Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Ulus - Melike Hatun Camii
« önceki   123 ... 65666768   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 66
Yalcin Tasdelen
4 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 18:21

O bolgede hep koyu renkli taslarla yapilmis yapilar var zaten buda Dikkat cekmek icin yapilmis Olamazmi. Ben burdayim diyor gelin bana diyor resmen bundan daha guzeli ne olabilirki?

Faruk bey boyle bir sikayetiniz var ise bunu cami personeline imamina yada muezzinine bildirebilirsiniz. Yada en basitinden yerimden kalkmadan halledeyim diyorsaniz Bimer Ve Buyuksehir belediyesi 153 Mavi masaya mail cekebilirsiniz

Misafir 47d

4 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 18:42

hayır o taşlar zamanla sararacak.

caminin etrafı boş, son cemaat yeri de sorunlu olduğundan püfür püfür esmesi normaldir. olsun, yazın rahat edersiniz siz de.

veysel döker
4 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 19:56

Camii heybetli zaten ama bembeyaz renk uyumsuz olmuş. Sizin dediğinize göre fosforlu yapsalardi. Eger bi miktar solacaksa problem.kalmaz zaten

Misafir c16

4 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 20:35

Ankaranin Hava Kirliligi ve Günesten yakinda Dis Rengi koyulasir.

Misafir 809

4 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 09:34

Caminin kaplaması küfeki taşındansa cephe zamanla renk değiştirerek sararır.

veysel döker
4 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 09:49

Bu nasıl bir yorum, "ölmüşe çare var mı, boş konuşmayın"
Birincisi ölen ne? Ölüme çare yok da, istenilirse renk de değişir kaplama da. Yani söylediğin söz bile bu durum için yanlıış. İkincisi de forum burası, saygı çerçevesinde isteyen istediği gibi yorum yapar. Seni de bu saygı çerçevesine davet ediyorum

Yalcin Tasdelen
4 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 17:47

Alıntı:
Bu nasıl bir yorum, "ölmüşe çare var mı, boş konuşmayın"
Birincisi ölen ne? Ölüme çare yok da, istenilirse renk de değişir kaplama da. Yani söylediğin söz bile bu durum için yanlıış. İkincisi de forum burası, saygı çerçevesinde isteyen istediği gibi yorum yapar. Seni de bu saygı çerçevesine davet ediyorum

Arkadasim Ölen sudurki Cami Artik Yapildi Bu saatten sonra kaplamayi degistiremezsin. Ve bu konu hakkinda dahada fazla konusmanin anlami yok bence bosa cenenizi yormayin. Cunku is isten gecti. Saygi cercevesinde isteyen istedigi gibi konusabilir eyvallah. Ama bunu art niyetine kullanan sahislar var. Yaraniz yoksa gocunmayin bence.

Misafir dd7

4 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 21:48

"Arkadasim Ölen sudurki Cami Artik Yapildi Bu saatten sonra kaplamayi degistiremezsin."

Tabii ki de değiştirilebilir. Tescilli tarihi bir yapıyı yıkmaktan çok daha kolay bir şey bu.

Yalcin Tasdelen
4 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 08:12

Tescilli bina dediginiz??? Goremiyoruz hani nerde?

Misafir 754

4 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 08:49

Yalçın Taşdelen, Melih Gökçek 1 gecede yıktı, artık göremezsiniz.

sayfa 66
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 65666768   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet