Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Samsun - Koçtaş Yapı Market
12   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
atakan kahraman
2 yıl önce - Prş 26 Nis 2012, 11:54
Samsun - Koçtaş Yapı Market

özlemle beklediğim,önemli saydığım ve şehrimizde bulunmasını istediğim başlıca kuruluşlardan sadece bir tanesi.aylar önceki gazete haberlerine göre atakumda 20 dönümlük yer arıyordular.belediyenin gösterdiği yerleri değerlendiriyorlarmış.eh madem böyle oldu.bence artık sohbete başlamamız gereken bir konu oldu demektir.ilgili konuyla alakadar bilgiler ve fotoğraflar görenlerin bizlerle paylaşmasını diliyorum.

Alper Tekkuş

2 yıl önce - Prş 26 Nis 2012, 11:59

Güzel ve gelişmiş Samsun'u muzda KOÇTAŞ hala yok mu? İnşallah büyük bir yere inşaa ederler,bazı büyük firmalar çok oarntısız yatırım yapmaktalar kanaatindeyim Kayseri'de 2 Koçtaş varken 3.ye yer aramaktalar tamam ciroları yüksek lakin onu da Sivas'a yada yakın bi şehre yap!
Samsun'umuza Hayırlı Uğurlu Olsun...

atakan kahraman
2 yıl önce - Prş 26 Nis 2012, 22:28

birçok kişi samsunda şuraya gidiyor musun buraya gidiyor musun diye soruyor.ben de:"iyide ondan samsunda yok ki" diyorum.onlar da:"allah allah demek ki yok" diyorlar.sizin de böyle söylemenize hiç şaşırmadım.ne yazık ki bazı büyük firmalar gidip aydın'a denizliye mağaza açıyorlar da samsuna açmıyorlar.sinir bozucu.

Berktuğ

2 yıl önce - Cum 27 Nis 2012, 00:30

Alıntı:
aydın'a denizliye mağaza açıyorlar da samsuna açmıyorlar.sinir bozucu.

Dikkat ettiysek Koçtaş Anadolu şehirlerimizden önce faaliyetlerini Bodrum, Edremit, Kuşadası, Alanya gibi yazlık kentlerde sürdürdüler. Halen daha başarıyla sürdürüyorlar. Şimdi ise yavaş yavaş Anadolu'ya açılıyorlar. Samsun'a biraz geç kaldı ama yine de hayırlı olsun. Darısı Balıkesir Merkez'in başına.

filiz55
2 yıl önce - Cum 27 Nis 2012, 11:14

ikea yı . da getirebilirsek . süper olacak

filiz55
2 yıl önce - Cum 27 Nis 2012, 11:17

Alıntı:
Dikkat ettiysek Koçtaş Anadolu şehirlerimizden önce faaliyetlerini Bodrum, Edremit, Kuşadası, Alanya gibi yazlık kentlerde sürdürdüler. Halen daha başarıyla sürdürüyorlar. Şimdi ise yavaş yavaş Anadolu'ya açılıyorlar. Samsun'a biraz geç kaldı ama yine de hayırlı olsun. Darısı Balıkesir Merkez'in başına.

.
Bence koçtaş pek ünlü değil . yani o kadar büyük değil .
.
ikea gelirse . o saydığın şehirleri qeride bırakır
.
çünkü ikea büyük bir şirket. bursada ve istanbulda gitmiştim ben . süperdi
.
koçtaşada gittim . koçtaş ikeanın yarısının yarısı bile etmez

atakan kahraman
2 yıl önce - Cum 27 Nis 2012, 12:08

zaten ikea ve koçtaş'ı karşılaştırmamak lazım.ikea bir yapı marketi değil ki.mobilya ağırlıklı bir mağaza tabi ki onun da gelmesi başlı başına bir harikalık olur.her gün isveç köftesi yeriz.

DURSUNC

2 yıl önce - Cum 27 Nis 2012, 12:29

.
Alıntı:
Bence koçtaş pek ünlü değil . yani o kadar büyük değil .
.
ikea gelirse . o saydığın şehirleri qeride bırakır
.
çünkü ikea büyük bir şirket. bursada ve istanbulda gitmiştim ben . süperdi
.
koçtaşada gittim . koçtaş ikeanın yarısının yarısı bile etmez

Bunu şaka amaçlı söyledigini umuyorum.Biraz araştıracak olursan koçtaşın 2500 ün üzerinde bir çalışanı oldugunu ve 37 magazadan oluştugunu görebilirsin.Az önce arkadaşın dedigi gibi ıkea ile konsepti farklıdır koçtaşın.Ayrıca bodrum magaza ile atıyorum kartal magaza büyüklük ,çalışan sayısı olarak fark edebilir.Ege magazalarında dönemsel ürünler agırlıktadır(bahçe masası.şezlong v.s)
Ayrıca koçtaş dünyanın en büyük parekende zinciri ingiliz bq firmasıylada ortaktır.

Cemast
2 yıl önce - Cum 27 Nis 2012, 14:26

Bauhaus, İkea ve Koçtaş gelirse Samsun'u kimse tutamaz. Ama İkea biraz zor. Onlar diğerleri kadar aktif değiller. Bu firmaların internet sitelerinden mesaj yazıp, onları yatırım için şehrimize davet etmemiz gerekir. Herkes büyümek zorunda.

filiz55
2 yıl önce - Prş 03 May 2012, 14:13

Alıntı:
Bunu şaka amaçlı söyledigini umuyorum.Biraz araştıracak olursan koçtaşın 2500 ün üzerinde bir çalışanı oldugunu ve 37 magazadan oluştugunu görebilirsin.Az önce arkadaşın dedigi gibi ıkea ile konsepti farklıdır koçtaşın.Ayrıca bodrum magaza ile atıyorum kartal magaza büyüklük ,çalışan sayısı olarak fark edebilir.Ege magazalarında dönemsel ürünler agırlıktadır(bahçe masası.şezlong v.s)
Ayrıca koçtaş dünyanın en büyük parekende zinciri ingiliz bq firmasıylada ortaktır.

.
ikea yı gezmemişsiniz belliki

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET