Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
nusret erdoğan
4 yıl önce - Sal 02 Tem 2013, 11:16

Ankaragücü'nünde kaderi aynı oldu. potansiyeli olan şehir takımları,inşallah en kısa zamande hakettiği yerde olurlar.

Alptekin K
4 yıl önce - Sal 02 Tem 2013, 13:29

Üniversite öğrencisi olduğum zamanlarda iç saha maçlarına giderdim hey gidi Sakarya. Tatangalara selamlar, Sakarya'ya başarılar

Semih1940
4 yıl önce - Çrş 03 Tem 2013, 12:28

Vayy bee nerden nereye.. Bir zamanlar Süper ligde fırtına gibi esen Sakaryaspor 3. lige düşmüş.. Umarım tekrar layık olduğu yere, Süper lige dönerler..

Ömer Çiçek

4 yıl önce - Pzr 01 Eyl 2013, 17:59

Sakaryaspor bugün 1. Haftası oynanan Spor Toto 3.Lig 2.Grup maçında Elazığ Belediyespor'u 7-0 mağlup ederek lige güzel bir başlangıç yaptı. İnşallah takımımız bu şekilde devam eder ve sene sonunda tekrar üst lige çıkmayı başarırız.

ads 1940
4 yıl önce - Prş 05 Eyl 2013, 12:32

Yeni sezonda 2. lig yolunda Sakaryaspora başarılar dilerim.

Barış HAKAN

4 yıl önce - Pzr 08 Eyl 2013, 20:39

Sakaryaspor, Spor Toto 3.Lig 2.Grup ikinci haftasında deplasmanda İzmir'in ilçe takımı Balçova Belediyespor'u 11. dk Hacı Ömer'in golüyle 1-0 kazandı.

Sakaryaspor'un kazanmasını çok sevindim. Şehrimize heyecan kattı. Her zaman diyoruz "Sevdanın Ligi Olmaz" Dilerim Sakaryaspor yeni stadına kavuştuğunda süper ligte olacaktır.

furkansiner

4 yıl önce - Pzr 08 Eyl 2013, 20:49

2 de 2 yaptık ve lideriz haftaya stadı dolduralım ve liderliğimizi koruyalım
uzun süreden beri 2 maç üst üstte yendiğimizi hatırlamıyordum. artık yüzümüz gülmeye başladı

Barış HAKAN

4 yıl önce - Pzr 02 Şub 2014, 17:40

Sakaryaspor bugün deplasmanda Düzyurtspor'a 5-0 mağlup oldu. Son iki maçta çıkış yakalamıştı. Önce Elazığ Belediye deplasmanında 2-1 ardından sahasında Balçova Belediye takımına karşı 0-0 beraberlikle ayrıldı. Ama görünen o ki ligin dişli takımlara karşı halen de hezimet sonuçlarla kan kaybetmeye devam ediyor. Sakaryaspor bu hallere düşecek takım mıydı?

Sakaryaspor'a 5 yıl transfer yasağı verilmeseydi şuan çok farklı konumda olacaktı. En azından zirvede kalma mücadelesi verirdi. Bir yandan yeni modern stadyum çalışmaları var. Dilerim yeni stadıyla birlikte Sakaryaspor eski günlerine döner.

furkansiner

3 yıl önce - Pzr 16 Mar 2014, 17:01

bugün darıca genclerbirliğini deplasmanda 1-0 yendik hazırlanın haftaya ünyespor a maçına gidiyoruz hem wow sakarya ailesi olarak görüşmüş oluruz hava güzel olursa yeni stadyuma da gideriz gençler kimler geliyor haftaya

orhan kahraman 54
3 yıl önce - Pzr 16 Mar 2014, 17:09

nasib olursa bana uyar nasipse stadın orayada gideriz resim videoda çekeriz 4 koldan tabi inşAllah havada güzel olur zamanı olan arkadaşlar olarak bu bizim codexx arkadaşdanda randevu istesekmi

En son orhan kahraman 54 tarafından Pzr 16 Mar 2014, 17:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET