Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
Serhad SOYLEM
3 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 15:26

Keşke daha önceden bu işe başlasa idiler... Sonunda askeri havaalanının taşınması için harekete geçmişler :

http://www.kokpit.aero/samandra-4-alay-tasiniyor

mega loman19

3 ay önce - Çrş 13 Şub 2019, 07:38

haberden hastane isinin iptal olduğunu anladım...

Misafir 988

3 ay önce - Çrş 13 Şub 2019, 08:12

Ben olsam Avrupa yakasi icin eski Bayrampasa Cezaevi alanina sehir hastanesi yapardim. Devlet hastanesinin prefabrik binalarini yikardim. Ama orda su an toki tarafindan
yapilan 10 katli binalar var.

Serhad SOYLEM
3 ay önce - Çrş 13 Şub 2019, 10:48

Haberden Hastane işinin iptal olduğunu anlamak anlamsız. Bilakis bu sürecin hızlanması, bir an önce askeri havaalanının taşınması ve olayların kapanması için ihaleinin seçim yatırımı olarak bir an önce yapılması anlamı çıkar bence.... Çünkü o alan zaten Sağlık Bakanlığına tahsis edildi, devir anlaşmaları çoktan yapıldı. Yani o arsa zaten Sağlık Bakanlığına ait. Şimdi kalkıp arsanın niteliğini değiştirmek anlamsız olacaktır...

Karşı tarafa zaten Şehir Hastanesi yapılmakta. O yüzden size bırakmazlar kardeşim Avrupa Yakasına ikinci Şehir Hastanesi fikrini...

mega loman19

3 ay önce - Çrş 13 Şub 2019, 16:19

Haberde vazgecildi iması yok mu?

Alıntı:

HASTANE OLMASI GÜNDEME GELMİŞTİ

Bölgedeki hızlı yapılaşma ile birlikte yerleşim birimi arasında kalan meydanın bir dönem bölge hastanesi olmasına karar verilmişti. Bu taşınma sonrasında Samandra Meydanı'nın nasıl değerlendirileceği merakla bekleniyor.

Serhad SOYLEM
3 ay önce - Çrş 13 Şub 2019, 18:36

Haber sadece habercinin şahsi fikirlerini yazdığı yazı. Yoksa arsa ile ilgili kaç defa ihale duyurusuna çıkıldı ve ihale ertelendi, Reisi Cumhur HAYALİM diyerek o alana yapılacak şeyi üstüne basa basa söyledi.

Şahsen benim fikrim bu münferit olay ihale sürecini hızlandıracaktır...

gençkurt
3 ay önce - Cum 15 Şub 2019, 23:45

Avrupa yakasındaki ikitelli-başakşehir şehir hastanesi yükselmeye devam ediyor, ama Sancaktepe'nin daha inşaatı bile başlamadı.

gençkurt
3 ay önce - Cum 15 Şub 2019, 23:50

İnşaat işinden anlamıyorum, fakat gözüme çok battığı için soruyorum, Yukarıdaki resimde daire içine aldığım Bilkent şehir hastanesi asfaltı tepenin üstüne mi atılmış, yoksa bana mı öyle geliyor

Serhad SOYLEM
3 ay önce - Cmt 16 Şub 2019, 12:13

Açıkcası beni yegane ilgilendiren şey Sancaktepe Şehir Hastanesi projesi. Bir an önce ihale yapılsa ve ilk kazma tören ile vurulsa başka bir dileğim yok...

ali dostbey
3 ay önce - Cmt 16 Şub 2019, 12:24

Alıntı:

İnşaat işinden anlamıyorum, fakat gözüme çok battığı için soruyorum, Yukarıdaki resimde daire içine aldığım Bilkent şehir hastanesi asfaltı tepenin üstüne mi atılmış, yoksa bana mı öyle geliyor

Bir göz yanılması yaşamışsın, o kısım bir durak, duraklama yada park alanı, dikkat edersen orada duraklamış/park etmiş araçlar var

sayfa 10
« önceki   123 ... 91011121314   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet