Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
TolgaTek
18 yıl önce - Çrş 26 Oca 2005, 20:14

Kampüs genel....

(+)

Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi

(+)

(+)

Kütüphane...

(+)

edeniz
18 yıl önce - Çrş 26 Oca 2005, 22:23

Osmangazinin en büyük problemi iki ucu arasındaki iletişim kopukluğu.Yani batı meşelikten merkezi yemekhaneye gelmek bile bir işkence...

İşte Osmangazinin Tüm parası bu binaya gidiyo...

edeniz
17 yıl önce - Sal 08 Mar 2005, 20:35

Osmangazi Üniversitesi'nin Meşelik kampüsünün en ankarada kalan binası:Otel OGÜ.
Yapılmaış ama nedense hiç kullanılmamış.

[ Açılmayan ve net olmayan fotoğraflar silindi. Ceren - Prş 08 Şub 2007, 06:43 ]

En son edeniz tarafından Sal 08 Mar 2005, 21:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

alpus
17 yıl önce - Sal 15 Mar 2005, 12:34
Osmangazi Kampüsü'nde bir başkadır gökyüzü.

Merhaba Arkadaşlar
Sitenin yeni üyesiyim. Bu nedenle, meydana gelebilecek teknik ve fotografik arızalardan dolayı şimdiden özür diliyorum.
İlk fotoğraflarım Eskişehir'in bir ucundan, Osmangazi Kampüsü'nden. Eskişehir'de yaklaşık 5 yıldır oturuyorum. Bunun son 2 yılı Kampüsün karşısında oturuyorum. Burada farkına vardım ki; Eskişehir'in bu bölgesi Türkiye'nin en güzel gökyüzü manzarasına sahip yerlerinden biri.
Tolga Beyin "Batıkent foto" ları gibi bunlarda evin penceresinden çekildi. Eskişehir insanı biraz tembel galiba.
İyi izlenceler.
Alpus

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

alpus
17 yıl önce - Prş 17 Mar 2005, 14:43

iki foto daha.
ikisinde de güneşbatışı var. Sonuncuda ön planda Osmangazi Kampüsünün havuzu dagörülüyor.
Aslında güneşbatışı fotoğrafları en yaygın görülen fotoğraf türü belki de. Ancak bunu da Eskişehirden örnekler olarak repertuara katmak istedim.

herkese iyi foto-safariler

(+)

(+)

sayfa 2
« önceki   123 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR