Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 650
Orhan kahraman5454

2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 17:37

Gümüşhane maçı hafta içine denk geliyor heralde

SeTu54
2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 13:38

10 Şubat Cumartesi Pendik (i)
14 Şubat Çarşamba Gümüşhane(d)
18 Şubat Pazar Zonguldak (i)

Talha Mayhoş ve Cenk Kaplan sarı kart, Burak Bekaroğlu da kırmızı kart sebebiyle cezalı.

SeTu54
1 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 11:23

Batuhan Karadeniz ilk 11 de çıkabilir pendik maçına

Misafir bbe

1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 18:37

Sosyal medya da bilet fiyatlarına çok tepki gösteren arkadaşımız var, İsmail amca açık açık söyledi sezon başında kombine alın diye. Sakaryaspor’a senelik 250 lirasını ayıramayan arkadaşlar gitsin 54.Dakika’nın çekilişine katılsın oradan bilet kazansın.Süper lig de bile fiyatların daha ucuz olduğu dogrudur fakat kulübünde uygun görüp belirlediği fiyat budur.5 Liraya kale arkasında izleyebilir durumu olmayan bukadar basit şu bilet fiyati konularına bir turlu son veremedik gitti.Daha lig ler baslamadan kombine satılırken maraton alt fiyatları belliydi Tatangalar bu fiyati bildigi halde maraton alt ta olmayı tercih etti öğrencileri düşünerek kale arkasını tercih etseydi.

adnan41
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 19:02

Arkadaşlar bilet fiyatlarından çok şikayet okuyorum acaba bilet fiyatları ne kadar yazabilirmisiniz belki daha önceden yazılmıştır ama kaçırmış olabilirim.

furkansiner

1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 23:21

Biletler bence normal, sorun tatangaların maratonu seçmesi kale arkası olmalıydı.

(+)

adnan41
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 23:26

Bilet fiyatları bence normal ayda 2 kez olan bı etkinlik için çok yüksek degil, sigara olmuş 13 lira bu fiyatlar bu lig için normal maraton 20 TL olabilir başkada anormal bı durum göremedim.

SeTu54
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 23:43

Fiyatların bu şekilde olacağı kombine fiyatlarından belliydi.Kombine alanları zarar ettirmeyecekleri içinde fiyatlar bu şekilde olmaya devam eder.Kombine alan biri olarak fiyatlardan memnunum.Kombinem olmasaydı yine de fiyatları normal karşılardım.Bu yönetim taraftara kulak vermiyor kendi bildiğini okuyor okumaya da devam eder.

Orhan kahraman5454

1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 23:55

Her şeyi sigarayla kıyaslamayın kardeşim ben sigara içmiyorum 3.ligdeki bir maç için bu fiyatlar pahalı sen bu ligde bu fiyatlar sudan ucuz dersen süper lige çıkarsan bu fiyatın 3 katı olacağını unutma

Süper ligdeki çoğu takımın fiyatına yakın fiyata belkide daha pahalısına bilet alıyoruz

İnsanlar sokakta bulmuyor bu parayı sakaryaspor yönetimi taraftardan çok bizi müşteri veya kazılacak kaz olarak görüyor

Yarın c.tesi iş günü bir çok taraftar işte güçte stadda taraftar 10 bini bulmayacak ama bunun nedeni saat 1 30 da maçın olmasından çok stada gidiş gelişte de yol parası masrafı yapacak herkesin aracı yok çarşıdan tek dolmuşla stada gidiş geliş sadece 1 kişi 5 tl en az bunun yemesi içmesi sigarası de kendi evindeki maça en az 50 tl masraf demek

ilker5454

1 hafta önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:48

Abi şu sigara muhabbetini yapmayın bence çok saçma ya. Bu nasıl bir karşılaştırma herkesin dilinde anlamıyorum. Bu fiyatlar fazla tabi ki bu lig için . Numaralı alt 50 lira nedir ya Bomboş oluyo her maç tam fiyasko resmen 50 tl verecek adam cumartesi öğlen gelecek salak salak bir futbol izlicek.
Ben en başından beri söylüyorum dolu tribün hem futbolumuzu hem de taraftarlığımızı şehrin dokusunu bile değiştirir. Bu yanlışlar yapılıyor ve de yapılmaya devam edecek. Koskoca statta 7-8 bin kişiye oynayınca insan garipsiyor gerçekten ben yakıştıramıyorum.

sayfa 650
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET