Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
the_owl
5 yıl önce - Cmt 05 May 2012, 22:16

ben belediye için partiye bakmam kişiye bakarım ve belediye seçimlerinde zihni beye atmayı düşünüyorum çünkü gerçekten aytaç duraka göre çok çok iyi şeyler yapıyor adana için örneğin bugün kabasakal mezarlığındaydım bilenler bilir gerçekten yazın toz kışın çamurdan perişan olurduk ne bi asfalt ne bişe şimdi her yer mezarlık araları bile parke döşenmiş her yerde çeşmeler var gerçekten başkan ve emeği geçen herkese teşekkürler

İsmailSY
5 yıl önce - Sal 08 May 2012, 10:11

Alıntı:
Yıllardır ihmal edilmiş olan A.Türkeş Blv. da kaldırım ve kavşak düzenleme çalısmamız dün itibariyle başladı.

Alıntı:
Mavi Bulvar'ın kaldırımlarının yapımına da önümüzdeki günlerde başlayacağız ...

Alıntı:
Akıllı Dokunuş Projesi kapsamında bu yaz beş kavşağımızı yeniden düzenleyip Adana trafiğine nefes aldıracağız.

Alıntı:
Yine yıllardır ihmal edilmiş olan Süleyman Vahit Cad. ve Kozan Bul.nın da kaldirim düzenlemesini yapmaktayız

Alıntı:
MKemal Pasa bul. D-400 trafik kavşağına bağlanması projesinde kamulastirmalarin ve yıkımların yüzde sekseni tamamlandı.

Alıntı:
Saricam Deresi üzerine iki araç köprüsü ve yeşil blv. üzerine yapilacak bir araç köprüsü ile Kozan Cad ve Yuregirin trafiğini rahatlatacağız

Zihni Aldırmaz / Twitter

Ya iyi güzel de şu yollara da bir çözüm bulsalar

İsmailSY
5 yıl önce - Pzr 13 May 2012, 13:45

Çukurova İlçesi'nde bulunan Türkmenbaşı Bulvarı ile Turgut Özal Bulvarı'nın kesiştiği kavşaktaki çalışmalarda son aşamaya gelindi.

http://www.haberler.com/akilli-dokunus-la-trafik- ...86-haberi/

İsmailSY
5 yıl önce - Sal 15 May 2012, 11:12

Alıntı:
altyapı çalısmaları biten cadde ve bulvarlarımızın asfaltını komple değiştireceğiz ...

Zihni Aldırmaz / Twitter...

Bi zahmet...
Doğalgaz ve internet döşeme çalışmalarından dolayı çoğu yer yamalı...kimi yerler çökmüş..

foul23
5 yıl önce - Çrş 16 May 2012, 00:24

adamların aklına daha yeni geliyor böle çalışma ama olsun geç olsun güç olmasın

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ADANA