Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
osmancık
2 yıl önce - Pzr 15 Oca 2012, 01:28
Sim karta kaydetmek Nokia C7 [Yardım]

Yeni bir kontak eklediğim zaman direk olarak telefon hafızasına kaydediyor.
Ben sim kartta kalmasını istiyorum, her defasında telefon hafızasından sim hafızasına kopyalamaktan bıktım.

Yeni bir kişiyi rehbere eklediğimizde direk olarak sim kart hafızasına eklemenin bir yolu var mı?

Cihat Kalkan

2 yıl önce - Pzr 15 Oca 2012, 01:35

nokia ve yardım kelimelerini birarada görünce başlığı kesin doğukan kahraman açmıştır diye düşündüm ama yanılmışım (not:umarım sorunu çözersiniz)

eray36
2 yıl önce - Pzr 15 Oca 2012, 01:36

Rehber e girin Seçenekler ve kayıt hafızasından sim kartı seçin. Ben de Nokia kullanıyorum ve ayar bu şekilde. Hemen hemen bütün Nokialar da ayarların aynı olması lazım.

Doğukan Kahraman
2 yıl önce - Pzr 15 Oca 2012, 01:47

Alıntı:
nokia ve yardım kelimelerini birarada görünce başlığı kesin doğukan kahraman açmıştır diye düşündüm ama yanılmışım (not:umarım sorunu çözersiniz)

Merak etmeyin, Nokia'yı mahkemeye verdiğim için kararı beklemek kaldı. Artık Nokia'yla ilgili başlık açmayacağım. Bundan dolayı içiniz rahat olsun.

ReHber ayarlarından hafıza kaydetme seçenekleri bulmanız gerekiyor. Yoksa telefonun ayarlaırnda sorun vardır Osman Bey.

Necdet Cevahir
2 yıl önce - Pzr 15 Oca 2012, 01:50

Alıntı:
Merak etmeyin, Nokia'yı mahkemeye verdiğim için kararı beklemek kaldı. Artık Nokia'yla ilgili başlık açmayacağım. Bundan dolayı içiniz rahat olsun.

Son gelen haberlere göre Nokia firması telaş içinde, dünyanın en büyük avukatlarını tutmuş ve ne yapacağını kara kara düşünüyormuş.. "Bu tazminatı ödersek batarız" feryatları dünya basınına konu olmuş..

osmancık
2 yıl önce - Pzr 15 Oca 2012, 01:50

Alıntı:
Rehber e girin Seçenekler ve kayıt hafızasından sim kartı seçin. Ben de Nokia kullanıyorum ve ayar bu şekilde. Hemen hemen bütün Nokialar da ayarların aynı olması lazım.

Teşekkürler Teşekkürler Teşekkürler
Olay çözüldü.

Gokhan Bayraktar

2 yıl önce - Pzr 15 Oca 2012, 01:52

Ne Nokia imiş

Bir kez alan yardım başlığı açmaktan kurtulamiyor

Birakin n7 filan alin bir tane 5210 hem kendiniz hem bizi kurtarin

Doğukan Kahraman
2 yıl önce - Pzr 15 Oca 2012, 01:52

Osman Bey, zaten aynısını ben de size açıkladım. Hayret, sizin sorununuz çözüldü. Keşke ben sizin kadar şanslı olsaydım.

osmancık
2 yıl önce - Pzr 15 Oca 2012, 01:53

Hazır eliniz değmişken,

Nokia C7 ajandasına girdiğim "etkinlikleri" bilgisayardaki google takvim (Calendar)'dan da görmek istiyorum.
Senkronize ettim, şu an sadece bilgisayardan girdiklerimi telefonda görüyorum.
Telefonda girdiklerimi bilgisayarda göremiyorum.

Bir de, telefondan gmail hesabımı kullanıyorum ama e-mail geldiğinde telefonda bir değişiklik olmuyor?

Metehan

2 yıl önce - Pzr 15 Oca 2012, 01:54

Alıntı:
Birakin n7 filan alin bir tane 5210 hem kendiniz hem bizi kurtari

Bence Nokia 5800 alın İnanılmaz bir Telefon

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET