Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalyaspor
« önceki   123 ... 2324252627   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 24
ads 1940
4 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 21:15

Alıntı:
Samir Nasri şehri terk etmiş.

Doğru dürüst vergi ödemediği bi ülkede böyle karşılandığı bi şehri mi terk etmiş? ayıp etmiş!!!

O bağırıp çağırıp onu karşılayan asgari ücretli yada işsiz kesim şuan ne düşünüyordur acaba?

Gerçi benimki de soru mu yani bi sonraki yabancıyı nasıl karşılarız diye düşünüyorlardır!!

Emir0707
4 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 00:04

Olayın özüne kısaca değinecek olursak;
Ali şafak bir proje başlattı ve proje doğru işlediği zaman Antalyasporu geçtim bütün Antalyanın hatta Türkiyenin ekmeğini yiyeceği bir proje olacaktı.
-Projenin ilk adımı haciz gelecek olan kulübü biraz rahatlatmaktı, bu yüzden bankadan kendini kefil göstererek taksitle kredi çekildi ve borçlar ödendi, 180 milyon olan borç bölündü ve sene sene taksitlendirilerek finansal olarak rahatlandı.
-İkinci olarak finansal destek ve finansal getiri üzerindeki işlerdi. Şehrin bazı şirketlerinden biraz destek geldi, belediyeden ihaleler alındı yanlış hatırlamıyorsam biri moloz ve biri petrol işiydi. Diğer branşların (basket,hentbol vs) olarak ali şafakın maaşlarda yardım ettiği söyleniyor yine yeni tesislerin yıllık 7 milyon giderinin kendi cebinden karşıladığı söyleniyor.
-Üçüncü olarak dünyada ses getirecek ve takımı iddalı bir şekilde üst sıralara taşıyacak transferler yapıldı ki isim olarak iyi transferler yapıldı (nasri, menez, vainqueur, djourou, maicon) bunlarında bir gideri vardı takımın alacağı galibiyetler primleri ve gelecek reklam, diğer destekler düşünülerek yapılan transferlerdi buraya kadar herşey iyi gitti

Karaman Ahmet
4 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 00:05

Nasriyle Basaksehir ilgileniyormus

Emir0707
4 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 00:22

Alıntı:
Olayın özüne kısaca değinecek olursak;
Ali şafak bir proje başlattı ve proje doğru işlediği zaman Antalyasporu geçtim bütün Antalyanın hatta Türkiyenin ekmeğini yiyeceği bir proje olacaktı.
-Projenin ilk adımı haciz gelecek olan kulübü biraz rahatlatmaktı, bu yüzden bankadan kendini kefil göstererek taksitle kredi çekildi ve borçlar ödendi, 180 milyon olan borç bölündü ve sene sene taksitlendirilerek finansal olarak rahatlandı.
-İkinci olarak finansal destek ve finansal getiri üzerindeki işlerdi. Şehrin bazı şirketlerinden biraz destek geldi, belediyeden ihaleler alındı yanlış hatırlamıyorsam biri moloz ve biri petrol işiydi. Diğer branşların (basket,hentbol vs) olarak ali şafakın maaşlarda yardım ettiği söyleniyor yine yeni tesislerin yıllık 7 milyon giderinin kendi cebinden karşıladığı söyleniyor.
-Üçüncü olarak dünyada ses getirecek ve takımı iddalı bir şekilde üst sıralara taşıyacak transferler yapıldı ki isim olarak iyi transferler yapıldı (nasri, menez, vainqueur, djourou, maicon) bunlarında bir gideri vardı takımın alacağı galibiyetler primleri ve gelecek reklam, diğer destekler düşünülerek yapılan transferlerdi buraya kadar herşey iyi gitti

Devamını yazamıyorum çünkü
Alıntı:
Mesajınız sitede yayınlanmaya uygun bulunmadı
uyarısı çıkıyor ve hiçbir küfür tehdit veya argo bir sözcük yok, anlamadım

M. Ali Özdoğan
4 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 17:10

takimin başına hamza hamzaoğlu getirildiği söyleniyor doğru mu

Cenk Gültekin
site denetçisi

4 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 17:11

Antalyaspor’un değil, Akhisar’ın başına geçti Hamza Hamzaoğlu..

leventakbulut
4 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 23:28

Hatan var...Antalyaspor ile anlasti.

Cenk Gültekin
site denetçisi

4 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 01:00

Doğru, kusura bakmayın ben yanlış okumuşum..
Hayırlı olsun Antalyaspor’a..

Emir GÖKER
4 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 17:13

Antalyaspor'da Samir Nasri'den sonra Jeremy Menez de gitmiş. Menez, Club Amerika takımına transfer oldu.

Cenk Gültekin
site denetçisi

4 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 19:52

Nasri nereye transfer oldu?
Hiç haberim olmadı..

sayfa 24
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 2324252627   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET