Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
wedatben28

4 yıl önce - Çrş 17 Tem 2013, 09:41
ulaşım a.ş. başvuru

Geçen günlerde ulaşım a.ş. menderes metro ile ilgili bir mail gönderdim...

KONU: MENDERES METRO
AÇIKLAMA: Menderes metro yapıldığı günden bu yana metro çevresinde bulunan iki adet ışıklı totemden Sondurak pazar tarafında kalan bir tanesi gece yanmıyor... Sorunun biran önce çözülmesi dileğiyle...

gelen mail şöyledir...

Sayın Yolcumuz,
Başvurunuz ilgili birimlere iletilmiştir. Menderes istasyonu otopark tarafındaki dış aydınlatmanın bir tanesi yanmadığı görülmektedir. İlgili taşeron firma Güler mark firmasına bilgi verilmiştir. Birimlerimiz tarafından takibi yapılmaktadır. İlginize teşekkür eder iyi günler dileriz.

Zeynep ŞÖLEN
İBB İstanbul Ulaşım A.Ş
Halkla İlişkiler Şefliği
Tel: 0212 568 99 70/ 28763
Faks: 0212 568 89 00
Email: solen@istanbul-ulasim.com.tr

BEN SÖYLEMESEM KİMSENİN HABERİ YOK...

Übermut

4 yıl önce - Çrş 17 Tem 2013, 10:23

Alıntı:
Başvuru No:2025700
Güvenlik No:43356

numaraları gerekli yerlere yazdığınızda cevabı göreceksiniz

Cem sonuna kadar okuduklarından şüpheliyim

wedatben28

4 yıl önce - Çrş 24 Tem 2013, 10:32
ulaşım a.ş. - 2.mail

Menderes metro eksiklikleri ile ilgili ulaşım a.ş. attığım ikinci mail..

konu şöyle idi
Menderes metro açıldığı günden bu yana eksiklikler bir türlü bitirilemiyor...
1 - Dışarıdaki sondurak tarafı totemlerinden bir tanesi halen yanmıyor..
2 - Sondurak tarafındaki engelli asansörü halen çalışmıyor
3 - Metro istasyon katında yangın esnasında yol gösterecek yeşil led tabelalar yanmıyor
4 - Metro istasyon katında yolcu bilgilendirme için takılan diktörgen bilgi panosuna ilgili yazı yapıştırılmadı
5 - Turnike katında ulaşım a.ş. ile ilgili ağ haritasını gösterecek çerçeve var fakat içerisinde ağ haritası yok...

Biran önce bu eksiklikleri gideriniz...

Sayın Yolcumuz,
Başvurunuz ilgili birimlere iletilmiştir. Totem enerji beslemesinde arıza oluşması nedeni ile tabela yanmamaktadır. Oluşan arıza bu hafta içinde giderilecektir. Yürüyen merdiven imalatı tamamlandı. Ancak asansörcü firmasının son kontrol ve Güvenlik sertifikası onayı beklenmektedir. 1-2 hafta içinde açılması planlanmaktadır. Diğer eksiklikler ilgili birimlerce incelemeye alınmış en kısa zamanda tamamlanacaktır. İlginize teşekkür eder iyi günler dileriz.

Zeynep ŞÖLEN
İBB İstanbul Ulaşım A.Ş
Halkla İlişkiler Şefliği
Tel: 0212 568 99 70/ 28763
Faks: 0212 568 89 00
Email: solen@istanbul-ulasim.com.tr

-----------

Bu mailden sonra Sondurak tarafı engelli asansörü çalışmaya başladı...
Sondurak tarafı yanmayan totem yanmaya başladı..
diğer eksikler bekliyor..

Cemoli D18
4 yıl önce - Çrş 24 Tem 2013, 18:14

Atasözlerimiz ne kadar doğru değil mi ?
Ağlamayan bebeğe mama yok

bsert

4 yıl önce - Sal 30 Tem 2013, 15:36

Ben Avcılar belediyesinin mahallede sinek ve ağaç ilaçlaması yapmadığını söyledim, 3gün içinde arayıp gelip ilaçladılar...

wedatben28

4 yıl önce - Cum 27 Eyl 2013, 11:32

Yeni açılan Menderes metrosunda gerçekten havalandırma sistemi çok iyi.. Sanki buzullarda yaşıyormuşuz gibi..

Ama gel gör ki Emniyet- Fatih istasyonuna geldiğimizde boğucu sıcak bir hava var.. Sağa sola bakıyorum, yukarılara bakıyorum hiç bir havalandırma deliği yok...

Bu konu ile ilgili beyaz masaya başvuruda bulundum.. gelen cevap şöyle:

Sayın İlgili;
Talebiniz ilgili birime iletilmiş olup, Emniyet durağının tünelin iki başı açık olduğundan istasyonda havalandırma mevcut değildir. İlginize teşekkür eder iyi günler dileriz.
Filiz ATALAY
İstanbul Ulaşım A.Ş.
Basın ve Halkla İlişkiler Şefliği
Tel: 0212 568 99 70 - 28762
Fax: 0212 568 89 00
Mail: atalay@istanbul-ulasim.com.tr

Cemoli D18
4 yıl önce - Pzr 29 Eyl 2013, 10:43

İlgime teşekkür etmenin manası yok.
Çözüm var mı o da yok.
Teşekkürler İBB...

dema34
4 yıl önce - Çrş 09 Ekm 2013, 01:49

hakikaten mesajlara çok hızlı dönüyorlar,lakin çözüm yok ee ben ne anladım bu işten

Cemoli D18
4 yıl önce - Pzr 20 Ekm 2013, 09:19

Alıntı:
Sayın cem danacı,
Kurumumuza yapmış olduğunuz 92Ş hattına ilişkin başvurunuz incelenmiştir.Mevcut araç durumumuzun kurulu bulunan hatlara göre programlanmış olması,elimizde yedek araç bulunmaması sebebiyle hattımıza araç ve saat ilavesi yapmamızın şu aşamada mümkün olmadığını,ayrıca; yeni alınacak olan İOAŞ özel halk otobüsü araçlarının devreye ve araç filomuza girmesiyle birlikte hatlarımızda gerekli düzenlemelerin yapılacağını,bilgilerinize rica ederiz.

Size iletilen cevabın kalitesini değerlendirmek için tek soruluk anketimize katılmak istiyorsanız lütfen tıklayınız.
*Linki tıklayamıyorsanız lütfen aşağıdaki linkin tamamını kopyalayarak tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırınız.
www.iett.gov.tr/tr/main/beyazmasa/anket/&id=1157046&email=danaci_cem@hotmail.com

İETT Genel Müdürlüğüne Yapmış Olduğunuz Başvurunuz :
Başvuru Numarası : 1157046
Haftalar sonra saat 07 10 gibi Çınar mh. durağında 92Ş ye bindim bir önceki otobüs sefer ise full dolu olduğu için durmadı durakta bile.

Kazım Karabekir durağına kadar yani bağlantı yoluna kadar dur-kalk gittik otobüste.

Çok şükür bağlantı yolu ve E-5 açıktı 07 45 geçe Mecidiyeköy durağında olduk.

Otobüs ise silme dolu. Körüklü otobüs değil ÖHO lar malum tıklım tıkış gitmeye çalışıyoruz.

En azından Bağcılar Meydan dan ya da Tabya mevkiinden sabah 06 30 ile 09 00 arasında ek sefer konulamaz mı akşamda dönüş için 16 00-19 00 arasına koyarsın olur biter. Yoğunluğu emersin bu ek sefer hattı ile çok mu zor bu işlemi yapmak.

Totalde 20 araç ile çözebilirsin bu sorunu

Sizden aldığımız hizmet kalitesi bu mu olacak

Politikanımız insan taşımak diyorsunuz ama nafile hayvandan beter oluyoruz otobüslerle giderken

İETT'ye yapmış olduğum bir başvuru ve gelen cevap...

Cemoli D18
3 yıl önce - Prş 10 Nis 2014, 13:14

Beyaz masaya yapılan iletim buydu.

Alıntı:
Başvurunuz:

İstanbul Bayrampaşa metro istasyonuna entegre için İETT durağı gerekli. Bu iett durağı vatan caddesine giden bağlantı yoluna konulması durumunda süper olacaktır. Pik saatlerde otobüs ile bu güzergahtan gittiğimizde trafik olasılığı söz konusu kaza ve arıza olduğu zamanda çok fazla tıkanıklık olmakta. burada metroya istasyona yakın bir noktaya durak yapılsa metroya erişim sağlanır. En azından toplu ulaşım arasında entegre olmuş olur. http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=132641 ilgili linkten de detayları inceleyebilirsiniz.

Bu başvuruya cevap

Alıntı:
İlgi : 17.03.2014 21:02:34 Tarih ve 1-134696236 Nolu Başvurunuz

Müdürlüğümüze iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili İstanbul Elektrik, Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İETT) ile görüşülmüştür. Görüşme neticesinde tarafımıza verilen bilgi aşağıdaki gibidir: "Kurumumuza yapmış olduğunuz durak talebinize ilişkin başvurunuz incelenmiştir. Bahse konu yerde durak konulması için uygun cep alanı ve yaya geçişini sağlama imkanı bulunmadığından, talebinizi yerine getirmemiz mümkün olmamaktadır." İETT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ALO 153 BEYAZMASA

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=132641 İlgili linkte bu.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet