Ana Sayfa  

Mersin'de olması gereken mağazalar?
Sayfa: Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Sonraki
cevap yaz Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
Ömer_KSK

Prş 26 Nis 2012, 17:36  

Alıntı:
Bir de her ne kadar Carrefour'a kızsak da zaman zaman, Express Carrefour dediğimiz daha minik Carrefour şubelerinin çoğalması iyi olacaktır... Migros pahalı bence...

Her yerde Bim, Şok, A-101, DiaSA ve türevleri açılırken Kipa ve CarrefourSA gibi hipermarket kökenli perakendecilerin "Ekspres" adı altında küçük mağazalar açarak market çöplüğü yapmasına şahsen karşıyım. Bu tür küçük mağaza işlerinin daha çok yerel-bölgesel market zincirlerine bırakılması gerektiğini düşünüyorum.

mesajı beğendiniz mi?
berkaysezer

Prş 26 Nis 2012, 19:10  

En son carrefour la dükkan görüşmesi yaptığımda öğrendim Praktiker ve IKEA Mersin carrefour için teklifte bulunmuşlar fakat aldığım bilgilere göre Praktiker açılacak gibi. . .Hatta IKEA adanaya açmayı planlıyormuş mersine internet mağazası üzerinden hizmet vermeyi düşünüyormus. . .Fakat IKEA açılırsa süper olur gerçekten ayrıca Carrefour eski kurbanlık kesim alanı asfaltlandı altyapısı yapıldı ve atıl durumda bekliyor . . .

mesajı beğendiniz mi?
sengul34

Prş 26 Nis 2012, 19:46  

Alıntı:
Her yerde Bim, Şok, A-101, DiaSA ve türevleri açılırken Kipa ve CarrefourSA gibi hipermarket kökenli perakendecilerin "Ekspres" adı altında küçük mağazalar açarak market çöplüğü yapmasına şahsen karşıyım. Bu tür küçük mağaza işlerinin daha çok yerel-bölgesel market zincirlerine bırakılması gerektiğini düşünüyorum.

Şok ve Dia hariç (bazı ürünler bu marketlerde de olmuyor), Bim ve A-101'lerde aradığımız her markayı ya da ürünü bulamıyoruz maalesef... Sırf ucuz olsun diye, nasıl olduğunu bilmediğimiz gıda ürünlerini almak zorunda değiliz ki... Kipa'yı bilmiyorum ama Carrefour'un hipermarketinde satılan hemen hemen tüm ürünlere ufak şubelerinde de ulaşabiliyorsunuz... Bu da tanıdığınız bildiğiniz hipermarketin şubelerini diğer marketlerden daha cazip hale getiriyor doğal olarak... Gittiğniz başka şehirlerde de gözleriniz alıştığınız marketi arıyor... Her ürün her markette arada çok fazla fiyat farkı olmadan mevcut olsa zaten sorun kalmayacak... Bence marketcilik böyle olmalı...

mesajı beğendiniz mi?: +1
aykutsan

Prş 26 Nis 2012, 19:52  

Pratiker açılsın onada razıyız.
Mersin'e optimum outlet açılsa muhteşem olacak.
Optimum outleti yapan
ronesans g.y.o mesaj gönderdim.cevap bekliyorum

mesajı beğendiniz mi?
serkan33

Prş 26 Nis 2012, 21:13  

Mersin'de Optimum'dan kat kat kaliteli Forum AVM ve Marina varken neden daha aşağısını istiyorsunuz ki? Outletlerde ben çok istediğim şeyleri bulamıyorum mesela, Ankara'daki hiçbir outlet avm'yi beğenmemiştim, Adana Optimum'da öyle aman aman değil, bizim şehrimizde çok daha iyileri var arkadaşlar böyle daha aşağılarını istemeyin yapmayın yani başka şehirlerdekilerde Mersin'de birşey yok sanacak

mesajı beğendiniz mi?
sengul34

Prş 26 Nis 2012, 21:44  

Adana'da Groseri marketler zinciri vardı mesela Mersin'de de var mı acaba? Mersin'e de şubeleri açılabilir. Groseri kaliteli ve birçok çeşit ürünü de birarada bulabileceğiniz iyi bir market... Yukarıda bir arkadaş Praktiker'i yazmış, ona ilave olarak Bauhaus da olabilir...

mesajı beğendiniz mi?
Ömer_KSK

Prş 26 Nis 2012, 22:09  

Mersin'de 4-5 tane Groseri mağazası var. Ayrıca Ekoroma da Adana ve Mersin'de hızla büyüyor.

mesajı beğendiniz mi?: +1
serkan33

Prş 26 Nis 2012, 22:15  

Yapı Marketi olarak Forum'daki KOÇTAŞ'IN dışında bir seçeneğin daha olması iyi olacaktır, artık Praktiker mi olur Bauhaus mu olur bilemeyeceğim ama olsun yani birinden biri..

mesajı beğendiniz mi?
erolcoş

Prş 26 Nis 2012, 22:22  

Optimum'umu küçük görüyorsun sen hiç gitmedin sanırım...

mesajı beğendiniz mi?: -2
aykutsan

Prş 26 Nis 2012, 22:33  

Mersin'e Forum avm daha büyüğü gerek,Bence

mesajı beğendiniz mi?
Mesajları seç: