Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 779
Leo Cangele
3 ay önce - Cmt 21 Arl 2019, 15:37

Sakaryaspor Antalya kampı kadrosunu açıkladı

(+)

ilker5454

3 ay önce - Cmt 21 Arl 2019, 23:44

Transferde ses yok mu hala. Başkan Batuhan’ı Ferhat’ı dilaver yalanladı

Leo Cangele
3 ay önce - Sal 24 Arl 2019, 18:36

Sakaryaspor Samsunspor lu orta saha oyuncusu Onur eriş i kiraladı. Bana göre çok gereksiz bir transfer kadroda bulunan bir çok çöp oyuncudan farkı yok. Son 3 senede 30 maça bile çıkmamış faydası olacağını sanmıyorum. Kaliteli olan bir çok oyuncuyu yine rakiplere kaptırdılar. Sırf transfer yapmak için yapılan transferlerden birisi gibi geldi bana.

Leo Cangele
3 ay önce - Prş 26 Arl 2019, 13:23

Geçen sezon oynanan Sakaryaspor Samsunspor karşılaşması maç öncesi Şampiyonlar Ligi Müziği.
Tribünler atmosfer müthiş. 2 şehir takımı taraftarıyla Süperligi hakediyor

osman akar
2 ay önce - Çrş 01 Oca 2020, 21:50

Alıntı:
Değerli Sakaryasporlular;

Öncelikle 2020 yılının Sakaryaspor camiası ve taraftarlarına hayırlı olmasını diliyorum. Son iki yılda finallerde kaybettiğimiz şampiyonluğu bu sene kazanıp Sakarya halkına armağan edeceğimize şahsım başta olmak üzere bütün yönetimin ve futbolcu arkadaşlarımızın inancı tamdır.

Herkesin heyecanla beklediği transferler konusunda da herkesin gönlü rahat olsun. Görüştüğümüz oyuncular ve kulüpleri ile müzakerelerde sona gelmiş bulunmaktayız. 1-2 gün içerisinde gerçekleştireceğimiz nokta transferlerin takımımıza katılması ile beraber gücümüze güç katıp şampiyonluk yolunda daha sağlam adımlarla ilerleyeceğiz.

Artık Sakaryaspor’un her maçı finaldir. İkinci devre oynayacağımız 17 final maçımız var.
Sakaryaspor, şehirle bütünleşerek bu 17 maçtan alnının akıyla çıkacak ve özlemi olan kupaya kavuşacaktır.

Son olarak, başlattığımız forma kampanyasında başta Sn. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce olmak üzere. Sn. Valimize, Sn. İlçe Belediye Başkanlarımıza, Sn. SATSO Başkanımız ve oda üyelerine, Sivil Toplum örgütlerine, İşadamlarına, taraftarlarımıza ve bizlere desteklerini esirgemeyen herkese camiamız adına teşekkürlerimi iletiyorum.

Sakarya nehri bir olduğu zaman önünde duracak hiçbir güç yoktur! Birlikte daha güzel ve daha güçlüyüz.

2020 bizim yılımız olsun.

Derin saygılarımla…
Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç

Leo Cangele
2 ay önce - Çrş 08 Oca 2020, 21:01

ilker5454

2 ay önce - Prş 09 Oca 2020, 00:33

Ne gündü ama ya 30 bin kişi Bursa sokaklarındaydık.

osman akar
2 ay önce - Prş 09 Oca 2020, 14:48

Leo Cangele
2 ay önce - Prş 09 Oca 2020, 15:08

Turhan sofuoğlu... Aykut kocaman... Oğuz Çetin zamanın efsane 3lüsü. Fakat şuan şehrin takımlarına zerre faydaları yok.İnsan destek amaçlı yapılan forma kampanyasına bari katılır. Varlığını bir belli eder. Nankörler topluluğu.

Serdivanlı Enes

2 ay önce - Cum 10 Oca 2020, 10:41

Pazar günü deplasmanda oynayacağımız Velimeşespor maçı Trt spor dan canlı yayınlanacak.

sayfa 779
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET