Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muş - Kayak Merkezi
12   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
+Muhammed
6 yıl önce - Pzr 15 Oca 2012, 19:24
Muş - Kayak Merkezi

(+)

(+)

(+)

(+)

Muş'a 7 km uzaklıkta gerçekten gitmekte geç kalmış olduğumu farkettiğim yeterli bir kayak merkezi. Yolunuz Muş üzerinden doğu veya batı önüne düştüğünde şehirler arası yoldan 4 km içeri girdiğinizde güzel vakit geçirebilirsiniz.

Tolga Dt
6 yıl önce - Pzr 15 Oca 2012, 19:43

Muhammet hocam Kayak merkeziyle ilgili konaklama, yeme-içme gibi konularda bizi aydınlatırsanız seviniriz.

+Muhammed
6 yıl önce - Pts 16 Oca 2012, 01:50

Şuan için konaklama imkanı yok. Şehre 7 km mesafede olduğu içşn şehirdeki en büyüğü veya yeterlisi 3 yıldızlı olan 2 otel kullanılabilir. Alternatifleri artırmamı isterseniz Polis evi güzel Muş'un.

Yeme içme alanları maalesef çok kısıtlı. Yeme-içme kayak takımı kiralama işleri hepside bir işlemeciye ihale edilmiş. Biraz bu yönüyle sıkıntılı gördüm.

Ben bu kadar büyük bir alan beklemiyordum. Tabi Muş şartlarına göre. İşletme şartlarıda düzelirse kaliteli bir ortam oluşur.

Ayhan SÖNMEZ
5 yıl önce - Prş 24 Oca 2013, 23:17
Kayak

merhaba lar muhammet hoca nette gezinirken tesadüfen yazını okudum .. yazdığına kayıtsız kalamadım ben kayak merkezinin işletmecisiyim emin olun en uygun şartlarla size hizmet veriyoruz.. memnuniyetinizi dostlarınıza şikayetinizi bize yapın ki forumlardan öğrenmeyelim demi hafta sonu sizi bekliyorum ..

Nilgün Alpar
4 yıl önce - Prş 09 Oca 2014, 06:49
Muş kayak merkezi

Merhaba,
2014 için Muş Kayak Merkezi konusunda bilgi alabilir miyim?
Güvenli mi?
Teleferik çalışıyor mu?
Yiyecek içecek, kayak ve kayak ayakkabısı kiralama fiyatları nasıl?
Şehre transfer nasıl sağlanıyor?
Genel konularda bilgi ricasıyla...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler