yildiz diye. Zaten balikesire disaridan bir isim olmali es dost kayirmayacak vuracak kazmayi. Sabri ugur gibi adam da balikesir de artik olmadigina gore bu tarz bir baskani disarida aramaktan baska care yok. Sahsi gorusum siyasetin agir toplarindan biri aday olmazsa ak parti balikesirde kazanmak icin cok zorlanir

Erdal Düven

4 ay önce - Pzr 08 Nis 2018, 17:04

Hep beraber reisi cumhura mesaj yazalım derim ben
Cimer bimer sistemi ile iletelim gerekir ise adalet ve kalkınma partisi merkez başkanlığınada gönderelimki durumu şimdiden bilsinler ona göre önlemlerini alıp seçimi kazanabilecek şehrimize hakattiği hizmetleri yeniden kazandırabilecek bir başkan adayı belirlesinler yoksa Balıkesirde Büyükşehiri AKP alamaz diye belirtebiliriz çünkü böyle gider ise Büyükşehiri kaybedebilir önceden tek belediye iken seçim kolay kazanılabiliyordu ama şimdi 20 ilçe ile bu zor özellikle bildiğin kadarıyla edremit ve bandırma hiç memnun değil yapılanlardan

sayfa 36
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 353637 ... 414243   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler