Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır Havalimanı - yeni terminal
« önceki   123 ... 7879808182   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 79
osman21
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 01:16

Diyarbakır havalimanı 2 yıldan beri ilk kez " gerçek" bir yolcu artışı sağlamış. Ocak ayı yolcu sayısı geçen yıla göre % 20 artmış.

2017 yılında ise son aylardaki toparlamayla ancak % 4 artış sağlamıştı.

Eğer % 20 artış trendini surdurebilirse 7- 8 yıl sonra 5 milyon yolcu kapasiteli bu havalimani da Diyarbakir a yetmeyecektir. Ozellikle dis hatlarin sayisinin artmasi ic hat yolcu trafigini de olumlu etkileyeceği gibi turizm ve buna bağlı olarak istihdam üzerinde de olumlu etkisi olacaktır.

nevrans

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 01:19

Diyarbakırımız için çok olumlu rakamlar yükselme trendi çok iyi.

Muhammed Baran
5 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 23:13

Almanya’nın; Frankfurt, Düsseldorf, Hannover
Kentlerinden Diyarbakır’a direk Uçak seferleri 19 Haziran itibari ile başlıyor. 21.03.2018 tarihinden itibaren SunEkspres’te biletler satışa sunulacak.

osman21
5 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 23:41

Alıntı:
manya’nın; Frankfurt, Düsseldorf, Hannover
Kentlerinden Diyarbakır’a direk Uçak seferleri 19 Haziran itibari ile başlıyor. 21.03.2018 tarihinden itibaren SunEkspres’te biletler satışa sunulacak.

Sefer sayıları belli mi muhammed?

nevrans

5 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 23:43

Çok güzel bir haber hayırlı uğurlu olsun.

Muhammed Baran
5 ay önce - Sal 20 Mar 2018, 10:42

Alıntı:
Sefer sayıları belli mi muhammed?

Osman Hocam, Frankfurt hergün, Düsseldorf hergün, Hannover ise cumartesi ve çarşamba hariç günlük tek sefer olarak görünüyor şuan.

osman21
5 ay önce - Sal 20 Mar 2018, 11:01

Alıntı:
Osman Hocam, Frankfurt hergün, Düsseldorf hergün, Hannover ise cumartesi ve çarşamba hariç günlük tek sefer olarak görünüyor şuan.

Çok güzel bu diyarbakır turizminin gelişmesine, yeni otellerin açılmasına, issizligin azalmasina bölgedeki diğer şehirlerle alışverişin artmasina destek olacaktir.

Zaman içinde berlin, amsterdam, paris , stockholm ve yazları da roma, barcelona uçuşları başlarsa diyarbakır bölgenin ulaşım merkezi olacaktır. Aslında şehir de buna hazır.

Umarım belediye veya diğer yetkililer havaalanı taksicilerine hem davranış hem de kıyafetle ilgili eğitim verir. Aksi takdirde turistleri yolunacak kaz gibi gorurlerse bir çuval inciri berbat ederler..

ByFiLinTa
5 ay önce - Sal 20 Mar 2018, 13:34

Benden once muhammed baran arkadasimiz mujdeyi vermis ben ilgili gorseli atayim en iyisi

Muhammed Baran
5 ay önce - Sal 20 Mar 2018, 15:33

Alıntı:

Önceki mesaj için özür dilerim. Uçuşlar, salı, perşembe, cuma olacak. Ben DTSO’dan bu şekilde anlamıştım ama inşallah yakın zamanda hergün olur.

osman21
5 ay önce - Sal 20 Mar 2018, 15:51

Uçaklar dolarsa sayı artar.

sayfa 79
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 7879808182   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM