Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Zağnos Paşa Meydanı
« önceki   123 ... 282930313233   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 29
atk16
6 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 13:55

Alıntı:
4 haftaligina tatile geldim ve hanimla 4-5 senenin icinde kesin dönmeye karar verdik InsAllah, benim hanim eskisehirli Oda cok sevdi balikesirimizi. Balikesirimiz o kadar güzellesmiski, cogu projeler hayata gecirildiginde bittiginde süper sehir olcagi kesin. Zagnos pasa meydani büyütüldügünde evlerin cogu yikildiginda güzel bi meydan olcak kesinlikle. Cogu mahallelerde Eski köy evlerin yikilip kentsel dönüsüm yapildiginda daha güzellesilir. Daha cok seyler sayabilirim, Balikesirimizin degerini kiymetini bilelim.

Almanya'dan gelip Balıkesir'i beğenmeniz oldukça güzel. Balıkesir'in hep butik şehir olarak kalmasını istiyorum ben şahsen, çok sanayileşip göç almasını istemiyorum. Şehrin yapısı bozuluyor, suç oranı artıyor göç aldıkça.

Ugi Öz
6 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 14:10

Vatan hasreti cekiyoruz, ezani havasi kokusu insanlari yetiyor. Bizde öyle istiyoruz 1.000.000 nüfuslu sehir olmasini hic istemem, 500.000 yeter bile. Biz bile almanya'da 2.000.000 nüfuslu sehir'de yasiyoruz, fazla kalabalik oldugunda ortalik karisik oluyor, kötülük, pislik cogaliyor. Balikesirimiz bu büyüklükte simdiden komple yenilenmesi gerekiyor, mahalleler tek tek temizlenmesi gerekiyor zaten yavastan yapiliyor.

atk16
6 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 14:56

Almanya'da hangi şehirde yaşıyorsunuz. Balıkesir'de nereleri gezdiniz?

Recep ALKAN
6 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 16:36

Alıntı:
Kesinlikle katılıyorum.

Zağnospaşa meydanı ileride belkide küçük sultan Ahmed meydanı gibi olabilir Balıkesir adına tabi denilenler yapılabilirse hele bir şu mahkemeler sonuçlansın Büyükşehir Belediyesinin önü açılmış olacak yoksa mevcut alanın üzerinede olur ama hiç bir şey benzemez o binalar yıkılmadıkça bekleyip göreceğiz artık

Ya işleyiş hakkında çok fazla bilgimiz yok, biraz farazi konuşuyoruz aslında.
Ama madem bu tarz mahkemelik işler sonuç bekliyor, o halde Belediye olarak ağırlığımızı biraz daha yürüyen işlere verebiliriz gibi geliyor bana.

Mesela bugün Stadyum Kavşağından geçtim, orasının çevre düzenlemesi için saat 14:00 sularında 3 işçi bir tanker çalışıyordu.

İşler böyle sürünceme de kaldığında millet de kızıyor haklı olarak.
Keza Yaylada tarafına gitmek istediğinizde Emniyet yolu kapalı olduğu için DSİ'nin arkalarının o trafikte dolaşmak zorunda kalıyorsunuz.

Yürüyen işlerde biraz daha hareketli olunması halkın güvenini de Belediyeye karşı arttıracaktır..

Neyse, konudan sapmayalım.
Meydan bitirildiğinde güzel bir alan bizi bekliyor.
Betona çok yer vermeden, bol ağaçlıklı, serinlikli bir alan yapılırsa tadından yenmez...

Ugi Öz
6 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 18:27

Alıntı:
Almanya'da hangi şehirde yaşıyorsunuz. Balıkesir'de nereleri gezdiniz?

Ben zaten Balikesirliyim, annem babam bu ay kesin dönüs yapti. 1. Sakarya'da oturuyoruz suan. Biz Hamburg'da yasiyoruz. Balikesir'de alisveris yapmak yaylada, AHP, Anafartalar caddesi, Milli Kuvetler Caddesi daha dogrusu sehir ici. Atatürk parki, Avlu, Cocuk köyü, Fuar, Camlik tepesi, Öz Merkezin etrafini gezdik. Giderken yürüyerek gelirken araba'la geldik. Aslinda daha fazla yer gezdik simdilik bunlar aklima geliyor..

sayfa 29
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 282930313233   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler