Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
Antalya'da gece hayatı, bar ve restorantlar
« önceki   123456 ... 91011   sonraki »
Ana Sayfa -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
okaaan
2 yıl önce - Prş 28 Hzr 2012, 19:02

Sağolun arkadaşlar cevaplar için..

Sanırım bu tartışmanın sonu yok, nede olsa biriniz üniversite okumuş 5 yıl istesede istemesede gençlik anıları olarak duygusallık yapabilir, diğeri ise antalyada yaşıyor oda aynı şekilde toz kondurmaz...

Bir kişininin ben ikisinde de bulundum bence budur demesi bile o kişinin bireysel eğlence anlayışını gösterir yani subjektiftir o yüzden kafalar karışıyor zaten.

İkisindede uzunca süre yaşamış yada sürekli olarak uğrayan ve eğlence hayatıyla içli dışlı olan kişilerin yorumu daha objektif olabilir...

İkisininde birbirine göre üste ve geride olduğu yanları mutlaka vardır arkadaşlar...

okaaan
2 yıl önce - Prş 28 Hzr 2012, 21:53

Hocam Alanyada barlar sokağı varmış bilginize..

Onur Taner
2 yıl önce - Cum 29 Hzr 2012, 00:26

^^ İyi de, Alanya'daki bir konser için Antalya şehirlisi 2 saatlik yol katetmek istemez, dönüş şartlarını düşünürsek hiç istemez.

mustafa osmanoğlu
2 yıl önce - Cum 29 Hzr 2012, 00:34

Alanya da James Dean, Janus,Bistro Belmann,Summer Garden sağlam mekanlardır.Antalya merkez bu konuda pek canlı değil.

okaaan
2 yıl önce - Cum 29 Hzr 2012, 01:50

onur ama burada bir haksızlık olmuyordu, adam bodrum ile marmaris ile antalya merkezi kıyaslıyor, yani Alanya ile muğla merkezi kıyaslamak gibi, il merkezi mi ilçe mi yoksa genel olarak mı bakacağız?

Antalyada barlar sokağı yok dersen, muğladada yok, ama marmariste var dersen alanyada da var.

Ayrıca Antalya alanya arası 2 buçuk saatse, muğla ile bodrum arasıda 2 saat ona bakarsan insanlar bodrumada bir konser için gitmek istemeyebilir..

ben bölgelere hakkında bilgi sahibi değilim ama karşılaştırma biçimi yanlış, antalyada eğlence yok ama bodrumda var demek mantıksız, aynı şekilde Alanyadaki eğlence muğlada yok demekte mantıksızlık..

Kıyas merkez bazında mı, ilçe bazında mı, yoksa tamamı bazında mı ona göre daha sağlıklı sonuçlar çıkabilir..

örnek Alanya mı bodrum mu..yoksa marmaris mi gibi..

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ANTALYA