Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Mag

14 yıl önce - Cum 04 Şub 2005, 07:40
Bunu seyredin!


Aslinda cogumuzun bildigi bir gercek ama hatirlamakta fayda var iyi seyirler.


http://www.neiu.edu/~ayjamess/hmmm.htm#Main


burakmusic

14 yıl önce - Cum 04 Şub 2005, 10:22

O Boeing 757de olan olen insanlarin aileleri boyle zirvalari gorunce birkez daha yıkılıyorlar
Insanlarin isimleri cikti, aileleri gozuyasli sekilde TV'ye geldiler konustular. Bunun yanisira bir ucakta Pensilvanya'da dustu cunku icindekiler diger ucaklarin akibetini ogrenince, teroristlerle carpistilar, ucak tarlaya dustu. Bu arada ucaktan disariya cep telefonu ile arayip haber veren senatorlerden birinin karisi idi ve bu insanlarin hepsi vefat etti ama birtakim isguzarlar internette bir takim komplo teorileri yapip vakit geciriyorlar, cok yazik.Mag

14 yıl önce - Cum 04 Şub 2005, 23:34

Tamam o zaman nerede simdi koskoca boeing?

burakmusic

14 yıl önce - Cmt 05 Şub 2005, 10:46

Adamlar ordularinin merkezi olan yere her merakliyi sokmuyorlar, internette mreklanan veya suphelenen milletin gonlu olsun diye Olenler ortada ve bu insanlar 12 kisilik o ozel jete binip olmediler. Ayni gun Pensilvanya'da ve NewYork'ta dusen diger ucaklarin kalintilari ortada, daha niye kendi askeri uslerine fuze atacaklar veya ozel ucakla vuracaklar?

Murat Tolga

14 yıl önce - Cmt 05 Şub 2005, 11:57

Alıntı:
daha niye kendi askeri uslerine fuze atacaklar veya ozel ucakla vuracaklar?


IRAK -İRAN ve SURİYE'yi (bu arada eğer hoşuna giden işler yapmassak bizim içinde bir iyilik düşündüğü kesin) yokedip ortadoğunun ve dolayısi ile Dünyanın tüm hakimi ve en büyük sömürgecisi olmak için olabilirmi acaba?
-yani minareyi çalmak için hazırlanacak kılıf ancak böyle birşey olabilirdi.burakmusic

14 yıl önce - Cmt 05 Şub 2005, 12:48

Zaten ikiz kuleleri vuran ucaklar ortada, teroristlerin adi sani belli, ucaklarda yuzlerce kisi olmus zaten birde Pentagon'u vurmalari icin sebep yoktu. Bu soylenenler pratikte hicbir mantiga uymuyor.

Alp
14 yıl önce - Cmt 05 Şub 2005, 15:11

Sadece bir soru....Fox 'un olay günü çektiği ilk görüntülerde Pentagondaki uçağın motorunun boyunun sadece ve sadece bir insanın yarısı kadar ettiği...! Lakin herkes bilirki bir Boeing motorunun içerisine insan girse yürür...Onun için kendi attıkları güdümlü bir bomba ile Boeing işi karıştırılmasın hatta bunları destekleyen fotolar ile buraya getirip göstereceğim...Benim kanatim savaş açıp Müslümanlara olan öfkeyi attırıcı yapabileceklerinin en iyisi halkın ortak paylaşımı olan birşeyi Müslümanlar katletmiş gibi gösterip destek almaktı.Bugün devlet malına zarar veren birini durdurmakta düşünürsünüz ama kendi malınıza asla...!Onun için herşey ortada...!

Şunu bile bu şekilde çekip ilk sayfadan 12 Eylülde yayımlamaları bile bunu sırf dine karşı bir düşmanlık yapın diye yapmışlar.
Alp
14 yıl önce - Cmt 05 Şub 2005, 15:25

Bu adamın kim olduğunu biliyormusun?Bu adam itfaiyeci değil olsa bile Busha o kadar sokulmasına ya da Bushun yanına gidilmesine izin verilmez Alman kanalında o adamı merak etmiş ve o adamın aslında CIA de personel işleri ile ilgili çalışan bir masa şefi olduğunu bulmuş ne gariptir ki sevgili Bush amcaya sen hayatları kurtarıyorsun diye sarılıyor...Şimdi bu kadar küçük bir işte bile hileye başvuran adamdan neler beklerim neler...Ne derler yalan söylemeye alıştırsan küçükten ileride bu devam eder....Murat Tolga

14 yıl önce - Cmt 05 Şub 2005, 16:48

alıntı : Bütün devletler yaratmak istedikleri savaşın --legal veya illegal yöntemlerle-- zeminini hazırlamak zorundadır. Kuveyt savaşı esnasında bir Kuveyt hastanesini basan Iraklı askerler, erken doğmuş Kuveyt'li bebekleri kuvözlerinden fırlatıp atmış, ihtiyaçları olduğu gerekçesiyle kuvözlere el koymuşlardır. Bu hikayede kamuoyunu ikna etmek için eksik olan tanık da bir süre sonra yaratılır. Neyyire adlı kız bütün dünyanın yüreğine işleyen açıklamalarda bulunur. Savaş binlerce ölüyle sona erip "zafer" e ulaşıldığında Neyyire'nin, Kuveyt ABD Büyük Elçisinin kızı olduğu ve Kuveyt'e hiç gitmediği gerçeğinin artık hiçbir önemi kalmamıştır.

OsmanBey
14 yıl önce - Cmt 05 Şub 2005, 21:12

Bush ile beraber fotoğrafta görülen kişinin adı Bob Beckwith'dir.2001 yılında 69 yaşında olup New York City Fire Services'da 164 numara ile kayıtlıdır. 28 yıl Queens'de çalışmıştır. 11 Eylül 2001'den sonraki günlerde, emekli olmasına rağmen gönüllü olarak kurtarma çalışmalarına katılmıştır. Kendisinin CIA veya herhangi başka bir devlet kuruluşu ile bir ilgisi ispatlanamamıştır.

.sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET