Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin Nüfus Bilgileri
« önceki   1234 ... 363738   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
önery

6 yıl önce - Çrş 01 Şub 2012, 01:42

Alıntı:
arkadaşlar mersin akparti'yemi geçmiş anlamadım bir bakarmısınız??

yerel seçim sonuçlarının hiç bir bölümünde akp görünmezken belediye başkanları ve partileri bölümünde hepsinin akp li olması ilginç chp li macit özcan mhp li bayram ali öngel ve diğerleri... hepsi akp li olmuş

En son önery tarafından Çrş 01 Şub 2012, 01:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ahmet28
6 yıl önce - Çrş 01 Şub 2012, 01:45

Mersin dejenere bir kent imajı veriyor.
Bugüne dek bir tane sağlam Milliyetçi Mersinli görmedim, tanıdıklarım arasında.
Hiç gitmedim, ama takip ettiğim kadarıyla öyle.
Chp bir kere güçlü. Kılıçdaroğlu geldi, bu pekişti. Mv Gök falanda var. Kürkçü, ...
Örgüt orayı rahatlıkla yutacak görünüyor, denize inecekler.

berkaysezer
6 yıl önce - Çrş 01 Şub 2012, 04:31

Iyı hos guzel de nufus artıyor benım dusunceme gore daha da artacak fakat yenısehır bolgesıne bakıyorum temeller atılmasına ragmen hala beledıyede bır hamle yok keza buyuksehır beledıyesı de aynı normalde bu 2 beledıye de su an ınanılmaz bır performansla calısmaları gereklı fakat evımın onunde kı cukuru dahı dolduramıyorlar (bkz. Yenişehir Umut restaurant ön tarafı) hadi onu gectım yenısehır bolgesın de bazı bolumler tam anlamıyla oturmus durumda fakat daha kaldırımları bıle yok.Hatta en basıtı Emnıyet mudurlugu cıvarı ınanılmaz pıslık ıcınde heryer camur cop ve toz (bkz. Emnıyet yan taraf kasko-sıgortacı ofıslerı on kısım yanı asfalt yol ve emnıyet on taraf sıvıl otopark kısmı) yanı bu kadar nufus artısı bana gore beledıyelere artı bır sey katmayacak ve sanırım bu gıdısle hızmetler daha da yavaslayacak. . .Gercekten dusunuyorum da mersın ozellıkle 2013 e nasıl yetısecek . . .Umarım bu nufus mersının ısıne yarar

gürsel6855
5 yıl önce - Pzr 27 Oca 2013, 17:56

Adnks 2012 Sonuçlarının açıklanmasına saatler kaldı (28.01.2013 saat: 10:00). Mersin'in bir yıllık nüfus değişimi ve diğer bilgileri güncellenecek meraklılarına.Mersin,bu açıklanacak sonuçlarla Türkiye ortalamasının neresinde? Biraz olsun imajı düzelebilecek mi? Açıkçası çok merak ediyorum.
-Ekonomik Göstergeleri,
-Nüfusu
-Geçim endeksi
-Ticareti,
-Sanayisi,
-Tarımı,
-İthalatı / İhracatı
-Hastane,doktor,hemşire sayısı
-Okullaşma oranı,
-Kentsel dönüşüm ivmesi,
-Araç sayısı,
-Yol durumu,
-V.s.

Yukarıda dilimin döndüğünce saymaya çalıştığım göstergelerde gözden kaçanlar olabilir.Çünkü sonuçta bunların çoğu istatistiki bilgilerdir ve her an değişebilir,yenileri eklenebilir.
Bizim gönlümüzden geçen bu istatistiki bilgilerin,her zaman Güzel Mersin'in hep lehine olması.

hasanpozan
5 yıl önce - Pts 28 Oca 2013, 12:24
MERSİN 2012 NÜFUS BİLGİSİ

MERSİN 2012 NÜFUS BİLGİSİ

Alıntı:
2012 yılında Mersin il nüfusu:

Mersin: 1.682.848

Yayınlanma Tarih: 28.01.2013

http://www.sondakika.com/haber/haber-iste-turkiye ...u-4282292/

Alıntı:
2012 Mersin Nüfus Bilgisi:

Mersin İl Nüfusu: 1.682.848

Mersin Şehir Merkez Nüfusu: 876.958

MERSİN ŞEHİR MERKEZİ 2012 NÜFUS ARTIŞI: 17.278

Alıntı:
KAYNAK: http://rapor.tuik.gov.tr/reports/rwservlet?adnksd ...ormat=html

...

En son hasanpozan tarafından Pts 28 Oca 2013, 14:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

aykutsan
5 yıl önce - Pts 28 Oca 2013, 14:43

Mersin'de il sınırı içerisinde şuan nufusu 1.680.000 milyon insan var.
Mersin'de yaşayan insan bu nufusu 2milyon'u geçer..

Murat Kumbasar
5 yıl önce - Pts 28 Oca 2013, 15:30

Nüfusu Mersin'de kayıtlı olmayan çok insan var. 2 milyonu geçmiştir kesinlikle.

Emre hazar
5 yıl önce - Pts 28 Oca 2013, 16:15

Bana göre de Mersinimizde yaşayan ancak kayıtlarda; ya başka yer nüfusuna kayıtlı yada kaydı olmayan epeyce insan var.

Boran
5 yıl önce - Pts 28 Oca 2013, 16:17

Keşke Mersin'e sadece zarar veren,şehrin düzenini alt üst eden,suç oranını yükselten haşereleri geldiklere yere göndersek de nüfusumuz 500.000'e düşsün sorun değil.

Ozden Yolagiden

5 yıl önce - Pts 28 Oca 2013, 16:56

Alıntı:
Keşke Mersin'e sadece zarar veren,şehrin düzenini alt üst eden,suç oranını yükselten haşereleri geldiklere yere göndersek de nüfusumuz 500.000'e düşsün sorun değil

Bu tür insanlar neredeyse tüm kentlerin sorunu maalesef.
Kente nitelikli yatırım (otel, hastane, okul, banka vb)sayısı arttıkça nitelikli kişilerin göç etmesi ile onlar azınlıkta kalacaklar mecburen.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 363738   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET