Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
furkansiner

5 yıl önce - Pzr 17 Hzr 2012, 13:53

47. yılımız kutlu olsun bugün doğum günü sakaryasporun

cargo
5 yıl önce - Pzr 17 Hzr 2012, 13:58

Alıntı:
Sakaryasporlu taraftarlarımız iyi günde kötü günde Sakaryaspor'a sahip çıkıyor. Ne de olsa "Sevdanın Ligi olmaz" demiştir taraftarlarımız.

Bu sevgi ve inancla Sakaryaspor ve coşkulu taraftarı her şeyin en iyisine laik.
Güzel günler sizleri bekler insallah, haydi Sakaryaspor

..doğum günün kutlu olsun

Enes54

5 yıl önce - Pzr 17 Hzr 2012, 14:10

şehrin gözbebeğinin doğum günü kutlu olsun

ads 1940
5 yıl önce - Pzr 17 Hzr 2012, 14:19

Doğum günün kutlu olsun Sakaryaspor.

Emir ERTEN

5 yıl önce - Sal 19 Hzr 2012, 01:24

Sakaryasporu yeniden Bank Asya 1. ligde görürüz umarım.Taraftarı olan takımların düşmesine üzülüyorum.Sakaryaspor'un aslında hakettiği yer süper ligdir.

alen_1989
5 yıl önce - Cmt 18 Ağu 2012, 15:40
Sakarya Büyükşehir Belediyesinden Sakaryaspor altyapısına bayram hediyesi.

Başkandan Altyapıya Bayram Hediyesi
Sakaryaspor altyapısının her türlü sorumluluğunu üstlenen Büyükşehir Belediyesi, altyapıya 2 otobüs armağan ederek ulaşım sorununu da kökünden çözdü. Otobüslerin teslim töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Altyapının sorumluluğunu devralarak spor yapan gençlerin her türlü ihtiyacını karşılıyoruz. Tesis inşaatına da en kısa sürede başlayacağız. El birliği ile Sakaryasporumuzu özlenen yerlere getirmek zorundayız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sakaryaspor Kulübü ile mutabakat yaparak devraldığı Sakaryaspor altyapısının eksiklerini bir bir yerine getiriyor. Başkan Zeki Toçoğlu’nun daha önce müjdesini verdiği altyapıya verilecek iki otobüs, Erenler’de bulunan sentetik sahada düzenlenen törenle teslim edildi. Teslim törenine Başkan Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca, ASKF Başkanı Hüseyin Kama, Sakaryaspor Altyapısı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan, altyapı antrenörleri ve sporcular katıldı.

Uyanacağımız günler yakındır
Otobüslerin teslim töreninde ilk olarak konuşan Sakaryaspor Altyapısı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan, Sakaryaspor için, altyapısı için, Sakarya için anlamlı bir gün yaşadıklarını dile getirerek, “Herkes biliyor ki Sakaryaspor uyuyan bir dev. Bugün yanımızda olanlarla inşallah başarılarımızı paylaşacak, Sakarya’da yaşayarak Sakaryaspor’a rakip olanlara da başarımızı göstereceğiz. Uyanacağımız günler yakındır. Bize desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Her şey çok güzel olacak
Tamer İlaçan’dan sonra kürsüye çıkarak teşekkür konuşması yapan Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca ise, “Bugün büyük bir gün, Sakaryasporumuzun geleceği burada. Her şey inşallah çok daha güzel olacak. Zeki Başkanımız sağ olsun, kendilerine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Tesis inşaatına da kısa sürede başlanacak
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu hem fiziki olarak hem de zekâ olarak futbola çok müsait ilde yaşadıklarının altını çizerek başladığı konuşmasında son zamanlarda futbolda beklenen durumda olmadıklarını vurguladı. Başkan Toçoğlu, “Bütün spor camiası olarak önümüze bakmak, el birliği ile Sakaryaspor’u özlenen yerlere getirmek zorundayız. Bunun tek yolu altyapıya gereken özeni vererek geleceği garanti altına almaktır. Sakaryaspor Kulübü ile yaptığımız mutabakatla altyapının sorumluluğunu devralarak spor yapan gençlerin her türlü ihtiyacını karşılıyoruz. Tesis inşaatına da en kısa sürede başlayacağız. Altyapı koordinatörümüze ve hocalarıma güveniyoruz, iyi yolda olduğumuzu düşünüyoruz” dedi.

Otobüsler Sakaryaspor’un geleceğini taşıyacak
Gençlerden çok şeyler beklediklerini ifade eden Başkan Zeki Toçoğlu, “Her türlü desteği gençlerimize veriyoruz, vereceğiz. Gençlerimiz çalıştıkça daha güzel başarılar gelecek ve Sakaryasporumuzu hep birlikte el el güzel günlere taşıyacağız. Otobüslerimiz hayırlı olsun. Otobüsler Sakaryaspor’umuzun geleceğini taşıyacak. Allah kaza bela vermesin. Sakaryaspor’a desteğimiz her zaman devam edecek” ifadelerini kullandı.

Anahtarlar teslim edildi
Konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu ve Sakaryaspor Başkanı Vedat Yaşlıca, otobüslerin anahtarını Sakaryaspor Altyapısı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan’a teslim etti.

Amatör evi açılıyor
Teslim töreni sonrası Başkan Zeki Toçoğlu ve beraberindeki protokol bayramdan sonra açılacak olan Amatör Evi’ni gezdi ve incelemelerde bulundu.

Kaynak= Sakarya Büyükşehir Belediyesi

alen_1989
5 yıl önce - Prş 06 Eyl 2012, 00:56

Tek Derdim Sakaryaspor’a Destek

İl Genel Meclisi Toplantısı’nda Sakaryaspor ile ilgili de açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Bu şehirde şöyle bir şey var, Zeki Toçoğlu parayı versin ama kararları biz verelim, kulübü biz yönetelim. Benim Sakaryaspor’u yönetmek gibi bir derdim yok. Benim tek derdim Sakaryaspor’a destek olabilmek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu İl Genel Meclisi Toplantısı’na katıldı. Toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, Sakaryaspor ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Toçoğlu, “Bir dönem kıyamet koparttılar. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor’a destek versin, işin içine girsin. Tamam dedik, Sakaryaspor’a destek vermeye başladık. Şimdi de bazılarına bakıyorum da bizim Sakaryaspor’a destek vermemizden fena halde rahatsız olmuşlar. Şimdi ne diyorlar; Başkan işin içine çok girdi, biraz geri çekilsin. Birilerinin elinde sanki metre var” dedi.

Herkes kazanıyor Sakaryaspor kazanmıyor
Sakaryaspor’a verdikleri destekle ilgili bilgiler veren Başkan Toçoğlu, “Vedat Yaşlıca’yı tanımam. İyi niyetli, samimi bir insan olarak gördük. Destek vermeye başladık. Doğru bir yerden başlayalım dedik ve altyapıyı alalım dedik. Burada büyük bir kaos ve başıboşluk olduğunu gördük. Öyle bir sistem kurulmuş ki, herkes kazanıyor ama sadece Sakaryaspor kazanmıyor. Herkesin menajeri var. Birileri bu işten kazanıyor. Ama kaybeden hep Sakaryaspor. Altyapıdan başladık. Daha sonra üstyapıya da destek olunması için sponsorluk çalışması başlattık. Belediye Başkanı arkadaşlarımızı aradık, TOYOTA ile görüştük, Şen Piliç ile görüşeceğiz” diye konuştu.

Birileri çabamızdan rahatsız oluyor
Başkan Toçoğlu son olarak şunları kaydetti; “Dedim ya şimdi bu çabalarımızdan birileri rahatsız oluyor. Bakın arkadaşlar, cebinde paran varsa yönetirsin, cebinde paran yoksa yönetilirsin. Bu şehirde şöyle bir şey var, Zeki Toçoğlu parayı versin ama kararları biz verelim, kulübü biz yönetelim. Yok böyle bir dünya. Benim Sakaryaspor’u yönetmek gibi bir derdim yok. Yönetmek isteyen varsa, parası da varsa gitsin yönetsin. Benim tek derdim Sakaryaspor’a destek olabilmek”.

Kaynak= Sakarya Büyükşehir Belediyesi

Metehan

5 yıl önce - Cum 07 Eyl 2012, 10:07

Alıntı:
Sivasspor'la karşılaşmak için Sivas'a giden Sakaryaspor kafilesi trafik kazası geçirdi.

Aykut Yiğit, Fırat Öndil, Cüneyt Çukur, Fevzi Ergünoğlu, Selami Uludağ, Fethi Gültekin Allah Rahmet eylesin...

alen_1989
5 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2012, 20:53

TOÇOĞLU'NDAN MÜDAHALE AÇIKLAMASI
İl Genel Meclisi’nin Eylül ayı toplantısına katılan Başkan Toçoğlu Sakaryaspor ile ilgili kendisini eleştirenlere “Eğer paran varsa yönetirsin, yoksa yönetilirsin. Boşuna kahramanlık yapmayın” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Genel Meclisi’nin Eylül ayı oturumuna katıldı. Sakaryaspor ile önemli açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, bazı yöneticilerin ellerini cebine atmamasından yakındı. Toçoğlu, “Diyorlar ki Belediye Başkanı yönetimin işine karışıyor. Yönetimin çok içine giriyor. Bunun ölçüsü mü var? Kaç metre içeri girmişim, kaç metre dışarda kalmışım. Hem parayı ben harcayacağım, hem sen kahramanlık yapacaksın. Eğer paran varsa yönetirsin. Eğer paran yoksa yönetilirsin. Boşuna kahramanlık yapmayın” dedi.

GARİBAN YAŞLICA
Büyükşehir Belediyesi olarak Sakaryaspor’a destek vermelerinin ardından şehirde kıyametin koptuğunu iddia eden Başkan Toçoğlu, “Daha önce ‘Neden belediye destek vermiyor, el atmıyor’ diyenler şimdi tam tersini söylüyorlar. İbretle seyrediyorum. Ben Sakaryaspor sevdalısıyım. Bu yönetim gelmiş. Vedat Yaşlıca’yı başkan olmadan önceden tanımam. Adam geldi, baktım gariban” dedi

AMATÖRE YETKİMİZ VAR
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, amatör sporlara destek vermek için para harcama yetkileri olduğunun altını çizerek, “Bu imkanı kullanıp Sakaryaspor’a hizmet etmek adına altyapının sorumluluğunu üstlendik. Geçen sene takımın prim borcu vardı ve Erdal Taşkın’ı arayıp primi verdim. Şimdi de bu hiyerarşiyi takip ederim” diye konuştu.

GAZANFER’İN DOSYASINI HALLETTİK
Sakaryaspor’a geri dönen Gazanfer konusuna da değinen Belediye Başkanı Toçoğlu “Kulüp Başkanı Gazanfer için Süleyman Dişli’yi aramış, ben de Ömer Bektaş’ı aradım. Ayrıca Gazanfer’in 50 Bin TL’lil dosyası vardı ve bunu da halletmiş olduk” ifadesini kullandı.

Kaynak= Yeni Sakarya

alen_1989
5 yıl önce - Pts 15 Ekm 2012, 21:42

Fethiyespor karşısında ligde ki 5. mağlubiyetini alan Vedat Yaşlıca Başkanlığındaki Sakaryaspor yönetimi bugün aldığı bir karar ile istifa etti.

Yarın saat 11.00 de kulüp binasında bir basın toplantısı düzenleyecek olan Vedat Yaşlıca bu kararını kamuoyu ile paylaşacak.Sakaryaspor olağanüstü genel kurulunun 31 Ekim Çarşamba günü yapılması planlanıyor.

Kaynak= http://www.sakaryarehberim.com/others/haber-sakar ...73208.html

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET