Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 254
01 yakup
3 ay önce - Cum 24 Ağu 2018, 10:36

Misafir f03 çok haklısın kardeşim inan internetteki haberlerde diğer illerle ilgili ne haberler çıkıyor kimse o şehre mal etmiyor ama adana olunca altına yazılan yorumları siz düşünün.... hadi dışarıda olanlar bilmiyor diyelim burda yaşayıp buranın ekmeğini yiyip bura hakkında olumsuz konuşanlar var onları hiç anlamıyorum geçen gün birisine beğenmiyorsan çek git beğendiğin yerde yaşa dedim.... ama artık senin gibi düşünüyorum kimseye laf anlatmaya çalışmıyorum ben adanamızı seviyorum kim nasıl biliyorsa bilsin biz şehrimizde mutluyuz çok şükür....

Mustafags
3 ay önce - Cmt 25 Ağu 2018, 10:42

(+)

Inşaat Yüreğir Yıldızı konutları yanında

Misafir 22c

3 ay önce - Cum 31 Ağu 2018, 15:14

Türkiyenin bir cok ilinde bulundum Adanamiz potansiyel olarak harika bir sehir. Eksik tarafi belediye baskanindan milletvekiline yetersiz siyasetcilere sahip olmasi bu durumun müsebbi biraz da bizleriz.

Benche
3 ay önce - Cum 31 Ağu 2018, 23:01

arkadaşlar turgut özal eyvan kebap civarında büyükşehir belediyesi bir çalışma yapıyor.
köprü desen köprü değil,alt geçit desen alt geçit değil. nedir bu çalışma?
bilgisi olan var mı?

(+)

Priroda
3 ay önce - Cmt 01 Eyl 2018, 00:18

Alıntı:
arkadaşlar turgut özal eyvan kebap civarında büyükşehir belediyesi bir çalışma yapıyor.
köprü desen köprü değil,alt geçit desen alt geçit değil. nedir bu çalışma?
bilgisi olan var mı?

Yağmur suyu kanalı yapılıyor. Alttan kuyuları bağlayıp göle kadar ulaştıracaklar bildiğim kadarıyla. Polis evi kavşağından göl mh tarafına dönüp giderseniz bağlamak istedikleri istikameti göreceksiniz.

Benche
3 ay önce - Cmt 01 Eyl 2018, 06:33

Alıntı:
Yağmur suyu kanalı yapılıyor. Alttan kuyuları bağlayıp göle kadar ulaştıracaklar bildiğim kadarıyla. Polis evi kavşağından göl mh tarafına dönüp giderseniz bağlamak istedikleri istikameti göreceksiniz.

anladım teşekürler...

Resul GUL

3 ay önce - Sal 04 Eyl 2018, 20:59

Sonunda Aliya İzzet Begoviç Bulvarı asfaltlanıyormuş Darısı Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı na..

https://www.facebook.com/adana.bel.tr/videos/3261 ...438160518/

Misafir 2b7

3 ay önce - Sal 04 Eyl 2018, 23:31

Çok şükür o berbat parke taşlı yollar Adanaya yakışmıyor. Esas darısı Ali bozdoğanoğlu bulvarına( türkmenbaşı blv devamı). İnşallah bir 15 yıl da oranın asfaltlanmasını beklemeyiz

Murat Ds
3 ay önce - Çrş 05 Eyl 2018, 03:00

Özellikle Türkmenbası ve Yeni stadın olduğu yerlerde asfaltlanmalı. Bld bu konuda halkı mağdur etmeyi bırakmalı.

Misafir 403

3 ay önce - Çrş 05 Eyl 2018, 09:31

Dokulen asfalt kaliteli mi.Gordugum kadariyla direkt parke taslari uzerine dokuluyor.Is gorur mu size gore.Yani bir kis gecince ayni duruma gelmesin.Gostermelik bir sey degildir umarim.Cunku bu bulvar guzel bir bulvar.

sayfa 254
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET