Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yabancı gözüyle İzmir!
« önceki   123 ... 606162 ... 676869   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 61
Misafir 47b

9 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 06:39

en son gittiğimde her taraf kürt ve alevi kaynıyordu. Bence çok iyi çünkü en fazla para onlarda var İzmir'e en iyi yatırımı da onlar yapıyor
Keşke daha fazla gelse ama zengini gelsin aşiret falan çuvalla para var onlarda

Misafir bfc

9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 20:01

Beyler Turan Sahil'e yeni yapılan parkın ismi nedir yada ne konulacak? çalşışanların bilgisi yok
Sahil gvenlikten başlayıp Ege perlanın oraya kadar sürüyor ödev için lazım

Misafir 3a2

9 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 11:55

Izmir çok güzel bir kentdir. şehir de ruh vardır ne zaman izmire gelsem mutlu olurum. Izmir'e çok benzediği söylenen Selanigi görmeye gideceğim. Izmiri sevdiğim için.

Mühendis 000
8 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 01:43

Abartilan kadar güzel olmayan sadece orada yaşayanların mükemmel şehir dediği bir kent. Istanbul la kıyaslanmayacak kadar basit şehir kordondan ve şehir merkezinde denizi olmaktan başka bir şeyi olmayan deniz. Ki başka sehirlerdede deniz var. Hiç bir ayrıcalığı olmayan standart bir şehir

Misafir bfc

8 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 01:59

"Abartilan kadar güzel olmayan sadece orada yaşayanların mükemmel şehir dediği bir kent."

Atıp tutmayı fazlasıyla seven bir toplum. Mesleğim icabı tüm Türkiye'nin illerini gezdim bir çok yurtdışı seyahatim oldu İzmirli kadar yaşadığı yeri abartanını görmedim.
Bide kendilerini Bursa Antalya gibi izmire 100 basan illerle kıyaslıyorlar yahu komedi filmi gibiler

Misafir 69f

8 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 12:57

Misafir bfc yazıyorsun ama gerçekten sen bu şehirleri gezmemişsin. Ben İstanbul'da yaşıyorum ve iş icabı İzmir'e gittiğim zaman o şehirden çıkmak istemiyorum. Şehrin metropolün havası bir başka, doğası bir başka güzel. Sen nerelere gittin de bu koca şehri bursa ve antalya ile kıyaslayabiliyor hatta daha iyi olduğunu savunuyorsun? Bu bahsettiğin şehirlere de yıllardır iş icabı gidiyorum. Şunu net olarak bilmeni isterim ki İstanbul'dan sonra Türkiye'nin en güzel şehridir İzmir!

Tacettin Şenel

8 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 13:02

ben 50 seneyi aşkın İzmirde hikamet eden bir vatandaşım şehirdışına hatta yurt dışına bile çıktım Van bile İzmirden daha güzel ve gelişmiş......

Koray C.

8 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 13:11

İzmir’in insanı gelişmiş şehir degil. İzmir’i övmek icin Türkiye de hiç bir şehire gitmemek gerek.

Misafir 856

8 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 22:43

Tacettin bey bir önceki sayfada Van ın İzmirden daha gelişmiş olduğunu yazmış,üstelik 50 sene İzmirde yaşamış..Tacettin bey gözleriniz ileri derecede bozuk,acilen bi göz doktoruna görünün

Misafir 58c

8 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 01:03

İzmir zaten Ankara'yı geçti yakında İstanbuluda geçer zaten talep çekicilik artık izmir'e...

sayfa 61
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 606162 ... 676869   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet