Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 218
Resul GUL
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 00:52

Köprünün Başlığında, Proje Videosundan bir kaç görüntü kırpmıştım

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6226503#6226503

Sanki Mithat Özhan Bağlantısı Dönel kavşakla sağlanmış gibi görünüyor Alttan ise Mithat Özhan transit geçiyor sanki

Ama Proje bittiğinde nasıl olacak Orası muamma Köprü Projesi için hazırlanan Çizimler ve Proje videosu ile Sonradan yapılan işin aynı olmasını temenni ediyoruz Bambaşka bir şey de ortaya çıkabilir..

Umarım akıllı bir iş yaparlar O kadar masraf edip bahsedilen durumları düşünmezseler bu yapılanlar hiç bir işe yaramaz..

Dynamis
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 01:51

Aktarmalı bir şekilde metro uzatılabilir ve durakların yanına kentsel dönüşüm yapılabilir. Tabiki bunus sözlü yapamaz ben ceyhanda yaşıyorum ve onun gibi vizyonsuz birinin bu şehrimizden gitmesini istiyorum. Gerçekten yatırım yapacak, yol, gezilecek alan,ihtisas bölgeleri kurabilecek birine ihtiyaç var Adana'da

Furkan Özer1
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 15:53

Murat Ds
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 17:21

Üye ve misafir arkadaşlara soralım: Büyükşehir Belediyesinden memnun musunuz? Daha farklı sorayım şöyle ciddi bir proje yaptı dediğiniz hayata geçirdiği bir projesi var mı?

Misafir 359

6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 17:57

Ben memnunum. Hizmetleri çok güzel. Proje konusunda da, hükümetin engellemesi çok fazla. Adana zaten çeşitli politikalar sonucu fabrikasız, parasız, katma değersiz bırakıldı. Bunun hesabını hükümete sorun lütfen.

Misafir cea

6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 20:19

Temassız kredi kartımı dolmuşta kullanabiliyor muyum? Dolmuşa nakit ödüyorum ve 2,5₺ , temassız kart geçiyorsa ne kadar ödeniyor?

inanc01
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 22:35

Alıntı:
Sanki Mithat Özhan Bağlantısı Dönel kavşakla sağlanmış gibi görünüyor Alttan ise Mithat Özhan transit geçiyor sanki

bana kalırsa orada transit dönüyormuş gibi görünen yol sadece tren hattı için. Araçlar için ortada yine bir dönel kavşak ve trafik lambası... ve boşa harcanan paralar silsilesi. O kadar para harca git sonuna trafik lambası koy. Düşünsenize boğaz köprüsünün çıkışında trafik lambası olduğunu!

maviegem
6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 12:35

"temassız kart" Özel Halk ve Dolmuşlarda da kullanılıyor..

Misafir 229

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 17:04

İş yerim thk binasının tam karşısında geçen hafta perşembe başlayan yıkımda bugün 1 hafta doldu ve ancak iki kat yıkılabildi. Binanın üstüne iki küçük iş makinesi çıkarılmış iğneyle kuyu kazar gibi yıkıyorlar , 9 kat ne kadar sürer hesap edin.

Misafir cea

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:55

ADANANIN YOKLARI

1) Devlet Opera ve Balesi

2) Hayvanat Bahçesi

3) Akvaryum

4) Olimpik Buz Pateni Salonu

5) Bu vizyona sahip yöneticiler

Yukarıda yazdıklarımın hepsi yapılabilir , hepsini toplasan metro kadar maliyeti olmaz, üstelik yap -işlet devret modeli ile belediyenin cebinden beş kuruş para çıkmaz.
Listemdeki eksikler olabilir sizler tamamlarsanız sevinirim.

sayfa 218
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET