Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
edeniz
14 yıl önce - Cum 28 Oca 2005, 21:00
Şanlıurfa - GAP Arena

11 yıldır inşaatı devam eden ve sonunda birilerinin bukadar paranın boşa gitmemesi için girişimde bulunmasıyla bu sene yapımı azda olsa hızlanan stadyum inşaatı.
Şahsen resimleri ben bir gazeteden aldım.Haberin bulınduğu gazeteyi şimdi hatırlamıyorum.
Yanlız türkiye bunun gibi birçok işe başlayıp,milyon dolarları yatırdıktan sonra işi yarıda bırakıyor.Buna benzer yatırımlar bitirilebilirse çok güzel olur.

Erdal Tekinbas
14 yıl önce - Cum 28 Oca 2005, 22:15

Arkadas cok haklisin!

Verilen vergiler bosa gitmesin.
Birileri iyi bir sey yaptiriyorsa gelecek hukumet onun zitti olsa bile boyle isleri bitirmesi lazim. Sadece rakip partidenim diye baska bir humetin baslattigi projeleri durdurmak devlet hazinesinden calmak gibi ayni kotulukte bir seydir.

Neyazik ki boyle seyler Turkiyemizde cok SIK goruluyor.
Bu da Turkiyenin gelismesini engelliyor.

edeniz
14 yıl önce - Cmt 29 Oca 2005, 14:24

Son birkaç haftadar Kanal D de her gün ayrı yarım kalmış işlerden bahsediyo.İzleyince yüregü sızlıyo.Yozgat'ta yarım bırakılan rehabilite merkezimi dersin,havaalanlarımı dersin.Neler yokki..
Çok yazık oluyor çooook...

irfan x
14 yıl önce - Cmt 29 Oca 2005, 17:07

Şanlıurfa'da 30.000 kişilik stad ihtiyacı var mı ki? Gösteriş için iş yapmak diye buna derler. Oraya lk önce adam gibi bir spor salonu yapmaları lazım.

kumburgazlı hatice
14 yıl önce - Cmt 29 Oca 2005, 22:20

Şanlıurfaya yapılan stad gösteriş falan değil irfan x'e katılmıyorum kesinlikle. Her ile yapılması şart, takımları 1. ligde olsalarda olmasalarda...Spor salonu ,konser-tiyatro salonları ,sinemalar ve alışveriş merkezleri de yapılması gerekiyor oralara....

Şehrin ileri gelenleri ,zenginleri ,İstanbul'da iş kurup oraya gitmeyen Şanlıurfalı'larda bir şeyler yapmalılar...sadece Urfalılar değil moskovaya alışveriş merkezleri yapan koç holding ve diğerleri de yatırım yapmalı..... yapmazlar ama keşke yapsalar.

sayfa 1
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler