Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 775
Gokhan Bayraktar
3 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 00:13

Neden olmasin? Psg, City arap zenginler sayesinde bu noktaya geldi. Artik kuluplerin isleyis tarzi degismeli ve sirketlesmeliler. Buna taraftarin sevinmesi hatta destek vermesi lazim.

Orhan kahraman5454

3 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 01:38

Gökhan
kardeşim bizim sakarya şehrinin ne yazıkki düşüncesi maalesef böyle değil bende senin gibi düşünüyorum ama taraftar buna her zaman karşı geliyor sakaryada ama sonra da bize niye kimse destek olmadığını söylediğinde sen karşı geldiğin için dedin mi sen haksız oluyorsun bu şehirde

Denizlispor isim hakkı almış galiba 5 milyon diye para duydum bu para az para mı bizede böyle destek olan çıksa fena mı olur desen hayıırr asla olamazz denir

Kusura bakmayacaksın o zaman ilker kafa düşüncesi sakarya şehrinde senin gibi olmaya devam ederse daha çok 3.liglerde dolaşır dururuz belkide bir kaç sene sonra kaybolup gideriz

Çıkıpda bize kimse niye sahip çıkmıyor diye beklenti içine girmeyecek kimse 2 3 senedir play off finallerine kalan biz bu sene transferi açamazsak eldeki topcularda giderse bu sene küme düşmemeye oynarız

Kimse beklemesin sakaryalı birilerinin çıkıpda kulübe 15 20 milyon para hibe etmesini

Seçilen yönetimlerin bile büyükşehir başkanına çıkıyor 2.gün bize yardım et diye

Sakaryasporun buralarda sürünmesini istemeyen biri asla ben o sponsorluğu istemem bunu istemem demez kulübe birileri yardım etsinde nasıl ederse etsin diye bakar

Koskoca dünya kulüpleri sponsorluklar olmadan bu kadar zengin olabilirmiydi acaba liverpolu barcelonası madridi m.cıty sinin sahiplerine bak bakalım kaçı o ülkenin takımının vatandaşı

Bu düşünceniz değişmediği sürece bu kulüp asla bu liglerden kurtulamaz ilker Sakaryalı birilerinin bizim kulübü şaha kaldırmasını boş yere beklemeyin

Bu kulübün kendi yağı bile yok nasıl kendi yağında kavrulacak

Senin sevdiğin fenerin basketbol belki de futbol kulübün bile fenerbahçe ülker değil mi

Fener taraftarı sesini çıkardımı böyle bişey olamaz diye

İlker daha çookk beklersiniz bu düşünceyle kulübün tff 1.lig ve süper lige çıkmasını görebileceğimiz en üst nokta 3.lig işte

40 50 kişilik deplasman tribünlerine girebileyim diye birbirinin üstüne daha çok çullanır taraftar seviyor bu işleri nasıl olsa

Deplasmanlara 25 30 bin gitmekle kulüp çıkmıyor üst liglere cebinde manin varsa çıkarsın

2 hafta önce karagümrükte sadece erkan zengin denilen adam bizi evire çevire yendi kalitesiyle yendi bizi adamlar bu işler hep parayla oluyor taraftarın deplasmana akın etmesiyle olmuyor bu işler

Bu şehirde ismail gürses gibi cevat ekşi gibi kulübün anasını ağlatıp kaçacak sakaryalı daha çook var

2 senede 5 milyon transfer engeli cezası borcumuz oldu nasıl iyimi ilker

İnrahim nalbant cumhur ekşi sence ceplerinden 10 milyon çıkarabilirler mi hayır onlarda kulübe takıp gidecek seneye 8 10 a çıkar transfer engeli borç doğru mu

Bakan mı çıkıp ödeyecek yooo

Bak sivas kaç senedir süper ligde ve ismimin önünde sponsor firma var 1 tane sivaslı çıkıpda o sponsor kulüp ismi önüne koyulamaz dediğini duydun mu yok neden adamlar süper ligde aptalmı ki hazır iyi yerdeyiz düzenimiz bozulsun alt liglerde sürüneyiz diye biraz mantık yürüt

Bu saatten sonra nasıl kendi yağında hangi imkanlarla kavrulmayı bekliyorsun ilker büyükşehir başkanının ağzının içine bakan kulüpsün

ilker5454

3 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 13:44

Abi kulübü satın almak ayrı bir şey. Psg City örnekleri başka bir şey Fenerbahçe örneği başka bir şey.
Ben sponsor istemiyorum mu dedim. En büyük gelir kaynağımız sponsorlar olmalı tabi ki. Forma stad tribün vb. Ama kulübün satılması gibi yok Katarlılar alacak vb gibi şeylere kesinlikle karşıyım.
Ruhu kaybedemeyiz her ne olursa olsun. 2 senedir play off finalinde kaybediyoruz evet sona kadar gidip kaybediyoruz. Bu sene olsa yine gideriz 30 bin kişi. Bu ruhu öldürdükten sonra pek bir anlamı kalmaz.

Orhan kahraman5454

3 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 15:08

Niye öyle düşünüyorsun kulübü atıyorum çok zengin yabancı iş adamları alsa kulüp şaha kalksa avrupa kupalarına katılsa mesela yabancılara satılıp taraftarın ruhu kaybolmuş mu olur

Şuan taraftar ruhu varda ne oluyor kulübün işleyişi batık şekilde devam ediyor şuanki 3.ligde olmamız taraftarın ruhunu mu okşuyor sence

Transferi açamazsak elimizdeki topcularda gitse ne olur bu kulüp ilker düşün bakalım

3 5 milyon bütceyle bu kulüp nasıl şaha kalkacak ilker nereye para yetişir ilker koskoca Sakaryasporu bu paralarla nasıl yönetebilirsin mesela

Sen hala çok zengin sakaryalının biri gelip kulübü şaha kaldıracak hayalimi kuruyorsun yoksa

Ben hayal kurmayı asla sevmem hayatın gerçeklerine bakarım

Dünyanın dev kulüplerini araştır % de kaçta kaçını yabancı şirketlerin elinde mesela

İngilterede arsenalin sahibi nereli unıtedın liverpolun chelseanin city nin hiç araştırdın mı ilker kulüpler şuan hangi ligde nerelerde oynuyorlar bilgin var mı araştır bakalım

DepTr
3 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 20:49
Sakaryaspor 2018/2019 tribün performansı

Sakaryaspor'un muhteşem tribün görüntüleri.

salihhr
3 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 20:11

Sakaryaspor'un bugün 54. kuruluş yıldönümü. Kutlarım. Seviyoruz seni renktaş en kısa zamanda üst liglere çıkman temennisiyle

salihhr
2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 18:51

Sakaryaspor 2003-2004 kadrosu
Sağ altta oturan Mesut Ünal, önündeki ise çocuğu Enes Ünal

(+)

Orhan kahraman5454

2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 23:04

Hey gidi ne gunlerdi dunku cocuk enes unal bugun buyudude avrupanin iyi liglerinde top oynuyor

Orhan kahraman5454

2 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 15:53

Az önce gruplar çekildi diğer gruba göre bizim grup daha zayıf takımlar var ama bunu sahaya çıkıp yüreğini ortaya koyarak gösterebiliriz

İnşallah bu sene bizim yılımız olur da play offlarla uğraşmadan direk çıkarız

(+)

ilker5454

2 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 13:56

Rakip takımımız da yok bu sene baya boş geçicek gibi Kolay grup gibi gözüküyor ama hiç belli olmaz bu işler. Daha bizim takım yok başkan ynei gelicek falan bir sürü işimiz var kendimize bakmamız lazım

sayfa 775
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET