Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 649
furkansiner

8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 15:31

Berabere kaldık maalesef haftaya içerde pendigi yenemezsek hocayı gönderir yönetim

SeTu54
8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 15:34

Hacettepe kalecisi topu anında oyuna sokarak takımını atağa çıkartıyor bizim kaleci beraberlige razı bir sekilde uyuşuk uyuşuk bekleyip zaman geçirmeye çalışıyor.Tac atışı kullanıyoruz 10 saniye geçiyor aradan hala tacı kimin kullanacağı topu kime atacağı belli değil bu uyuşukluk bosvermis nedir boyle ya.ilk yarı oynadığımız maçlarda kanatlar sürekli çalışırdı isabetsizde olsa ortalar yapilirdi artık o üretkenlik te kalmadı..2 haftada 4 puan gitti bu oyunla bu ruhsuzlukla şampiyonluk hayal.Her hafta sakat her hafta cezalı futbolcu nereye kadar gidecek bakalım...Engin efendi maç sonu açıklamasını merak ediyorum hakememi bahane bulacak tribünden edilen kufurleremi kırmızı kartamı.

Misafir 2eb

8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 15:38

engin ne zaman başarılı olmuş ki yönetim o parasızlık operasyonlarında kullanıyo şimdi olduğu gibi takım düşüşe geçip hedefimiz playoff diyecek play off ta şanşsa çıkarsa çıkar yoksa şampiyonluk hayallll...

Misafir 204

8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 15:56

bu hocayla basari imkansiz orhan kahraman

Orhan kahraman5454

8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 16:11

Kusura bakma misafirde arkadaşının sana yavaş şekilde geri pas verdiğinde topu kontrol edemeyip ayağının altından kaçıran sonra da rakip gole giderken düşürüp kırmızı yersen mal mal bunun suçlusu engin hocada diyemezsin

Misafir 204

8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 16:21

bilmiyorum orhan bey ben maci seyrettim pek isik göremedin topcularda paralarini alamadiklari belli akillari parada oyun da degil

Misafir 2eb

8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 18:28

yav bu kadroyu kuran oluşturan yönetim -teknik direktör dür fatih gibi oynayan adamı gönderip oynamayanı kadroda tutanlar suçlu değil se kim suçlu para yok deniliyor sezon başında olan parayı adam gibi kullanmayıp çarçur eden suçlu değilse kim suçlu SAKARYA ya gelipte ruhsuz top oynayan suçlu değilse kim suçlu
YENİ STADYUM un var Hani reklamın her hafta en az 10 bin kişiye oynuyon kendi evinde Diğer takımlar çokmu zengin bizim kulupten para bulmak yönetimin İYİ hoca bulmak yönetimin İYİ oyuncu bulmak yönetimin işi DEMEKKİ yönetim - Teknikdirektör iyi değil Bunun sonucu Takım iyi değil

Aytigin
8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 18:41

Eski günlerdeki gibi ligde görmeyi istiyoruz Sakarya ve sakaryasporun yeri ayrı.

SeTu54
8 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 00:20

Maç sonu röportajlarıni izliyorum Engin hoca başlıyor ondan Allah razı olsun bundan Allah razı olsun hoca bırak onu bunu futboldan bahset bizlere 3 maç ta 1 gol attık bu işin çözümü ne bunları anlat bizlere . Teknik heyet ve futbolcular 1 puan aldılar diye neredeyse göbek atacaklar.Sampiyon olacağız diye sözler verdiyseniz bize 1puan aldı diye sevinen değil 2 puan kaybetti diye üzülecek insanlar lazım...Bu ligde bizimle yarışan 1 değil 5 6 takım var ve bugün yendikleri taktirde puan farkları 6 7 lere çıkacak iş işten geçiyor artık. Transfer sezonuna Burak gitseydi keşke resmen canlı bomba adam okadar erken dakika da kırmızı kartı göze almak nedemek belki gol yiyecektik ama 70 dk skoru değiştirme şansımız fazlasiyla olurdu.Bu saaten sonra istersen pendik e 5 at Gümüşhane maçında ne olsa yine ruhsuzluga devam edecekler.

furkansiner

8 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 15:48

Sakaryaspor'umuz önümüzdeki hafta 8 günde 3 maça çıkacak.

10 Şubat | (E) Pendik
14 Şubat | (D) Gümüşhane
18 Şubat | (E) Zonguldak Kömür

sayfa 649
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET