Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 744
UgurBurak Aritas

3 hafta önce - Pzr 10 Ksm 2019, 21:26

Alıntı:
Kanka sen nerde oturuyorsun? 1.si 2. si ise ben yalan söylemiyorum sadece rast gelmedim evimin yakınından geçmiyor 15BK 15F daha yakın bana birde 2011 yılında yeni şile yolunda ki 15BK körük kopma vakasından sonra bu hatta körüklü daha çalışmadı diye biliyorum. Yanlışım varsa affola.

Size yalan söylüyorsunuz demedim zaten. 15BK evimin önünden geçen bir hat ve 2 sene önce çok kısa bir süre 15BK'de körüklü çalıştığını biliyorum ve sizin yanlışınızı düzeltmek istedim.

Cüneyt Ersezen
3 hafta önce - Pzr 10 Ksm 2019, 21:41

15F de halen 1 2 tane karsan körüklü çalışıyor ama eskisi gibi sık değil. Şahinkaya garajında çok az sayıda körüklü karsan kaldı.

anlcelik34
3 hafta önce - Pts 11 Ksm 2019, 14:55

İST-4 Bakırköy - İstanbul Havalimanı hattının içinde bulunan Güneşli Oteller Bölgesi deparı 12.11.2019 tarihi itibarıyla iptal edilecektir.

Tarıkburnu
3 hafta önce - Pts 11 Ksm 2019, 21:10

Garip bir detay keşfettim.180 günlük İbrahimağa köprüsü yıkım süresince Kadıköy-D100 hatları baya dolanacak gibi.Ayrılıkçeşmesinin önüne Ters yönde bir Ayrılıkçeşme Marmaray (Söğütlüçeşme Yönü) durağı eklenmiş D100 otoları duracak şekilde.Güzergah şöyle
Kadıköy-Tıbbiye Köprüsü-Behiçbey Sokak-Ayrılıkçeşme Marmaray (Yeni durak)-Ayrılıkçeşme-Normal güzergahına devam.Baya uzun olmuş bu rota

Toprak Ata

3 hafta önce - Pts 11 Ksm 2019, 21:11
wowcu cenk

Knk hepsi gider 15F kalır. 15F de 3 sene önce karsan çalışıyor gibi bir durum yok daha bugün okuldan 15F ile geldim karsan la. Citaro solo dan 6 tane var, körüklüden 2 tane var. Az ama hala körüklüler 15F de çalışıyor ama dediğim gibi 15F den çok 15BK ya daha çok yakışır körüklü beykoz kavacık ümraniye bulgurlu ataşehir acıbadem her yeri geziyor hat bi ayrıcalığı olmalı çok yoğun balık istifi gidiyoruz.

Toprak Ata

3 hafta önce - Pts 11 Ksm 2019, 21:24
Şahinkaya garajı

Gerçekten de öyle Eskiden Şahinkaya Garajı körüklü otobüs yuvasıydı şimdi nerde o araçlar acaba sarıgazi garajındalarmı 14YK 19A sadece körüklü araç çalışıyor bolluğa bakarmısınız? Eskiden 15F de sadece ama sadece körüklü çalışırdı yani bir tane solo araç göremezdiniz 121A,121B,121BS;11ÇB,15BK,15F bu hatlarda çok fazla körüklü otobüs çalışırdı özellikle 121B de bilen bilir acaba beykoz da yoğunluk mu yok desek hep tıklım tıklım gidiyoruz zaten bence sıkıntı beykoz b.... neyse siteden atılacağım bu gidişte

erkinalp
3 hafta önce - Pts 11 Ksm 2019, 21:25

Tarıkburnu demiş ki:
Kadıköy-Tıbbiye Köprüsü-Behiçbey Sokak-Ayrılıkçeşme Marmaray (Yeni durak)-Ayrılıkçeşme-Normal güzergahına devam.Baya uzun olmuş bu rota

Kadıköy-Tıbbiye Köprüsü-Behiçbey-Haydarpaşa yoncadan arka arkaya 3 kere sağa güzergahı daha iyi olabilirmiş.

wowcu cenk
3 hafta önce - Pts 11 Ksm 2019, 21:42

15F hattının son durağı şahinkaya garajının içindemi,dışındamı?Eğer içindeyse,çok tuhaf.Yolculu seferin son durağı garaj içinde olmamalı.

Tarıkburnu
3 hafta önce - Pts 11 Ksm 2019, 22:04

Alıntı:
15F hattının son durağı şahinkaya garajının içindemi,dışındamı?

Garajın dışında

mertesat07

3 hafta önce - Pts 11 Ksm 2019, 22:17

Alıntı:
15F hattının son durağı şahinkaya garajının içindemi,dışındamı?Eğer içindeyse,çok tuhaf.Yolculu seferin son durağı garaj içinde olmamalı.

500T ve 130Ş hattının son durakları olan Şifa Sondurak Öztaş ÖHO garajının içerisinde. Buradan da yolcu binebiliyor. Buradan bineni gördüm ama burada ineni hiç görmedim. Çiftlik Caddesinde indiriyorlar zaten buradan Çayırova Yenimahalleye yürüyerek gidilebiliyor. 562 Kocaeli ÖHO hattı ile Şekerpınar-Gebze aksındaki noktalara ulaşılabiliyor. Bu durakta inenlerin çoğu bu noktalara giden insanlar.

sayfa 744
ANA SAYFA -> ULAŞIM